Śladami pandy czerwonej w goerlitzkim Zoo

  • 22.05.2020, 14:29 (aktualizacja 22.05.2020, 15:00)
  • Nasze Zoo Goerlitz
Śladami pandy czerwonej w goerlitzkim Zoo

Podziel się:

Oceń:

Renowacja bambusowego placu zabaw wraz z ponownym otwarciem Goerlitzkiego Zoo dzięki wsparciu Klubów Rotarier oraz Lions.

- Takie wsparcie bardzo cieszy, szczególnie w tak krytycznej sytuacji finansowej - powiedział dyrektor Zoo Sven Hammer. Renowacja bambusowego placu zabaw umożliwi bliski kontakt z naturą połączony z edukacją przyrodniczą oraz zabawą. - Zwłaszcza po tak długim okresie ograniczeń związanych z koronawirusem, fantastycznie jest móc ponownie zaoferować dzieciom możliwość aktywnego spędzania czasu - kontynuował Sven Hammer.

Dzięki finansowemu wsparciu Klubów Rotarian i Lions odnowiono sieć na wielkim drzewie do wspinaczki. Nasi najmłodsi goście znów będą mogli poczuć się jak pandy czerwone. Nowo powstała gra „oczy” prezentuje różnorodność świata zwierząt, a przy „bambusowej grze” młodsi i starsi mogą zmierzyć swoich sił. W ciągu najbliższych kilku tygodni powstaną miejsca siedzące. Szczególną atrakcją jest odrestaurowana platforma widokowa, z której rozpościera się piękny widok na największy w Europie wybieg pand czerwonych.

Nasze Zoo Goerlitz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe