Ośrodek Wsparcia Dziennego ogłasza konkurs.

  • 12.05.2020, 14:28 (aktualizacja 12.05.2020, 17:36)
  • OWD
Ośrodek Wsparcia Dziennego ogłasza konkurs. OWD Lubań

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym wszystkie chętne dzieci w wieku szkolnym z terenu miasta Lubań.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak będzie wyglądał świat za 100 lat? Czy będziemy latać w kosmos na wycieczki? Czy powstaną miasta na Marsie? A jak Twoim zdaniem wyglądać będzie szkoła przyszłości? Czy będą tablice, ławki, czy nadal będzie dzwonił dzwonek na zakończenie przerwy? Puść wodze fantazji i stwórz pracę plastyczną przedstawiającą Twoją wizję szkoły za sto lat. Prześlij pracę na adres [email protected] do dnia 25.05.2020r.i zdobądź nagrodę.

Więcej informacji i regulamin dostępny jest na stronie: http://luban.pl/owd

OWD

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Magda
Magda 12.05.2020, 17:03
Super,brawo za pomysl!!!
Mama
Mama 12.05.2020, 16:52
Super inicjatywa
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 12.05.2020, 16:23
Jak będzie za 100 lat - z pewnością le[piej bo już u władzy nie będzie PiS-u. Polska nie będzie miała żadnego wroga. A już nie będzie nim na pewno Rosja. Dla Rosji można powiedzieć, że nie mamy znaczenia, a jeżeli już to znikome i nie w kategoriach zagrożenia, lub jakiegoś zysku, na którym im mogłoby zależeć. Czasy Króla Zygmusia III Wazy przeminęły i są tylko niechlubnym wspomnieniem historii. I to nie tej o sile militarnej, lecz tej jak robić politykę żeby koncertowo wszystko s***ić.
To Polskim szubrawym politykom potrzebny jest wyimaginowany wróg na Kremlu aby manipulować rozumem społecznym. I to w tej chwili mamy.
Generalicja jest od budowy, wyszkolenia, dobrej organizacji i wyposażenia armii. Politycy są od tego aby na swoim poziomie szukać porozumienia z wszelkimi sąsiadami z daleka i bliska budując podstawy bezpieczeństwa. U nas leży to na łopatkach. Szukamy sojuszy za Atlantykiem a nie wśród sąsiadów. Kto tak robi? Tylko cymbał. A armią rządzą nie fachowcy w mundurach tylko polityczne niedołęgi z maniakalna wizją czającego się wszędzie komucha. Oczywiście to nie ich wina, że tak się dzieje. To wina społeczeństwa i dowództwa armii, które na to pozwala. Kiedy pozwolę aby mi ktoś wszy zapuścił we włosy to będę je miał.
Reasumując. Nie ma z tej strony żadnego zagrożenia i nie będzie o ile nasi "pis-włatcy" nie będą prowokować i nasilać antyrosyjskich fobii na arenie międzynarodowej, co bezustannie robią.
Czas to już teraz zmienić... To znaczy odsunąć PiS od władzy czem prędzej.
Polka
Polka 12.05.2020, 16:12
super konkurs. na czasie

Pozostałe