Kolejny potwierdzony przypadek w Leśnej. (20:30, 26 marca)

  • 26.03.2020, 20:53 (aktualizacja 26.03.2020, 21:00)
  • red.
Kolejny potwierdzony przypadek w Leśnej. (20:30, 26 marca)

Podziel się:

Oceń:

O 20:30 dotarła do nas informacja o kolejnym potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem w Leśnej.

Według oficjalnych danych na chwilę obecną w powiecie lubańskim mamy pięć osób chorych na Covid-19.

Jeden przypadek w Olszynie, jeden w Świeradowie-Zdroju i trzy w Leśnej. Jedna z osób jest hospitalizowana, pozostałe znajdują się w izolacji domowej.

Dotychczas wykonano 68 testów z wynikiem ujemnym. Rządową kwarantanną objętych zostało 246 osób, kwarantanną PPIS 81 osób. Nadzorem epidemiologicznym objęto 109 osób. Pracownicy PSSE w Lubaniu wciąż pracują i dwie ostatnie dane z pewnością zmienią się do rana.

red.

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gunia
Gunia 27.03.2020, 14:08
A te co siedza w.domu łażą i zagrażają kolejne osoby. Nie wierzę ze przy tak ładnej pogodzie siedzą w domu. Lesna jest mala tylko patrzyć jak kolejne osoby będą zarażone. :/
Ian
Ian 27.03.2020, 11:40
Piszą na Gminie Leśna że już 7 zarażonych :/
pol
pol 27.03.2020, 11:31
za te łgarstwa dostaniecie pewnie wysokie premie jołopy.
Melka
Melka 27.03.2020, 08:27
Znowu w Leśnej kolejny przypadek.....biedna ta Leśna, oj biedna. Ludzie naprawdę się pilnujcie i nie wychodźcie z domów!!!! To już trzeci przypadek w Leśnej!!!!!!!
PLiszka
PLiszka 27.03.2020, 08:22
Tym razem ksiądz zaraził parafian. Na forum w diecezji zamojsko-lubaczowskiej jeden internauta pyta:
Jak to się może zdarzyć, że wikariusz Krzysztof Augustynek pełniąc posługę Bogu miłą (msza to chyba miła) spędza owieczki do bożej świątyni i na oczach Boga w hostii przenajświętszej czyli żywego Chrystusa zaraża je śmiertelną chorobą... ?
Istnienie Kościoła rzymsko katolickiego jest najlepszym dowodem na nieistnienie Boga. Pod żadną postacią.
Ja
Ja 27.03.2020, 19:50
I to jest święta prawda
Mikado
Mikado 27.03.2020, 11:22
Leśnianie-Parafianie, pilnujcie co by ten wasz nie wpadł na pomysł zorganizowania jakiejś zbiorowej ekspiacji w intencji ....
Pisiorki😷🖕
Pisiorki😷🖕 26.03.2020, 23:25
To wina Tuska
Już w 2014 r były wzmianki o wirusie 😉😉
Nina
Nina 27.03.2020, 08:28
Teraz to wszystko wina Tuska ;)
Jm
Jm 27.03.2020, 07:55
Dokładnie w 2012 amerykańskie agencje wywiadowcze informowaly o ryzyku zwiazanym z niezabezpieczonymi chinskimi laboratoriami ;)
A co do tuska to jako "szef" unii nie zrobil w tej kwestii nic, zreszta widac jak unia funkcjonuje w obliczu kryzysu. Gdzie jest timermans i reszta klaunow?
COVID - 19
COVID - 19 26.03.2020, 23:20
Gdzie te testy!!!
Tom
Tom 26.03.2020, 21:13
Bida z nędzą w Leśnej i jeszcze koronawirus.....
Ona
Ona 26.03.2020, 21:08
W Leśnej czy w gminie Leśna ?

Pozostałe