Cztery osoby nie żyją. Wypadek na drodze do Węglińca

  • 21.03.2020, 08:31 (aktualizacja 21.03.2020, 09:14)
  • red.
Cztery osoby nie żyją. Wypadek na drodze do Węglińca Zdjęcie: OSP Węgliniec

Podziel się:

Oceń:

Około 21:30 na drodze między Czerwoną Wodą a Węglińcem doszło do tragicznego wypadku. Strażacy OSP Węgliniec na swoim profilu piszą – pomimo zaangażowania ratowników nie udało się ocalić choćby jednego życia.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi 296, która w tym miejscu biegnie przez las. Z niewiadomych przyczyn kierowca BMW stracił kontrolę nad pojazdem, wypadł z drogi i najprawdopodobniej z dużą prędkością wpadł w przydrożne drzewa.

Autem podróżowały cztery osoby w wieku między 20 a 30 lat. Wszyscy ponieśli śmierć.

Pomimo zaangażowania strażaków z OSP Czerwona Woda, OSP Węgliniec, JRG PSP Zgorzelec i Zespołów Ratownictwa Medycznego nie udało się ocalić choćby jednego życia. To jedna z trudniejszych akcji jakie miały miejsce na naszym terenie w ostatnim czasie. Składamy kondolencje rodzinom i apelujemy po raz kolejny o rozsądek na tym bardzo niebezpiecznym odcinku drogi wojewódzkiej. - piszą druhowie OSP Węgliniec na swoim FB profilu.

Policja potwierdza zdarzenie, jednak ze względu na prowadzone dochodzenie nie udziela żadnych informacji.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że auto zarejestrowane było w powiecie lwóweckim.

red.

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

***e
***e 22.04.2020, 19:44
Czy pojazd o numerze rejestracyjnym DBL42W3 posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 22/01/2020?
Treść odpowiedzi:
Brak danych

Odpowiedź negatywna Brak danych może być udzielona z wielu powodów. Poniżej przedstawiono listę przyczyn dla jakich została wygenerowana odpowiedź negatywna:

