Ratownik dźgnięty nożem w karetce przez pacjenta z podejrzeniem koronawirusa!

  • 25.03.2020, 11:35 (aktualizacja 25.03.2020, 11:38)
  • Żródło: 24jgora.pl
Ratownik dźgnięty nożem w karetce przez pacjenta z podejrzeniem koronawirusa! 24jgora.pl

Podziel się:

Oceń:

W nocy z 24 na 25 marca w karetce pogotowia poruszającej się autostradą A4 doszło do dramatycznych zdarzeń. Ratownik został dźgnięty nożem przez pacjenta z podejrzeniem koronawirusa. Mężczyzna walczy o życie.

Karetka poruszała się autostradą A4 w kierunku Bolesławca. Pojazd transportował mężczyznę, u którego podejrzewano zakażenie koronawirusem. Około godziny 3:00, gdy karetka była już na terenie powiatu legnickiego, ratownik został przez niego kilkukrotnie dźgnięty nożem w okolicę klatki piersiowej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Ciężko ranny ratownik trafił do szpitala w Bolesławcu, gdzie walczy o życie. Według informacji przekazanych przez prokuraturę okręgową w Legnicy nożownik został już zatrzymany przez policję. 

Źródło: 24jgora.pl

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Niebieski
Niebieski 27.03.2020, 15:42
S***s... Psychol jeba...
Zielony
Zielony 26.03.2020, 20:46
Jaka wasza reakcjia by była gdyby sanitariusz w karetce wmawiał by wam że to ostatnie wasze minuty życia? Tonący brzytwy się łapie...
Filemon
Filemon 26.03.2020, 19:59
Nie "dźgnięty" tylko podźgany - wielokrotnie!
Dźgnąć - to można jeden raz.
hebel
hebel 26.03.2020, 19:23
Facet był zsburzony psychicznie b poważnie
janek
janek 25.03.2020, 18:17
***** jego pokroju powinno zostać wykorzystane w celach naukowych, na przykład do testów leków, szczepionek na choroby pokroju koronawirusa. Przynajmniej po części by odkupił to co zrobił.
Malgorzata
Malgorzata 25.03.2020, 13:40
Ćpuny tak maja . 👎😱
Samir.
Samir. 25.03.2020, 13:09
To sie poprostu w glowie nie miesci. Nie dosc ze brakuje lekarzy,medyków, ratownikow to jeszcze taki niewiem jak go nazwac eliminuje tak potrzebnych nam ludzi. Co on byl winny chcial mu pomoc a on sie odwdzieczyl. Rece opadaja. Utylizacja jedyne co mi przychodzi do glowy.
Cień
Cień 25.03.2020, 12:54
Nie jestem za utylizacja,taka kreature zamknąć w celi gdzie jest rowerek z przetwornica i ma dziennie wyprodukować prądu przynajmniej dla jednego gospodarstwa oczywiście zamiast kawy bat na plecy lepiej podziała jak kofeina.
Wk....ony
Wk....ony 25.03.2020, 12:11
**** to człekokształtne bydle. Inaczej nożowników traktować nie można. Po następnych "chorych" bysiów trzeba będzie wysyłać więźniarki, albo pojazdy do przewożenia martwych zwierząt.
:)
:) 25.03.2020, 18:39
*śmieciarki

Pozostałe