#zostańwdomu - graj w pingponga z PSE

  • 31.03.2020, 11:37 (aktualizacja 31.03.2020, 11:58)
  • red. /PSE
#zostańwdomu - graj w pingponga z PSE

Podziel się:

Oceń:

Czas epidemii można wykorzystać aktywnie - przekonuje Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - realizatorzy III edycji Programu "Pingpongowe Marzenia z PSE", w której bierze udział Szkoła Podstawowa w Zarębie oraz Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Pisarzowicach.

Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi i Ministerstwem Sportu od stycznia 2020 roku realizują III edycję Programu "Pingpongowe Marzenia z PSE”. Program stanowi integralną część Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego. Uczestnicy Programu - dzieci ze szkół podstawowych oraz klubów tenisa stołowego korzystają z bezpłatnych zajęć pozaszkolnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów tenisa stołowego. W III edycji Programu, zajęciami objętych jest 1360 dzieci z całej Polski, a zajęcia są prowadzone przez ponad 100 trenerów. Jedną ze szkół kontynuujących swój udział w Programie jest Szkoła Podstawowa w Zarębie.

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną i wstrzymanie zajęć w szkołach i klubach, Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z członkami Polskiej Kadry Narodowej zachęcają młodzież do kontynuowania ćwiczeń w domach. Na kanałach social media PZTS publikowane są filmy instruktażowe, w których zawodnicy Reprezentacji Polski pokazują pomysły na treningi, które można wykonywać w czasie epidemii.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pzts.pl oraz na profilu na Facebooku - Polski Tenis Stołowy.

# trenujzkadra #zostańwdomu #zeronudywdomu #pingpongowemarzeniazpse

red. /PSE

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe