Przywłaszczył prawie 5000 złotych. Kim jest mężczyzna widoczny na zdjęciu?

  • 01.04.2020, 19:53
  • asp.szt.A.Kublik-Rościszewska KPP Bolesławiec
Przywłaszczył prawie 5000 złotych. Kim jest mężczyzna widoczny na zdjęciu?

Podziel się:

Oceń:

Pracownica kantoru w wyniku pomyłki wydała klientowi kwotę wyższą niż się jemu należała za przewalutowanie. Mężczyzna nie zwrócił nadwyżki. Na zdjęciu widoczna jest osoba podejrzewana o dokonanie przywłaszczenia pieniędzy.

Policjanci Wydziału Dochodzenio-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia pieniędzy. Do przestępstwa doszło w lutym br. na terenie gminy Bolesławiec. Do kantoru znajdującego się przy autostradzie  A18 w środku nocy przyszedł mężczyzna aby wymienić walutę. Podczas wypłaty złotówek klient zmienił nagle kwotę wymienianych pieniędzy. Pracownica kantoru w wyniku pomyłki wydała kwotę wyższą od należnej o blisko 5000 złotych. Mężczyzna nie wrócił do kantoru i nie oddał nadwyżki.   

Na zdjęciu widoczna jest osoba podejrzewana o dokonanie przestępstwa.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanym zdjęciu prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie – asp.M.Zbąska tel. 75 6496 324, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 75 6496 228 lub na e-mail [email protected] 

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska KPP Bolesławiec

Zdjęcia (1)

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Korba102
Korba102 02.04.2020, 18:08
Ha ha ha na sciagali ukraincow i teraz szukaja uczciwości
Niech odda roznice PiS
Dzg
Dzg 02.04.2020, 10:56
W tych kantorach to same gaśnice pracują takie sytuacje są nagminne ,sam znam wiele przypadków jak to moja koleżanka musiała odrabiać bo się pomyliła w skali roku prawie 20 razy. No tak jak w szkole za chlopakami latała po skonczeniu szkoły za chlopami a przysiąść nad matematyką nie było nigdy czasu
Ona
Ona 02.04.2020, 10:35
A nie pomyślał nikt o tym, ze pracownica może specjalnie się pomyliła swojemu znajomemu z którym później się podzieliła ?
A później wszystkim mydli oczy, ze niechcący ?
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 02.04.2020, 09:28
Jakie wy tu macie katolicy to wasze chrześcijańskie sumienie? Jaka w was etyka, jakie morale? Przecież przywłaszczył nienależne mu wartości - i to jest oczywiste.
Nie wykluczone, że cwaniak celowo wprowadził ją w błąd - albo wykorzystał błąd...
Jan
Jan 02.04.2020, 20:12
Przestań cpac i rozmyslac bo inteligentny po tym wywodzie jesteś jak pantofelek,ameba facet może się kapna albo się nie kapna wina leży po stronie tej tumanicy ,a to zdjęcie jest nie legalnie umieszczone ,a zarzut bez podstawny.
Adam
Adam 02.04.2020, 09:27
taki dowcip na Prima aprilis...
Oboze
Oboze 02.04.2020, 09:04
Czytać nie potraficie? To nie wina kasjerki tylko gościu zmienił kwotę na mniejszą i dał mniej niż miał dać.
aro
aro 02.04.2020, 08:37
a może działali razem
MalaMi
MalaMi 02.04.2020, 08:11
A ten Pan w ogole wiedzial,ze mu wyplacono wiecej niz sie nalezalo?.... Swoja droga to kwota wyplaty musiala byc imponujaca skoro kasjerka sie rabnela na 5000.
Oooo!
Oooo! 02.04.2020, 04:43
Nawet nie chce mi się wymieniać paragrafów z jakich pozwałbym ten portal za coś takiego. Pięć tys. przynosiliby mi w zębach co tydzień przez rok.
avanti
avanti 02.04.2020, 01:17
Czy to nie jest przypadkiem Kurski?
Franuś
Franuś 02.04.2020, 10:51
Jacek...?
Jaśko
Jaśko 02.04.2020, 09:43
Przecież to Marek Siudym.
Prawnik
Prawnik 01.04.2020, 23:39
Moim zdaniem w tym przypadku w grę mogą wchodzić przepisy Kodeksu Cywilnego dotyczące bezpodstawnego wzbogacenia i nic więcej.
Milena
Milena 02.04.2020, 09:24
Błędnym zdaniem! Klasyczne przywłaszczenie mienia.
Art. 284 kk
Prawnik
Prawnik 02.04.2020, 20:47
Czy błędnym czy też nie może dopiero określić prawomocny wyrok, tudzież zakończone prawomocnie postępowanie. W każdym bądź razie nie ma nic na pewno, również klasycznego przywłaszczenia mienia.
beata tempa
beata tempa 01.04.2020, 22:15
jak laska nie umie liczyć to niech płaci. chop wział co dała. niewinny!!!
CZAJA
CZAJA 01.04.2020, 22:12
I mial racje ze nie oddal. Po odejsciu od kasy reklamacji nie uwzgledniamy.to chyba dziala w dwie strony. Zycie.
Piszę to co myślę
Piszę to co myślę 01.04.2020, 22:10
5 tys. Dziwna Sytuacja, ponieważ pracownica kantoru z doświadczeniem robi pomyłki na takie Kwoty!! Nooo ciekawe... ?
Paweł
Paweł 01.04.2020, 21:27
Tearaz niech mu to udowodnią? jak dla mnie to kasjer dał ciała.
Dziadek
Dziadek 01.04.2020, 21:20
Rocznik 70ty kryzys wieku późniejszego tak po kurtale sądząc.
Janusz lll Sobieski
Janusz lll Sobieski 01.04.2020, 21:15
Kurna jak bym go gdzieś...
Czyżby znajomek z zawodówki abo średniej?
Aż obejrze fotki w albumie.
Piotrek
Piotrek 01.04.2020, 21:02
Jak można wydać komuś 5k zł za dużo? :D Przecież to 50 banknotów więcej
Klient
Klient 01.04.2020, 20:56
W wielu kantorach na szybie jest napisane "Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się". Jeżeli tam też był taki napis to nie widzę problemu.
Rafał_Rozpondek
Rafał_Rozpondek 01.04.2020, 20:50
kiedyś pracownica kantoru wydała mi mniejszą ilość gotówki, dokładnie brakowało 100 zł. Kwota 2500, a dostałem 2400 zł. Gdy wróciłem i upomniałem się o brakującą kwotę to usłyszałem "po odejściu od kasy reklamacji nie przyznajemy..." Czy to tylko działa w jedną stronę???

Pozostałe