• brak ubezpieczenia pojazdu
• opóźnienie w przekazaniu danych do UFG przez zakład ubezpieczeń
• brak przekazania danych do UFG przez odpowiedzialny zakład ubezpieczeń
• odrzucenie przez UFG danych przekazanych przez zakład ubezpieczeń (np. z powodu niskiej jakości przekazanych danych)
• błędy w danych przekazywanych przez zakłady ubezpieczeń
Aa
Aa 24.03.2020, 21:30
Kto to był ??????
Anon
Anon 23.03.2020, 21:32
Wiadomo kto zginal?
Rychu
Rychu 22.03.2020, 22:42
Kierowca nie posiadał uprawnień do tego cztery miesiące temu wyszedł z kriminalu gdzie tam przebywał już od 18 roku życia więc gdzie miał doświadczenie zabił tylko niewinne osoby
..
.. 22.03.2020, 20:58
Co się stało to się stało. Niestety czasu nie da się cofnąć. Zostały tylko najlepsze wspomnienia po nich. Rodzinie jak i dla przyjaciół szczere kondolencje.
..
.. 22.03.2020, 20:58
Co się stało to się stało. Niestety czasu nie da się cofnąć. Zostały tylko najlepsze wspomnienia po nich. Rodzinie jak i dla przyjaciół szczere kondolencje.
Zxxxx
Zxxxx 22.03.2020, 18:11
Ludzie weźcie się ogarnijcie nie ma znaczenia czym jechali i na jakich tablicach. Ludzie każdy jeździ takim autem jakie chce mieć i na jakie Go stać. Nie wiem skąd wzięło się że BMW jest jako pierwsze opisywane w wypadkach ile jest aut z tył napędem? Tylko BMW ? Czy tylko auta marki BMW powodują wypadki w których giną ludzie? No chyba nie wydaje mi się że osoby piszące artykuły powinny troszkę inaczej je pisać bo piszac BMW jest dodatkowa g...no burza o nie wiadomo co. Zginęli młodzi ludzie czyjeś dzieci, rodzeństwo,miejsce serce pokażcie że macie jakies ludzie odczucia a nie jak byście żerowali na czyims nieszczęściu. Zapamiętajcie nikomu życia nie daliście i nie osądzajcie kiedy ma nastąpić jego koniec.
Malkolm x
Malkolm x 22.03.2020, 17:05
BMW bardzo mało 'wgłowie'
Duśka
Duśka 22.03.2020, 13:35
Nie moge uwierzyć w to co się stało. Spoczywajcie w spokóju. Szczere kondolencje dla rodzin :(
Stary driver
Stary driver 22.03.2020, 12:23
Na miłość boską weźcie się młodzi ludzie nareszcie opamiętajcie ! Zobaczcie ilu was ginie w waszych szybkich samochodach, sami niespokojni mistrzowie kierownicy pędzący na złamanie karku !!!
M
M 23.03.2020, 17:36
Tu bsrdziej o cpanie chodzi a nie o samochody.
Anka
Anka 22.03.2020, 10:49
Bardzo przykre dla rodziny i bliskich. To wielka tragedia ,ale trzeba powiedzieć też o brawurze młodych ludzi .Młodzi nie zdają sobie sprawy że ile bulu jest dla bliskich po takiej tragedji .Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich
pol
pol 22.03.2020, 06:11
Wyrazy szczerego współczucia rodzinom których bliscy odeszli tak nagle. Teraz potrzebują dużo modlitwy w swoich intencjach od rodziny i przyjaciół.
Nana
Nana 22.03.2020, 12:57
No, przede wszystkim modlitwy... O rozum dla następnych.. w BMW
Bądźmy ludźmi
Bądźmy ludźmi 22.03.2020, 01:00
Jesteście okropni, to że MŁODZI i BMW nie znaczy że chcą ginąć i należy im teraz prawić morały o tym, z szacunku bynajmniej do rodzin ofiar co niektórzy powinni sie zastanowić nad pewnymi zwrotami. Fakt jest taki nie żyją 4osoby, czy z bmw czy z reno ale nie żyją i należy im sie teraz odpoczynek wieczny. Nie znicze na fb czy wypisywanie tutaj. Dziekuje pozdrawiam.
Andrzej
Andrzej 22.03.2020, 00:51
Kur**a ludzie pomyślcie trochę głową ochrzaniacie kierowcę że to jego wina i że cwaniaczył. Nie odzywajcie się nic na ten temat obrażając tych kierowców bo nie byliście w tej sytuacji i nie wiecie jak ona wyglądała bo miał bmw i wypadek to odrazu ochrzaniacie to mogło się z darzyć z każdym innym autem... zero empatii i współczucia pomyślcie co jakby ktoś z waszej rodziny kierował tym autem też byście pisali jaki kierowca był lekko myślny? No właśnie zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie albo nie piszcie...
Berta
Berta 22.03.2020, 12:59
No lekkomyślny był niewątpliwie i to bardzo - skutek sam za siebie mówi ...
O
O 22.03.2020, 00:07
Straszne komentarze tu są, biedna młodzież zgineła w wypadku, to jest poważna i przykra sprawa a ludzie tutaj powodują że czuję wstyd za was. Moje kondolencje dla rodzin ofiar.
Dlb
Dlb 21.03.2020, 22:55
Ktoś wie czy tam był ktoś z olszyn ? Pliss
Kis
Kis 23.03.2020, 14:06
Podobno było 2 chłopaków
Sąsiadka
Sąsiadka 22.03.2020, 15:58
Niestety dwie osoby z Olszyny na pewno
Znajomy
Znajomy 22.03.2020, 10:19
Dziewczyna z Lubania 17-18 lat
Anonim
Anonim 22.03.2020, 12:21
Tak, 17lat miala.
Anonim2020
Anonim2020 22.03.2020, 13:57
A wiadomo kto z nią jechał?
Larum
Larum 22.03.2020, 16:16
Chlopak 30lat z Olszyny i kierowca z Olszyny, nie wiadomo ile lat, dwadziescia cos, tez mezczyzna. Do tego mloda dziewczyna ponoc tez z Lubania
Julia
Julia 21.03.2020, 22:50
Zginęli ludzie [*] tragedia dla Rodzin niesamowita ;-(
To będą pisać jeden z drugim o BMW i oceniać człowieka który już nie żyje ! No ludzie !!! Łatwo Ci to przychodzi prawda ?? Ocena innych ?? Bo Siebie Sam nie ocenisz po nie ma tak niskiej oceny za takie zachowanie!
Najszczersze kondolencje dla Rodzin [*]
kierowca
kierowca 21.03.2020, 19:33
Doborze że nikogo nie zabił
Tom
Tom 22.03.2020, 11:40
Jak nikogo???!!
A trójka pasażerów!!
Małgorzata
Małgorzata 23.03.2020, 17:38
Wszyscu sie zabili na wlasne zyczenie.
kierowca
kierowca 22.03.2020, 20:04
chciałbyś mieć takiego kierowcę naprzeciw siebie na łuku drogi .gdzie niepanuje on nad swoją głupotą
ILI
ILI 22.03.2020, 10:41
Trzy inne osoby. Troje pasażerów ***u.
pop
pop 21.03.2020, 18:47
A ja myślę że to jest śmierć na swoje życzenie. Młodzi myślą że są nieśmiertelni.
Ksa
Ksa 22.03.2020, 12:33
Ty ***u *** tez ci zycze
Agnes
Agnes 22.03.2020, 13:43
Opanuj się "człowieku". Bydło
Asia
Asia 22.03.2020, 13:26
Co mu życzysz... Wirusa?
olo
olo 22.03.2020, 13:26
nie życz nikomu co tobie nie miłe
yeti
yeti 21.03.2020, 18:40
Szpan przed dziewczynami skóra fura i komóra. co tam koronawirus.

Pozostałe