Ruszył WORD w Lubaniu

  • 24.01.2020, 10:40 (aktualizacja 24.01.2020, 10:48)
  • red.
Otwarcie Word w Lubaniu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W czwartek w Lubaniu swoją działalność rozpoczął Oddział Terenowy Legnickiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Otwarcie WORD-u to spore wydarzenie. Po ponad trzech dekadach, mieszkańcy regionu ponownie mogą zdać egzamin na prawo jazdy w Lubaniu.

W uroczystości udział wzięli samorządowcy zaangażowani w powstanie ośrodka, w tym Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

red.

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosciu
gosciu 27.01.2020, 14:32
Ciekaw jestem ile osób obleje "ruszając pod wzniesienie" na tej pięknej kostce brukowej - uważam iż nawierzchnia powinna być asfaltowa.
H.aga
H.aga 26.01.2020, 11:57
To teraz dopiero trzeba będzie uważać na drodze 🙉 😅
Yatta
Yatta 26.01.2020, 10:16
Nie rozumiem komentarzy... Zamiast się cieszyć, że wraca powoli normalność (jeszcze biuro paszportowe powinno być w starostwie), to tylko hejt się wylewa. Chyba wygodniej jest zdawać na miejscu niż tracić czas i kasę na dojazdy.
Wolary
Wolary 25.01.2020, 21:57
Burmistrz zawsze piers na medale wystawia taki to juz człowiek albo biega z pisowcami po mieście albo szkody miastu czyni
Ramona
Ramona 25.01.2020, 19:54
Ludzie widzicie tego zdrajcę Przybylskiego. Facet nie ma wstydu za kaskę i dla stanowiska zrobi każdy szwindel
Karminadel
Karminadel 25.01.2020, 09:16
Już zaczynam się bać !!!
Przemo
Przemo 24.01.2020, 19:20
WORD Legnica ma slabe wyniki zdawalności. I tak dalej beda jezdzic do Jeleniej, jednego z najlepszych osrodkow w Polsce.
😂😂😂😂
😂😂😂😂 25.01.2020, 07:44
Ty tak na poważnie?
Przemo
Przemo 25.01.2020, 15:56
Tak, od lat Jelenia jest w czołówce. Dlatego ludzie na egzaminy przyjeżdżają nawet z Poznania.
ciekawy
ciekawy 26.01.2020, 17:37
A Ty skąd masz taką wiedzę? Nawet z Poznania.... Powiem Ci więcej. Nawet Niemcy przyjeżdżali....
Zdziwiony
Zdziwiony 26.01.2020, 15:25
Zdany egzamin to kwestia czego? Umiejętności czy czegoś innego? Jeżeli są umiejętności to nie ma problemu. Jak jest brak to do Jeleniej Góry? Coś tu nie pasuje...
WORD
WORD 24.01.2020, 14:26
Dlaczego spiker czyta ŁORD?
Lubaniak
Lubaniak 25.01.2020, 00:04
Bo to nieudacznicy ! Proponuję się zapisać na lekcję angielskiego. Tak jak mówią,tak zarządzają naszym miastem. Wielcy fachowcy nauczcie się.
dictionary.cambridge.org/pl/pronunciation/english/world
lubanianka
lubanianka 25.01.2020, 19:07
Zadziwia mnie ten komentarz i to z dwóch powodów. Po pierwsze - co ma wspólnego język angielski ze skrótem WORD???? WORD to całkowicie polska nazwa: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.
A po drugie - jeśli jesteś taki wyuczony, to dlaczego podpisujesz się "Lubaniak" z wielkiej litery???? To nie wiesz, że nazwy mieszkańców miast piszemy małą literą???
Tylko Ci się wydawało, że jesteś taki mądry.
Janeczek_H
Janeczek_H 24.01.2020, 12:29
Wygląda na to, że Arkadyjusz stanie się pierwszym kursantem i w końcu przełamie fobię panicznego strachu przed siadaniem za kierownicą. Powiedzenia Wasza Wysokość!
Hihi
Hihi 24.01.2020, 12:19
Burmistrz jako pierwszy będzie próbował zdać prawko😆
Lubaniak
Lubaniak 24.01.2020, 23:58
Jak ktoś może "prowadzić miasto" jak nigdy nie prowadził samochodu? "panie" Burmistrzu proszę odpowiedzieć.
Zażenowany
Zażenowany 28.01.2020, 16:13
A co ma piernik do wiatraka?
Bez-Radny
Bez-Radny 25.01.2020, 20:50
Wygląda na to, że kierowanie samochodem (bo prowadzić to on umie jak kieruje jego asystent) przerasta jego zdolności nie tylko manualne - "kierowanie miastem" - jak widać z mizernymi efektami - jak widać jest prostsze.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 24.01.2020, 10:59
To już ostatnia kadencja tego burmistrza
XD
XD 24.01.2020, 22:02
I oby jego zastępcy tak nam dopomóż
Bhfd
Bhfd 24.01.2020, 12:18
Oby i to jak najszybciej
św_Juno
św_Juno 25.01.2020, 20:57
... a spraw św. Magdaleno!

Pozostałe