Dostawa płynu do dezynfekcji rąk

  • 26.03.2020, 11:28 (aktualizacja 26.03.2020, 12:29)
  • red.
Dostawa płynu do dezynfekcji rąk

Podziel się:

Oceń:

Specyfik do dezynfekcji rąk to od jakiegoś czasu towar mocno deficytowy. Podpowiadamy, gdzie możecie go kupić.

Jak się dowiedzieliśmy, płyn do dezynfekcji rąk można nabyć na stacji benzynowej Orlen przy ul. Rybackiej w Lubaniu. Jest sprzedawany w litrowych pojemnikach. Z uwagi na duże zainteresowanie specyfikiem płyn sprzedawany jest po jednej butelce.

red.

Zdjęcia (2)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Małgorzata
Małgorzata 27.03.2020, 20:19
Dajcie luzu z tym plynem. Lepiej wziac szare mydlo i umyc zwyczajnie rece.
Anna
Anna 27.03.2020, 16:47
W Szczecinie nie mogę kupić tego płynu.Zawsze jak przyjdę to już go nie ma.Widocznie za mało jest go w sprzedaży.
M
M 27.03.2020, 20:21
Tak? Bo ja w w lodzi bylam i w zyrardowie i tez noe bylo.😂 jutro moze rusze na kolobrzeg.
Albert
Albert 27.03.2020, 09:44
Czas na start ogólnopolskiej akcji "nie ma płynu na stacji tankuje u konkurencji" Może jak spadną im obroty z paliwa to się zastanowią i zadbają o zwykłych ludzi.
hebel
hebel 27.03.2020, 03:34
q szare mydło typu biały jeleń bardzo skutecznie bije wirusa bo atakuje lipofilne struktury na powierzchni. Myjemy zawsze 2x :)))
MalaMi
MalaMi 26.03.2020, 15:40
Okolo 12 jeszcze byl, ale mieli jeszcze tylko jeden karton. Pewnie juz nie ma.
Jacek
Jacek 26.03.2020, 15:09
Płyn do dezynfekcji znajduje się również blisko Orlenu. Taka duża budowla z czerwonej cegły. Rozprowadzają go osoby w czarnych strojach. Przy samym wejściu takimi dużymi drzwiami. Ogólnie dostepny, w takim pojemniku gdzie każdy wsadza ręce. Dom szamana czy jakoś tak. Tylko czy on jeszcze działa ?
007
007 26.03.2020, 17:31
Ale ty mądry jesteś, jak Masz pisać takie pierdoły to lepiej wcale nie pisz ******
Lasocki
Lasocki 26.03.2020, 16:50
Zapomniałeś dodać, że to płyn cudowny, święcony - on ma podwójną a nawet potrójną moc zwalczania wirusa, nie tylko tego koronowanego. Z czasem leczy też zarazek głupoty...
?????????????
????????????? 26.03.2020, 15:00
Jest jeszcze czy już nie ma??
😤
😤 26.03.2020, 15:46
Byłem i nie ma już

Pozostałe