Sytuacja epidemiologiczna w powiecie (10:00, 26,marca)

  • 26.03.2020, 10:38 (aktualizacja 26.03.2020, 11:03)
  • red.
Sytuacja epidemiologiczna w powiecie (10:00, 26,marca)

Podziel się:

Oceń:

Od wczoraj nie zmieniła się liczba osób z wynikiem dodatnim testu na obecność koronawirusa.

Według oficjalnych danych udostępnionych nam przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Lubaniu na godzinę 10. nie zmieniła się liczba osób z wynikiem dodatnim testu na obecność koronawirusa.

Dotychczas na terenie powiatu lubańskiego przeprowadzono 60 testów, które wykazały wynik ujemny. W kwarantannie rządowej znajduje się obecnie 246 osób, w kwarantannie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego 88 osób natomiast nadzorem epidemiologicznym objętych jest 126 osób.

red.

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

toja
toja 26.03.2020, 18:43
Jak się może zmieniać gdy nie robi się testów?
MARCIN
MARCIN 26.03.2020, 12:57
Liczba osob zarażonych sie nie zwiększa ponieważ nie robię testów
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 26.03.2020, 12:15
Żarty się skończyły koronawirusie!!! – zawołał głosem wielkim Przewodniczący Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Zawierzył Polskę Matce Bożej Fatimskiej. Wszystko w kontekście pandemii koronawirusa.
Rzecznik Episkopatu ks. Paweł Rytel-Andrianik poinformował o "duchowej łączności" jaka się nawiązała między abp Stanisławem Gądeckim a sanktuarium w Fatimie.
++++++++++++++++++
Świat walczy z pandemią, laboratoria i instytuty badawcze pracują na najwyższych obrotach 24 godziny na dobę - a ta banda pasożytów społecznych, ogłupiaczy narodów, konsekrowanych szamanów uprawia jakieś czary i świętokradcze praktyki....? To już wobec MB Częstochowskiej wcześniej zawierzonej Królowej Polski stracili wiarę?
Cepcepacepem
Cepcepacepem 26.03.2020, 17:58
Kierują Naród ku... Fanatimie? Oto Polska właśnie, dzięki temu wiem czemu akurat im i ich wezwaniu się nie dziwię...
Gedeon
Gedeon 26.03.2020, 17:16
O dzięki Wasza Fluorescencjo, Dzięki Wam panowie Biskupi - na to czekał z nadzieją cały naród, stanęliście na wysokości zadania dobrze że nie zawierzyliście narodu św. Andrzejowi Boboli jak niedawno chcieli posłowie Pis-u bo to niepewne i bardzo polityczne. Teraz to już będziemy bezpieczni. Mogę zatem w spokoju duszy i sumienia całe swoje oszczędności przekazać Wam czyli Kościołowi a szczególnie Ojcu dyrektorowi w Toruniu, bo prosi o wsparcie, a ja już jestem teraz spokojny jak wiem, że mam za sobą figurkę Niekopulanej Dziewicy zwanej MB Fatimską, która jest jedyną skuteczną tarczą na tego wirusa.
Zejdę z tego łez padołu zdrowszy - bo bez wirusa!
Szkoda tylko że nie do Domu Ojca.
Muflon
Muflon 26.03.2020, 12:08
Wygląda na to, że najbardziej zagrożone są ośrodki wielkomiejskie. Słabo zurbanizowany powiat lubański ma szansę na przetrwanie bez wielu ofiar. Dbajmy tylko o dyscyplinę własną i innych.
Cepcepacepem
Cepcepacepem 26.03.2020, 21:01
Ja bym na to nie liczył - zawsze ktoś wróci skądś: jeden z pracy na Zachodzie inny z pielgrzymki do Włoch, trzeci z pielgrzymki do Fanatimy czy innego Lourdes i bilans zachorowań szybko się wyrówna a nawet - kto wie, wszak wirus, jako ten Duch Święty "nie wiadomo kędy wieje" - dmuchnie/chuchnie/kichnie z kichawki i wysunie lubańskie na czoło polskiej stawki...

Pozostałe