Kolizja na Lwóweckiej

  • 20.03.2020, 18:52 (aktualizacja 23.03.2020, 11:33)
  • red.
Kolizja na Lwóweckiej

Podziel się:

Oceń:

Dziś około 16:30 na skrzyżowaniu ulic Lwóweckiej i Rybackiej doszło do kolizji dwóch aut osobowych.

Zderzyły się Renault i Opel, oba auta przez ponad godzinę utrudniały ruch na skrzyżowaniu między Netto a Biedronką na lubańskiej dwupasmówce. Ostatecznie po blisko 2,5 godziny auta zostały pozbierane z drogi, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Pani Katarzynie dziękujemy za zdjęcia. 

red.

Zdjęcia (2)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Xxxxx
Xxxxx 23.03.2020, 16:35
Zgadzam się, że wieczorem barierki ograniczają widoczność. Wyjeżdżając od strony Netto, naprawdę niejednokrotnie nie widać jadącego samochodu od strony Jeleniej Góry. Podobna sytuacja jest koło składu opału, wyjeżdżając od strony ul. Dworcowej, w stronę Jeleniej Góry.
kierowca
kierowca 22.03.2020, 01:59
co do barierek to sie zgodze ze ograniczaja widocznosc . sam kiedys jadac poznym wieczorem przy wylaczonej sygnalizacji w ostatniej chwili zauwazylem honde civic ktora byla dodatkowa obnizona i naprawde wyjezdzajac od strony miasta jadacego obnizonym autem od strony JG nie bylo widac przez te bariery. powinni je max obnizyc tak zeby spelnialy swoje zadanie ale nie ograniczaly widocznosci .
Dziadek
Dziadek 21.03.2020, 22:29
Podwójny komentarz... ooo..
Jednak czknięcie w komputerze istnieje..
Dziadek
Dziadek 21.03.2020, 16:01
Ta lwówecka....
Dziadek
Dziadek 21.03.2020, 12:43
Ta Lwówecka...
acek
acek 21.03.2020, 11:15
a' A` kich*****°○○●
Edi123
Edi123 22.03.2020, 07:36
Acek Twój komentarz nie jest jasny, co miałeś na myśli ?
acek
acek 22.03.2020, 22:39
siedomyś
Hubert
Hubert 21.03.2020, 08:36
myślę że te barierki powinny być jeszcze wyższe, tak aby lepiej spełniły zadanie ograniczania widoczności na tym skrzyżowaniu.

janusz
janusz 20.03.2020, 22:31
Światła ledwo wyłączyli i od razu kolizja, dobrze że na tym się skończyło haha
Kiero z masarni na Tkackiej
Kiero z masarni na Tkackiej 20.03.2020, 22:30
Szkoda kondona. To już chyba klasyk.
Edi123
Edi123 22.03.2020, 07:38
Panie Kierowniku o co chodzi w tym komentarzu ?
Hrabia Miętoścycki
Hrabia Miętoścycki 20.03.2020, 22:02
Tak to jest kiedy przejeżdża się na późnym pomarańczowym. A z tego co zauważyłem to zjawisko jest plagą tego skrzyżowania. Przydały by się kamery na takich hojraków
Kozioł
Kozioł 21.03.2020, 09:29
Piszesz a nie wiesz o tym nic !!! Nie było świątel włączonych !! Baranie
Stachu
Stachu 20.03.2020, 21:25
Ktory tym razem sie spieszyl?
Lubanianin
Lubanianin 20.03.2020, 20:29
Warto dodać, że w tym czasie sygnalizacja świetlna była kompletnie wyłączona.
xyz
xyz 21.03.2020, 01:13
I co z tego, ze był wyłączona? To okoliczność łagodząca? Wyłączenie sygnalizacji nie zwalnia kierowców ze znajomości przepisów ruchu drogowego i umiejętności ich stosowania.
Bulba
Bulba 20.03.2020, 19:52
No i co? Jakaś opinia co do winnego?

Pozostałe