Zawracał na DK 30 i doprowadził do kolizji

  • 15.04.2020, 15:38 (aktualizacja 15.04.2020, 15:52)
  • red.
Zawracał na DK 30 i doprowadził do kolizji

Podziel się:

Oceń:

Do zderzenia BMW z Mercedesem doszło dziś w Białogórzu, kierowca pierwszego z aut zawracał na drodze krajowej doprowadzając w ten sposób do kolizji.

Do zderzenia doszło przed 12., wszyscy uczestnicy kolizji wyszli z niej bez uszczerbków na zdrowiu.

42-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego nieprawidłowo wykonał manewr zawracania w wyniku czego uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki Mercedes, którym kierował 42-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. - usłyszeliśmy od podkom. Agnieszki Goguł, oficera prasowego KPP w Zgorzelcu.

Na czas prowadzonych przez służby czynności ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji, druhowie OSP Trójca oraz JRG PSP w Zgorzelcu.

red.

Zdjęcia (6)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zielony
Zielony 16.04.2020, 18:11
Wicio popatrz na soje buty kak ci sloma wylazi
Wicio
Wicio 16.04.2020, 14:20
ja zawsze powtarzam kazdy pajac z dlb nie potrafi jezdzic, im tylko dac furmanki i po polu tesciowej, laubanskie burasy!!!!
xyd
xyd 18.04.2020, 14:35
Gdyby glupota miała szkrzydla latal bys, bezkolizyjnie, jak golab asie z dzg .a tym z dlb zakaz jazdy dozywotnio , wykluczenie ze spoleczenstwa i konfiskata pojazdów. nikt nie ma na czole dlb lub cos innego.Poprostu jeden jest taki a drugi inny gdyby bylo inaczej bylo by nudno. Asie
nari
nari 16.04.2020, 00:44
Volvo ten to zrobił on winyy
Adrian
Adrian 16.04.2020, 00:41
volvo z Kempf-em to ono
Max
Max 15.04.2020, 23:38
Kierowcy BMW to w wiekszosci stan umyslu !! Uwazam że sprawca tego wypadku powinien z urzedu trafić przed Sad z wniosliem o cofnięcie uprawnień do kierowania pojazdami!!
Marusia
Marusia 15.04.2020, 18:35
Św. Krzysztof-padrone kierowców kolejny raz dał dudy...wnioskuję do Watyklanu o detronizację tejn usakralnionej fikcji, desakralizację i wyrzucenie z kato-Panteonu nic dla kierowców nie potrafiącego zrobić świętego. Mógł Jan XXIII 200 świętych "posłać do cywila" - może i Franciszek, w jego miejsce ustanowić Podbipiętę Longinusa z Psich Łak albo też innego świętego z Myszykiszek... -
kawa
kawa 16.04.2020, 08:11
Nie lecz się, nie ma sensu, medycyna w pewnych przypadkach jest bezsilna.
obserwator1
obserwator1 15.04.2020, 18:04
BMW-Bezmyślność Mi Wszystko wolno.
Ustyna
Ustyna 15.04.2020, 17:53
Ci z BMW to już nawet zawracać nie potrafią.
Zygmunt kierowca Merca
Zygmunt kierowca Merca 15.04.2020, 16:34
Panie redaktorze nie trzeba dodawać wystarczy że widać kolejnego mistrza kierownicy za sterami BMW i wszystko jasne to inny stan umysłu wariaci mają to do siebie ze BMW przyciąga ich jak magnes .,coć nieprawdopodobnego

Pozostałe