Zderzenie osobówek w Kościelniku

  • 25.02.2020, 10:28 (aktualizacja 25.02.2020, 11:20)
  • red.
Zderzenie osobówek w Kościelniku
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś kilka minut przed 9. na drodze biegnącej przez Kościelnik w kierunku Leśnej doszło do zderzenia dwóch aut. Do czasu zakwalifikowania zdarzenia ruch na drodze odbywa się wahadłowo.

Do zderzenia aut doszło na skrzyżowaniu między sklepem spożywczym a świetlicą wiejską. Kierowca Audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej w kierunku Leśnej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Passatowi.

Jak wyjaśniał nam kierowca Passata, Audi wyjechało na drogę tuż przed jego maską, nie dając mu w ten sposób czasu na hamowanie.

Autami podróżowały trzy osoby, jedna Passatem i dwie Audi. W związku z tym, że jeden z kierowców został poszkodowany - do czasu ustalenia jak zakwalifikowane zostanie zdarzenie ruch na drodze odbywał będzie się wahadłowo.

Na miejsce zadysponowano policję, 2xJRG PSP z Lubania oraz zespół ratownictwa medycznego.

red.

Zdjęcia (14)

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Analfabeci
Analfabeci 27.02.2020, 12:28
Dlaczego odministrator dopuszcza publikacji komentarzy z takimi błędami?
Czy robione czy nie nie powinny takie wypowiedzi być publikowane.
Chyba że administrator sam nie zna zasad pisowni języka polskiego...
hebel
hebel 26.02.2020, 06:21
Jeszcze jak był śnieg w zimie i było ślisko to jadąc do Leśnej zawsze w rowie parkował najmniej jeden mercedes, taka specyfika drogi tam jest:)) Kiedy by nie jechał dosłownie.
Franek
Franek 25.02.2020, 18:47
Pojęcia brak widzę atomowi fizycy.
student
student 25.02.2020, 18:45
stude- w 4 litery
Pawooo
Pawooo 25.02.2020, 15:02
Gizmo siema mordo
Blacharz
Blacharz 25.02.2020, 13:59
W tym przypadku prędkość była niewielka. Gdyby kierujący volkswagenem jechał szybko to siła rozpędu zatrzymałby się za skrzyżowaniem. Na zdjęciach widać że całością pojazdu nawet na nie, nie wjechal. Uszkodzenia adekwatne do prędkości i masy pojazdów.
student
student 25.02.2020, 11:43
A morze kierowca pasata pendzil i ten niemugl go zauwarzyc bo taki tam luk . ale to bez kamerki niedarady udowodnic bo zazwyczaj mlodzi pendzom z lubania jak by szukali smierci .dobze zeto nie pieszy hcial by siem wybrac na drugom strone ukicy .
Mieszkanka powiatu
Mieszkanka powiatu 25.02.2020, 22:00
Student,ale chyba łopatologii...
Tfój nauczyciel
Tfój nauczyciel 25.02.2020, 17:16
Student wiesz, że w ólicy zrobiłeś błąd
Zdzichu
Zdzichu 25.02.2020, 14:52
Marz calkowitom racjem.
gizmo
gizmo 25.02.2020, 13:55
Słabo coś z ortografią.
Polonista
Polonista 25.02.2020, 13:50
Człowieku pisz po polsku. Masakra.
Polonus
Polonus 25.02.2020, 16:11
Dajcie mu spokój - wiadomo o co chodzi, po tych kilku literkach można się domyślać co autor miał na myśli. I tak dobrze jak na absolwenta zreformowanej oświaty na szczeblu gimnazjalnym.
Ort
Ort 25.02.2020, 13:21
"Dobże,rze ktoś pise takie komentaże"
Hh
Hh 25.02.2020, 13:18
To Ty student i taki byki sadzisz ?
K. K
K. K 25.02.2020, 12:39
🤣
Hans
Hans 25.02.2020, 11:08
mimo wszystko uszkodzenia nie wskazują na jazde 50 km/h !!!!!!
Czytelnik
Czytelnik 25.02.2020, 14:09
Dlatego że prędkość była poniżej 50km/h uszkodzenia są niewielkie. Wystarczy spojrzeć na Passata. Równo stoi na 4 kołach. Strzeliny między elementami nadwozia jednolite i prawidłowe. Może przednia belka trochę ucierpiała. Dostanie nową maskę błotnik i zderzak i będzie śmigał.
Are
Are 25.02.2020, 13:28
rzeczoznawca się znalazł...

Pozostałe