Koronawirus w strefie ekonomicznej w Wykrotach

  • 06.04.2020, 10:21
  • Źródło: bolec.info
Koronawirus w strefie ekonomicznej w Wykrotach

Podziel się:

Oceń:

W zakładach Weber - Hydraulik jeden z pracowników jest zarażony koronawirusem.

To już drugi przypadek zarażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim. Tym razem wykryto go u jednego z pracowników firmy Weber - Hydraulik.  Na kwarantannę i izolację Sanepid skierował kilkunastu jego współpracowników.

Według naszych informacji pracodawca natychmiast wdrożył nowe procedury ochronne uzgodnione z sanepidem. Przeprowadzono dezynfekcję i zobowiązano pracowników do pracy w maskach ochronnych. Rozważana jest także opcja zamknięcia zakładu.

Źródło: bolec.info

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Senior
Senior 08.04.2020, 17:29
Widzisz jak to jest 500 ml kosztuje 179 zl to m3 kisztuje ??? No właśnie ponad 359 tyś??? Heh jaki zakład stać. Ja wiem ze hurtowo muzna ale ile to zmieni ??
Trabka
Trabka 07.04.2020, 13:33
Zaden z biura, gosciu chodzil miedzy nami z bardzo wieloma osobami mial kontakt a kwarantanne mają ci którzy przebywali z nim okolo 30min, a weber w DE zamkniety juz okolo 3 tygodni i my zapiepszamy za nich
L
L 07.04.2020, 11:45
Najlepiej pozamykać zaklady... może też zamkniemy elektrownie i kopalnie oraz wszystkie sklepy ....cofniemy się do czasów bez energii itp. Kto wytrzyma ?? w kazdej branży ludzie są narażeni na zakażenie się tym czy innym wirusem ten niestety zbiera żniwo śmiertelne. Nie panikujmy przestrzegajmy zalecen. Pracodawcy aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników powinni mierzyć temperature ciała na początku i na koniec pracy, robić ozonowanie pomieszczeń i zadbać o to by były odpowiednie środki do dezynfekcji, jezeli jest to praca zmianowa to robic tak zeby jedna zmiana z druga nie miala kontaktu. Zycze wszystkim zdrowia i spokoju.
ABSOLUT12363m
ABSOLUT12363m 07.04.2020, 09:12
My stoimy , Prezes zamknął pomimo,że nikt się nie zaraził ani nie zachorował.Podjęta mądra decyzja w odpowiednim czasie , zwłaszcza że u nas sporo ludzi pracuje z Olszyny.
Grzybi
Grzybi 07.04.2020, 00:35
a tak z ciekawosci podaja moze statystyki zgonow na ta chorobe czyli bezposrednio na korne vira bez powiklan innych chorob lub innych wspulczynikow śp tych ktozy sa podani w statystykach ... chodzi mi to strasznie po glowie ostatnio dlatego pytam i sory za pisownie
Młody
Młody 06.04.2020, 18:00
Ludzie! O czym Wy piszecie?! Czy w ogóle macie odrobine pojęcia o ekonomice oraz z czym się wiąże zamknięcie zakładu pracy??
Myślicie, że to taka prosta decyzja? Opanujcie się. Ciekawe co powiecie siedziec 3 miesiąc w domu bez kasy na chleb - i oby tylko trzy, bo z Waszym podejściem to przez następne kilka lat gospodarka się nie pozbiera!
Pracownik
Pracownik 07.04.2020, 10:15
Powiem Ci tak ***isz głupoty że się rzygać chce
stary
stary 07.04.2020, 08:24
Jakie 3 miesiące w domu jaki chleb?Znalazł się zbawca gospodarki.Melisy się napij
Anonim
Anonim 06.04.2020, 15:49
Trzeba j**** az wszyscy nie padna. Najwazniejsze ze wdrozone procedury sa dla pracownikow biurowych ktorzy pracuja zdalnie w domu a pracownik fizyczny dostal maske z jakiejs waty i jeden pojemnik na caly zaklad z plynem do dezynfekcji rak paranoja!!! Gdzie tu srodki zapobiegawcze skoro ludzie i tak sie tam mijaja a kazda z czesci lub elementow jest dotykana przez kilkunastu pracownikow? Dezynfekcja ? Jak gdzie miedzy ludzmi ktorzy pracuja nadal ?
Aha
Aha 06.04.2020, 19:23
Pragnę zauważyć, że osoba zarażona to osoba z biura. Nie wszyscy w biurach mają zdalną pracę :)
mysz
mysz 07.04.2020, 04:55
Nie z biura
Gość
Gość 06.04.2020, 15:48
Taaa juz to widze jak oni zamkną
Gość
Gość 06.04.2020, 15:47
Zaklad powinien byc dawno zamkniety ba co wy czekacie ***?
Ja
Ja 06.04.2020, 15:34
Czekaja az wiecej ludzi bedzie chorych??!!!porażka...wszyscy powinni byc przebadani !!!
Weber
Weber 06.04.2020, 12:32
Może mi ktoś wytłumaczyć czemu zakład dalej funkcjonuje skoro wykryli i potwierdzili wirusa nie powinni ludzie mieć kwaratane itp
Hans
Hans 07.04.2020, 09:45
Bo są zamówienia ale nie martw się wkrotce zamkną i przyniosą się razem z innymi zakladami spowroten na zachód gdzie dostaną pakiet, ktory spowoduje że prowadzenie działalności w Pl nie bedzie juz wiecej opłacalne i bedziesz mogl wtedy razem z innymi zarobionymi rodakami siedziec w domku i łoić bimber.
Małgorzata
Małgorzata 06.04.2020, 16:25
Najwazniejsze ,ze do lasu nie pojda ?????
gizmo
gizmo 06.04.2020, 15:25
Bo Niemcom się ojro nie będzie zgadzało po zamknięciu zakładu u siebie a Polaczki potulnie będą pracować. przecież. Chore to.
harley
harley 06.04.2020, 21:04
Jak nie będziemy pracować, to za miesiąc nie zapłacimy za czynsz, za światło, za gaz. Większość ludzi żyje od pierwszego do pierwszego, ale do bogatych to nie dociera.
Obca
Obca 07.04.2020, 09:51
Jak zachorujecie i poumieracie to co kto wam rachunki pozapłaca zostawiacie rodziny bez dochodów i do tego zarażacie nie tylko w zakładzie pracy , to może lepiej zamknąć zakład na 14 dni..

Pozostałe