Sesja w Gminie

  • 14.02.2020, 14:03 (aktualizacja 14.02.2020, 16:03)
  • red.
Sesja w Gminie

Podziel się:

Oceń:

Dzisiaj o 15 rozpocznie się XXII Sesja Rady Gminy Lubań.

Obrady z sesji możecie śledzić tutaj.
 

red.

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Taka jest prawda
Taka jest prawda 17.02.2020, 12:06
Gmina juz dawno zatrzymała sie w czasie ,tam nic sie nie dzieje ! Taki komunistyczny relikt a mimo to podatnicy musza na cała kadre zakrochmalac w pocie czoła . Wyzysk człowieka przez człowieka ,tam ciagle trwa ,dlatego kazdy kto ma leniwe podejscie do pracy ,tam własnie chce przekoczowac do emerytury .
Jarek
Jarek 17.02.2020, 18:51
To przez złą atmosfere w pracy i gęste powietrze Gmina nie rozwija sie ,bo plotki tam są na pierwszym miejscu .
felek
felek 16.02.2020, 21:15
Chcieliscie postkomuny to macie...
Dzon
Dzon 16.02.2020, 10:27
Co ze zmianą planu zagosodarowania przestrzennego w gminie Panie Wójcie? Długo jeszcze będziecie się z tym p********? Ile lat to już trwa? Może zgłosić to do jakiegoś konkursu - na najwolniej prowadzony projekt? Wiem, że urzędowym jest powiedzenie- "Lepiej późno niż później", ale to już nie jest śmieszne. Wiem, że większość z Was to PiS, ale chociaż Wy pokażcie klasę, zacznijcie działać, działać na rzecz mieszkańców.Głupie p******* do niczego nie prowadzi.No chyba, że nie macie kompetencji i wiedzy...to siedzcie tak dalej i r*********** Polske.
H
H 16.02.2020, 07:33
Caryca U miesza dalej? Czy co tam u niej. Ponoć w nowym caracie z ucha strzela i wiedzą null
!!!
!!! 16.02.2020, 20:20
Twojego pana w kłamstwach, bezradności,prostactwie nikt niepokona
Taka jest prawda
Taka jest prawda 15.02.2020, 20:21
Po co to wszystko skoro w Gminie smierdzi głeboką komuną , jeszcze troche to ksiegowa dostanie liczydło a panie 8 marca gozdzika i ponczochy. Jezeli ktos chce cofnac sie w rozwoju , to własnie tam musi wcisnac sie do pracy . Powodzenia zycze i miłego leniuchowania ! Ps. Czy sie stoi czy sie lezy to wypłata sie nalezy . Na tym bazuje pracownik Gminy i Gokis .
inna prawda
inna prawda 17.02.2020, 14:11
Taka jest prawda- z kosmosu spadła głęboka komuna?Slogan pewnie jak była komuna to w pampersach latałaś.Szału nie ma większość kadry to młode osoby chcące pracować,dziś już nie ma pracy dla idei,praca w Urzędach to nie prestiż ,płace szału nie ma.Ale ludzie pracują ,nie wolno wrzucać do jednego worka ludzi.Czepiliście się GOKIS-u jak rzep psiego ogona.Przecież jak idą decyzje to nie od kierownika jednostki ..... .A walicie w osoby i pracowników co mają do powiedzenia tyle co ż...... za okupacji.Takie oceny i nagonki to szczucie bez pokrycia.
Ja
Ja 17.02.2020, 18:58
Innej prawdy nie ma ,w czasach komuny nie było pampersow ,Widze ze wiedzy brakuje albo logicznego myslenia .
nie prawda
nie prawda 24.02.2020, 13:22
Nic dodać ....Logicznie myśleć to nie znaczy w jedną stronę.Moja prawda,Twoja prawda,resztę sobie dopisz.
55
55 24.02.2020, 16:06
Prawda jest taka, stary człowiek niepotrafi sprawnie działać. Kręci, pozoruje, manipuluje jedyne umiejętności
tobi
tobi 15.02.2020, 08:51
Tutaj odbywają się obrady a nie tak jak w Olszynie gabinet figur woskowych bez własnego zdania i opinii.
126p
126p 16.02.2020, 21:13
Nie narzekajcie na Olszynę ,tu ludzie sami wybrali radnych.....i jest tak jak jest ,a jest pieknie !
tobi
tobi 17.02.2020, 14:10
W Olszynie został pobity rekord świata w pokazaniu wyborcom środkowego palca.Zmiana komitetu wyborczego zaraz po wyborach powinna być karana wydaleniem z rady.Radnych nie można doprosić się o pomoc a o Gazecie Olszyńskiej z litości nie wspomnę.Nawet papier nie chciał przyjąć tych informacji z rady i urzędu [innych nie było].
zorro
zorro 15.02.2020, 20:12
W Olszynie nie ma potrzeby zbierać rady ,wystarczy na krzesłach postawić zdjęcia radnych ew jedno zdjęcie grupowe.Efekt obrad będzie zawsze taki sam.Jednomyślność gwarantowana.
?
? 15.02.2020, 08:46
Wypowiedzi radnego Klimczyka to jest MASAKRA
Jowita
Jowita 15.02.2020, 10:39
A on w ogóle potrafi coś sensownego z siebie wydać?
Lex
Lex 15.02.2020, 15:45
Kto oddaje dzieci pod jego opiekę powinien się zastanowić
Burnhilda
Burnhilda 14.02.2020, 22:40
Nie byłem na tej sesji i mam takie pytanie do tych co byli: czy w programie obrad byłą sprawa listu Episkopatu w sprawie intencji wielkopiątkowej (wszak Wielkanoc niebawem) pt:
MODLITWA ZRANIONEGO KOŚCIOŁA
Materiały duszpasterskie na dzień modlitwy i pokuty
za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich... ?
Proboszczowie mają z tym wyjść do samorządów... Tylko po co?
Zuza
Zuza 14.02.2020, 20:04
Zanim coś napiszesz to obejrzyj. Pełna kultura tylko jeden radny ze strony wójta próbował zakłócać. Poziom jego wypowiedzi pozostawię bez komentarza. Nic nowego. Co sesję to samo.
Lex
Lex 17.02.2020, 16:06
Bełkotu nie można komentować. Ciemnogród kompletny i brak reakcji guru.
Lusia
Lusia 14.02.2020, 17:10
I znów kamaryla pani "U" będzie miała okazję do rozrabiania?
Lisek
Lisek 14.02.2020, 20:43
Zabłysnąć takim komentarzem to jest sztuka wiedzy
Sołtys
Sołtys 14.02.2020, 20:24
Największy ferment ty robisz. Szukasz sensacji gdzie jej nie ma. Narazie dzięki tym radnym i Pani Usyk są pozytywne zmiany.
!!!
!!! 15.02.2020, 15:40
A przez działanie twojego pana tracimy środki i płacimy kary
Hebel
Hebel 14.02.2020, 17:57
A już od dawna straszy w Olszynie.
Druga sprawa że nic się bez to nie poprawiło ani w te ani we wte. Opcja wszyscy won! tylko ma szansę na zmianę. Niestety.
MilenaD
MilenaD 15.02.2020, 10:38
Ona będzie parła do władzy jak baba przy porodzie. Ma to w genach i nie odpuści do grobowej deski. Taki charakter i co zrobimy... Że też to nieszczęście musiało się tutaj na Tej ziemi... usadowić.
P.L
P.L 15.02.2020, 15:37
Zobacz co wyprawia kłamca i KRETACZ

Pozostałe