Nowy przypadek zachorowania na koronawirusa w powiecie

  • 18.05.2020, 11:08 (aktualizacja 18.05.2020, 11:29)
  • red.
Nowy przypadek zachorowania na koronawirusa w powiecie

Podziel się:

Oceń:

Z informacji przekazanych przez wojewodę dolnośląskiego wynika, że spośród 26 osób na Dolnym Śląsku, które dzisiejszego dnia zdiagnozowano jako chore na Covid – 19, jedna pochodzi z powiatu lubańskiego.

Informację tą potwierdza nam Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lubaniu. Osoba, u której potwierdzono wynik na obecność Sars-Cov-2 to mieszkanka gminy Lubań. W szpitalu zakaźnym w Bolesławcu na wynik testu oczekuje jeszcze jeden pacjent, jest to mężczyzna. Więcej o sytuacji w powiecie i regionie dowiecie się z naszego porannego raportu TUTAJ.

red.

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wiosna
Wiosna 10.06.2020, 17:43
Weźcie Wy ludzie włączcie myślenie! Czy Wy naprawdę wierzycie w te bajki? Są takie możliwości szukania informacji, a Wy z klapkami na oczy wierzycie w te manipulatorskie brednie! Telewizor na śmietnik od razu Wam się lżej w głowie zrobi. Najbardziej śmieszą mnie nałogowi palacze, którzy ledwo już dychają przez te fajki, ale epidemii świrusa, której nie ma, boją się jak ognia. Prędzej palenie Wam zaszkodzi niż korona..I ten śmietnik na ulicach przez walające się maseczki i rękawiczki! Może o to należy się martwić? Bo utoniemy w śmieciach i taki będzie finał ludzkości.
b.k.
b.k. 19.05.2020, 11:37
Kto ma pilnować ludzi by nosili maseczki, nie w kieszeni czy na brodzie. Gdzie jest straż miejska i policja. Gdyby padały mandaty to byłoby inaczej. W biedronce sprzedawczynie nie noszą maseczek - o zgrozo.
mji
mji 19.05.2020, 16:33
Pod siedzibą straży miejskiej, na parkingu ludzie pija piwo, palą i to papierosy raczej nie są, dookoła śmietnisko. A myślałam, że juz niewiele mnie zaskoczy.
Tttttttttttyyy
Tttttttttttyyy 19.05.2020, 15:00
Przed czym mają te maseczki bronić? Przed czym co jest znane od 55 lat? Jakoś przed tym całym cyrkiem nie były noszone maseczki i ludzie żyli. Co stwierdza koronowirusa? Testy laboratoryjne a nie diagnostyczne? Te testy stwierdzają że coś tam jest ale co to jeden Pan Bóg wie co. Zastanów się dlaczego podają przy każdym przypadku "chory miał choroby współistniejące" zmarł na nowotwór ale pseudotest wykazał że coś tam było i podają zmarł na koronaswirusa. Ten cały cyrk jest tylko po to żeby sprzedać szczepionki nic nie pomagające ale ważne że drogie i koncerny farmaceutyczne zgarną kasę o jakiej nawet w marzeniach sennych nie śniłeś
Milton
Milton 18.05.2020, 19:09
Jak różne państwa walczą z koronawirusem? Polska wśród najsłabszych
==============
Dlaczego jedne państwa już zapanowały nad epidemią koronawirusa, a drugie wciąż notują wzrost liczby zachorowań? Jakie metody walki z COVID-19 są najskuteczniejsze? Odpowiedzi na te pytania sugeruje międzynarodowa organizacja EndCoronavirus, która przeprowadziła obszerne badania.
portal.abczdrowie.pl/jak-rozne-panstwa-walcza-z-koronawirusem-polska-wsrod-najslabszych
strażak
strażak 18.05.2020, 18:33
Spalić na stosie.
Ja
Ja 18.05.2020, 15:34
No i co z tego, że otworzyli granicę? I tak nie przejedziesz osobówką bez kontroli. Wiesz ile tirów przejeżdża granicę? I to nawet się nie zatrzymują.
Krysia Pietronski
Krysia Pietronski 18.05.2020, 12:12
No otworzyli granice
J
J 18.05.2020, 18:39
Krysia. No i otworzyli te sklepy, te kościoły a ludzie jeden na drugim w każdym sklepie.
hajdar
hajdar 18.05.2020, 18:38
Granice nadal zamknięte.
MądraPolka
MądraPolka 18.05.2020, 11:19
Ale pierdoły

Pozostałe