Strzelnica dla każdego! Najczęściej zadawane pytania

  • 21.05.2020, 00:00 (aktualizacja 26.05.2020, 11:19)
  • Informacja Prasowa
Strzelnica dla każdego! Najczęściej zadawane pytania

Podziel się:

W czasach gdy nie możemy wybrać się do kina, restauracji czy kręgielni warto wykorzystać ten czas na nowe doświadczenie, jakim dla wielu z Was będzie strzelanie z prawdziwej broni.

Wiemy, że przed debiutem strzeleckim macie wiele pytań, więc w tym artykule odpowiadamy na najczęściej zadawane.

1. Czy trzeba posiadać pozwolenie na broń, żeby przyjść postrzelać?
- NIE, każdy, kto nie miał jeszcze styczności z bronią, może przyjść na strzelnicę i spróbować swoich sił.

2. Czy mogę przyjść z dziećmi?
- TAK, nie ma ograniczeń wiekowych. Do jakiej broni dopuszczona będzie osoba niepełnoletnia, zależy w zupełności od instruktora. Wzrost, waga, dojrzałość to wskaźniki mające wpływ na decyzję. 

3. Jak długo trwa strzelanie?
- Zależy od wielkości grupy i zapału uczestników. Średnio ok. 1-2 godzin.

4. Czy strzelanie jest bezpieczne?
- Tak. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Każdy z naszych instruktorów ma wszelkie uprawnienia poparte wieloletnim doświadczeniem. Każda osoba przed strzelaniem przechodzi szkolenie z bezpieczeństwa oraz obsługi broni.

5. Z jakiego rodzaju broni mogę strzelać?
- W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres broni: Karabin AK-47 popularnie zwany "Kałachem" czy karabinki samopowtarzalne typu AR15, M4, strzelby gładkolufowe popularnie nazywane shotgun. Sztucery z lunetą do strzelania na dalekie dystanse. Historyczny pistolet maszynowy PPSz popularnie nazywany pepeszką z 1945 roku i wiele innych.

6. Gdzie znajduje się strzelnica?
- Strzelnica umiejscowiona jest w byłym wojskowym obiekcie technicznym, bunkrze batalionu rozpoznania radioelektronicznego w Dłużynie Dolnej 68b, 59-930 Pieńsk. Wystarczy wpisać w google: strzelnica Zgorzelec, a mapy same doprowadzą Was na miejsce.

7. Jak się umówić na strzelanie?
- Nic prostszego... wystarczy zadzwonić i się umówić na konkretny dzień i godzinę. Można również przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie ksbastion.pl

8. Jaki jest koszt?
- Na pierwsze strzelanie wystarczy 100-200 zł. Wszystko zależy od tego, jak bardzo Ci się spodoba.

9. Jak zrobić pozwolenie na broń?
Wszystkiego dowiesz się w naszym stowarzyszeniu. Zapraszamy!

Strzelnica Sportowa Klubu Strzeleckiego Bastion Zgorzelec to doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu w ramach szkoleń firmowych, wyjazdów integracyjnych czy po prostu spotkań w grupie znajomych. 10 minut od Zgorzelca, 20 minut od Lubania, 30 minut od Bolesławca – właśnie tyle czasu dzieli Cię od dotarcia do Strzelnicy Sportowej Klubu Strzeleckiego Bastion w Dłużynie Dolnej.

Obiekt to wielostanowiskowa strzelnica zamknięta i półotwarta, a umiejscowiona jest w byłym wojskowym obiekcie technicznym, bunkrze batalionu rozpoznania radioelektronicznego. Jej wojskowy klimat dodaje ducha w strzelaniu.

Zapraszamy również do naszego sklepu myśliwskiego LUPUS w Zgorzelcu przy ul. Bolesławieckiej 45A. W ofercie odzież i buty świetne do lasu czy dla ludzi uprawiających turystykę. Lornetki, plecaki, gumiaki, gaz pieprzowy do samoobrony, bardzo mocne środki na komary, których nie znajdziesz w normalnym sklepie.\

Facebook strzelnicy TUTAJ.

Informacja Prasowa

Zdjęcia (7)


Pozostałe