Samorząd Olszyny wsparł policjantów

  • 22.05.2020, 14:35 (aktualizacja 22.05.2020, 15:00)
  • asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Samorząd Olszyny wsparł policjantów KPP Lubań

Podziel się:

Oceń:

Olszyńscy samorządowcy przekazali Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu przenośny namiot oraz parawan oględzinowy. Namiot przekazany został na rzecz podejmowanych przez policjantów programów edukacyjno - profilaktycznych dla mieszkańców miasta i gminy Olszyna oraz powiatu lubańskiego. Natomiast parawan oględzinowy znajdzie swoje zastosowanie do ochrony miejsc różnego rodzaju zdarzeń w tym wypadków drogowych.

Burmistrz Olszyny Leszek Leśko przekazał Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu sfinansowany ze środków wyasygnowanych przez samorząd gminy sprzęt w postaci namiotu przenośnego oraz parawanu oględzinowego. Wykorzystywanie namiotu przenośnego przez lubańskich policjantów podczas spotkań z mieszkańcami miasta i gminy Olszyna oraz powiatu lubańskiego będzie doskonałą okazją do promowania profilaktyki w dziedzinie uzależnień oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Jak wiemy wszystkie podejmowane inicjatywy ze strony Policji jak i samorządów mają służyć poprawie bezpieczeństwa mieszkańców oraz przeciwdziałaniu demoralizacji młodzieży. Parawan oględzionowy jako sprzęt techniki policyjnej posłuży mundurowym do zabezpieczenia miejsc zdarzeń, w tym wypadków drogowych. Jest to kolejne wsparcie finansowe dla Policji przez samorząd Olszyny.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

👏
👏 23.05.2020, 10:11
Teraz pójdą miliony na dopłaty aby policjanci nie odchodzili na emerytury a do tej pory nie zrobiono nic aby naprawić problem braku chętnych, wizerunek policji najpierw się buduje a później się psuje jakimś tam rozkazem bo PiS się boi przedsiębiorców.
Znam mnóstwo chętnych sprawniejszych i inteligentniejszych niż nie jeden funkcjonariusz którzy za błachostki nie zdali komisji lekarskiej. Przy tym systemie daleko nie zajdziemy. Kiedyś aby się dostać trzeba było kombinować, obecnie drzwi są otwarte brak cv ale problem leży w rekrutacji i tam trzeba naprawić bo jak jeden drugi trzeci traci tylko czas kolejni się zniechęcają i wolą pracować u nas, a zarobki podobne lub wyjechać do DE..
Halina
Halina 23.05.2020, 09:41
Szkoda że burmistrz nie wspiera tak olszyńskiego sportu i nie zrobi wreszcie od wielu lat obiecywanego stadionu dla pilkarzy i lekkoatletów! Piłkarze biegają po pastwisku które jest pośmiewiskiem okręgu a otaczają je stare 70 letnie zdemolowane trybuny i ogrodzenie ze świniarni ! Lekkoatleci muszą korzystać z obcych obiektów za które muszą płacić ! Panie Leśko skończ pan wreszcie robić wszystko na pokaz i zajmij się pan swoim podwórkiem. Na początek niech pan zacznie chodzić te 300 metrów do pracy z buta a nie jeździć samochodem to może zobaczy pan wreszcie ten syf !!!
ogon
ogon 25.05.2020, 09:24
Z buta? Prędzej lektyką.Motłoch sponsoruje.
😂😂😂
😂😂😂 25.05.2020, 07:05
Niech Olszyński sport zacznie coś osiągać.
Jak olsza takie filmy wrzuca to co się dziwią że burmistrz nie popiera takiego sportu
https://youtu.be/ifglQ60wLK4
tobi
tobi 25.05.2020, 09:34
To nie Olsza To jacyś budowlańcy na grilu po robocie.
tobi
tobi 23.05.2020, 23:36
Kto doprowadził do tego syfu?
zulu
zulu 23.05.2020, 23:27
Wołanie na puszczy.Nie usłyszy.Otoczony klakierami ,wychwalany przez Gazetę własnej produkcji i oderwany od rzeczywistości dawno stracił zainteresowanie miastem.
😂
😂 23.05.2020, 14:26
To zróbcie porządek w zarządzie
zulu
zulu 22.05.2020, 23:09
Gdyby jeszcze kupili to za swoje .Wstyd reklamować się i lansować za publiczne środki.
Obywatel
Obywatel 22.05.2020, 19:59
Jest to bardzo przykre aby jednostka powiatowa policji w ponad 50tys powiecie musiała przyjmować prezenty w postaci podstawowego wyposazenia którego w takiej jednostce powinno byc kilka sztuk... to świadczy tylko o brakach w wyposażeniu...
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 23.05.2020, 10:02
Dzięki temu że nie mają sprzętu bierzesz 500+ i słyszysz o wielomilionowtch kontraktach dla spółek powiązanych z ludźmi z rządu, i nagrodach dla ministerstw resortów.
Taki mamy klimat a baranki lecą do urny bo PiS da. Trwoni się kasę na lewo i prawo a jak przychodzi kryzys wychodzą braki w służbach, szpitalach itd.

Brawo panie Leśko i więcej wsparcia dla naszego komisariatu.
ja
ja 25.05.2020, 09:42
Jak PiS to be jak ci z czerwonym podniebieniem to cacy?
mieszkaniec "miasta"
mieszkaniec "miasta" 23.05.2020, 23:29
W Olszynie nikt nie widział PiS-u ale wyczyny władzy już tak.Czopkom dziękujemy.
jola
jola 23.05.2020, 09:10
Jak obdarowani policjanci mają ścigać darczyńców?
koko
koko 22.05.2020, 23:11
Za takie "podarki "policjanci potrafią się odwdzięczyć.Sami swoi.
😐😐😐
😐😐😐 24.05.2020, 04:09
Zwłaszcza to pokazano na strajku przedsiębiorców jak się odwdzięczyli

Wizyty Dudy kupa ludzi w skupisku nikt nikogo nie goni.
Protest ludzi którzy utrzymują gospodarkę wygląda jak za jaruzela
ja
ja 25.05.2020, 10:44
Zmień kanał TV.
magazynier
magazynier 22.05.2020, 21:45
za wyszkolenie i wyposażenie w sprzęt odpowiada naczelnik żaden z robotników niezglasza zapotrzebowanie w taki sprzęt więc jest ok

Pozostałe