Trzy nowe przypadki w powiecie jeleniogórskim

  • 28.03.2020, 12:00 (aktualizacja 28.03.2020, 15:24)
  • Żródło: 24jgora.pl
Trzy nowe przypadki w powiecie jeleniogórskim

Podziel się:

Oceń:

Niestety, liczba osób zarażonych koronawirusem w naszym regionie powiększyła się o 3 nowe przypadki - jeden z miasta Jelenia Góra, dwa z powiatu jeleniogórskiego.

Sanepid otrzymał wyniki ponad 20 osób, które miały kontakt ze zmarłym w minioną środę 71 - letnim kierowcą PKS Tour.

Tak jak wspomniałem w trzech przypadkach testy wyszły pozytywnie. Zarażone osoby pozostają w swoim miejscu zamieszkania na przymusowej kwarantannie - informuje Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

Wśród 3 zarażonych osób jedna pochodzi z Jeleniej Góry, dwie pozostałe z Jeżowa Sudeckiego. W sumie na terenie Jeleniej Góry i powiatu odnotowano już 5 potwierdzonych przypadków zachorowań na COVID-19. 

Źródło: 24jgora.pl

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Walenty
Walenty 29.03.2020, 22:12
Ta banda Kaczyńskiego wyczyściła kasę, rozkradła fundusz stworzony na czas kryzysu. Teraz kiedy widać dno kasy to objawiło sie całe zło złodziejskiej zmiany
Kwiryn
Kwiryn 29.03.2020, 10:19
Polacy! Rodacy!
Od dawna można było przewidywać i spodziewać się, że PiS ściągnie na naród wielkie nieszczęście. Przed rządami Kaczyńskich (braci narwańców) a zatem i stworzonej przez nich kliki przestrzegał ich ojciec Rajmund.
Jan
Jan 29.03.2020, 11:58
Jesteś nawiedzony
Jakmar
Jakmar 29.03.2020, 11:12
To nie PIiS, człowieku tylko eksperyment naukowców chińskich z miasta Wuhan, jak masz jakies zażalenie to tam do naczelnego Wodza Chin
Gwidon
Gwidon 29.03.2020, 12:43
W czasach poprzedników byłaby wina Tuska - ktoś musi winny być. A że Kaczyńscy to nieszczęście narodu wiadomo już od czasu jak "ukradli księżyc",
Ala
Ala 29.03.2020, 08:34
Te dane to prawdziwe danie ?????????????????
lesna
lesna 29.03.2020, 00:43
W lesnej ? ile jest?
elfryda_pipcia
elfryda_pipcia 28.03.2020, 21:14
Jesteśmy uratowani!
Żarty się skończyły koronawirusie!!! – zawołał głosem wielkim naczelny szaman Przewodniczący Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Zawierzył Polskę Matce Bożej Fatimskiej. Wszystko w kontekście pandemii koronawirusa.
Rzecznik Episkopatu ks. Paweł Rytel-Andrianik poinformował o "duchowej łączności" jaka się nawiązała między abp Stanisławem Gądeckim a sanktuarium w Fatimie.
++++++++++++++++++
Świat walczy z pandemią, laboratoria i instytuty badawcze pracują na najwyższych obrotach 24 godziny na dobę - a ta banda pasożytów społecznych, ogłupiaczy narodów, konsekrowanych szamanów uprawia jakieś czary i świętokradcze praktyki....? To już wobec MB Częstochowskiej wcześniej zawierzonej Królowej Polski stracili wiarę?
PS. A nasz prezydent nadal wierzy!
Srul w Zakonie
Srul w Zakonie 29.03.2020, 18:35
Nasz judeopolonijny p'Rezydent obojga narodów z dominantą ono jego Narodu Wybranego na stolcu Narodu Polskiego wolą Starszych Braci w wierze (w wyniki wyborów nie wierze...) osadzony wierzy na dwie strony: katolickiemu bogu na Jasnej Górze "ciemnego luda który wszystko kupuje" pali świeczkę bo On - choć w 3 osobach - jest jeden, a w swoim Pałacu - Diabłu chanukowych ogarków odpala siedem... a nam wszystkim zewsząd dobrobyt. Jest dobrze ale nad Jordanem tu i ówdzie coraz częściej słychać, że w Knesecie uchwalili co w Polin ma być jeszcze dobrzej...
Artur
Artur 28.03.2020, 20:29
Przecież kierowca autobusu, nie było zarażony koronawirusem. Boleslawiec nuz dawno opublikował ze zgon nastąpił na skutek niewydolności krążeniowo oddechowej, ale nie byl to Koronawirus. Wiec wyniki jesli sa pozytywne to napewno nie od kierowcy. Sanepid powinien śledzić doniesienia a nie czekać z założonymi rękami na cud.
iwona
iwona 29.03.2020, 11:44
co ty wypisujesz za głupoty? przeciez u kierowcy potwierdzono koronawirusa i na niego kierowca zmarł. więc kolejne pozytywne wyniki u innych osób, pochodzą od tego kierowcy. prosze poczytac i sieć zamętu!!
Ola
Ola 28.03.2020, 15:45
Wszystkie kraje robisą tysiące tekstów zwiiększają ich ilość a u nas totalna dezinformacja ludzie czekają na testy są na kwarantannie umierają w domach, szpitale przepełnione! Wybory najwyższejsze i zakaz siania paniki wśród ludzi jak założysz maseczkę to już od ciebie się odwracają a tu chodzi o nasze bezpieczeństwo!
Jan
Jan 29.03.2020, 12:04
Panikę to siejesz ty i te twoje żale żenada!
tyle w temacie
tyle w temacie 29.03.2020, 10:23
tylko idiota pójdzie na wybory. Francja poszła i widać jak to się skończyło.
Defeto
Defeto 28.03.2020, 19:50
Właśnie przed chwilą Maciej Sztur ogłosił wszem i wobec: niech oni sobie na te wybory idą, niech sobie tę belwederską pacynkę wybiorą i niech rządzą ...
Jak już uprzątną urny wyborcze - powstawiają w te lokale urny z prochami ofiar po wirusie...

Pozostałe