Dilerka wpadła na gorącym uczynku

  • 08.05.2020, 14:05
  • red./asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Dilerka wpadła na gorącym uczynku

Podziel się:

Oceń:

Środki odurzające i sprzęt w postaci wag trzymała w pomieszczeniu gospodarczym, teraz o losie 28-latki z Lubania zdecyduje sąd. Kobiecie za przestępstwo narkotykowe, o które jest podejrzana grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu mieli podejrzenia, że na jednej z posesji na terenie Lubania może odbywać się handel środkami odurzającymi.  Mundurowi mieli nosa. Gdy weszli na teren posesji w pomieszczeniu gospodarczym ujawnili dwie osoby, które zachowywały się bardzo nerwowo. W czasie przeszukania lokalu gospodarczego znaleziono około 11 porcji marihuany oraz znikome ilości metaamfetaminy jak i dwie wagi podręczne. 28- letnia kobieta dobrowolnie wydała narkotyki, które miała schowane w bieliźnie. Druga z osób została sprawdzona w policyjnych bazach a następnie zwolniona.

28- latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. W czasie przesłuchania usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

red./asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jarosław bez S
Jarosław bez S 10.05.2020, 11:19
Strzeliła z ucha na innych to ją wypuścili więc będą nowe sukcesy lubańskich detektywów :)
Kuraś
Kuraś 09.05.2020, 20:40
Powiesić za jaja... Acha - nie za jaja bo to dilerka... No to też powiesić za to co ma!
Hę_Ryk
Hę_Ryk 10.05.2020, 19:51
Nie da się niestety.
Yoo
Yoo 09.05.2020, 15:04
Piszę się matamfetamina? Hahahaha ze co? A nie hakunamatata? Pewny jesteś? Hahahaha
limaK
limaK 09.05.2020, 11:16
Tyle razy było to maglowane, że piszę się matamfetamina, a nie matAAmfetamina.
Kamila
Kamila 09.05.2020, 20:42
Pisze się głąbie pospolity: Metamfetamina (N-metyloamfetamina, (rac)-N-metylo-1-fenylopropylo-2-amina) – organiczny związek chemiczny, N-metylowa pochodna amfetaminy, stymulant oparty na szkielecie β-fenyloetyloaminy.
Marian
Marian 09.05.2020, 09:17
Przyjecie na Różana ,Mostowa, i Lwowecka tu jest dopiero handel
Prawo
Prawo 09.05.2020, 08:29
Coraz wiecej jest tych narkomanow niestety
Małgorzata
Małgorzata 08.05.2020, 21:57
Druga wypuscili ,bo notoeana nie byla ... dobre 🤔🤔😂😂
Cezary Cezary
Cezary Cezary 08.05.2020, 15:31
Później dilpaki szprotem śmierdzą i się człowiek zastanawia o co chodzi.
Sklepikarz
Sklepikarz 08.05.2020, 15:13
Jaka jest kara za posiadanie wag?
dziadek
dziadek 08.05.2020, 21:44
W majtach miała prochy.
Atrakcyjna dziewucha!
Marek
Marek 08.05.2020, 14:52
Coś słaby ten nos... O cpunach ze szkolnej wiedzą i co?
Holender
Holender 19.05.2020, 23:55
marku sam jestes cpunem i to w dodatku konfidentem bo na oficjalnej stonie miasta piszesz takie rzeczy moze jeszcze napisz adres numer buta i numer telefonu KONFIDENT
Rrrrr