Dobre wieści z USA

  • 20.01.2020, 12:41
  • red.
Dobre wieści z USA gopack.com

Podziel się:

Oceń:

Rafał Kusto, wychowanek UKS Orka Lubań osiąga znakomite wyniki w Stanach Zjednoczonych - nie tylko na pływalniach.

Ostatnio Rafał Kusto godnie reprezentował swoją uczelnię podczas pływackich zawodów. Zwyciężył w wyścigu na 200 metrów stylem klasycznym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak już wcześniej informowaliśmy nasz reprezentant nie tylko świetnie pływa, ale jest też znakomitym uczniem.

Podczas meczu koszykówki został wyróżniony za bycie studentem-sportowcem z wysokimi wynikami w nauce (trzeba mieć powyżej 3.5 średnią). Został zaproszony na środek parkietu. Podczas meczu koszykówki jego drużyny i został wyczytany i zaprezentowany publiczności, która szczelnie wypełniła halę.

loadingŁaduję odtwarzacz...


- Gdy rozmawiałem z Rafałem był tym zdarzeniem mocno poruszony. Po raz kolejny udowodnił, że jest wyjątkowym sportowcem. Gratuluję mu z całego serca i jestem pewny, że jeszcze nie raz nas wszystkich zaskoczy - powiedział Adam Musiał, trener UKS Orka Lubań.

red.

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

brawo
brawo 20.01.2020, 21:22
Gratulacje!! Chłopak naprawdę zasługuje na słowa uznania!! Życzę dalszych sukcesów!
Uciekając z Lubania
Uciekając z Lubania 20.01.2020, 17:42
Niech burmistrz popatrzy na Chlopaka i da mozliwosci innym zawodnikom a nie figurki za nasze pieniądze stawia. Nie ma nawet drogi rowerowej żeby zabrać dziecko i pojeździć.
szerokiej drogi
szerokiej drogi 20.01.2020, 21:51
Rafał Kusto uczył się pływać na basenie a nie na rowerze!!! Już nie przesadzajcie z tymi komentarzami dotykającymi burmistrza.
Uciekając
Uciekając 22.01.2020, 06:35
Władzę powinny myśleć o promowaniu sportów, a nie w wakacje zamykają basen i otwierają brodzik. To tak jak by na innych basenach otwierali dwie ślizgawki a inne atrakcje pozamykali. Z rowerem to był przyklad tylko, ale czego można wiecej wymagać od człowieka, który myśli,że w Lubaniu jest suuuuper ,ekstraaaa. Zaraz śmieci i prąd Ci podniosą i bedziesz inaczej już myślał. I nie zapomnij zagłosować na Kaczora bo przecież oni też nie rujnuja polski tak jak pewna osoba lubania.
Obywatel
Obywatel 22.01.2020, 12:21
Nie chodzi o promowanie sportów tylko postaw. Co z tego że ktoś będzie najpierw kolarzem, pozniej pływakiem, później piłkarzem a na koncu pojdzie na siłownie. Kusto to żelazna i cieżka praca i spefyciczne wychowanie od małego, wpajanie wartości poza sportowych, wpajanie wytrzymałości i uporu w dążeniu do celu. Zacznijcie ludzie myśleć, władza nic za Was nie zrobi jeżeli wy sami nie ruszycie ***, to samo sie tyczy pracy zawodowej, jak jest sie biernym i zmienia prace w celu zwiększenia zarobków to nic się nie osiągnie, trzeba pracować, kształcić się, robić postępy - a do tego najważniejsze są chęci i zapał bo możliwości mamy jak nigdy.
NieJestemRobotem
NieJestemRobotem 23.01.2020, 02:33
To powiedz władzy, żeby nie przeszkadzała w rozwoju klubów tylko wspierała ich działania. Przy obecnej postawie nie wiem jak na jak długo starczy zapału lokalnym działaczom. Pozdrawiam
BB
BB 21.01.2020, 09:24
Ale taka prawda. Figurki - po co? Lepiej zadbać o bezpieczeństwo, o to żeby dzieci, młodzież miała jakieś zajęcie w bezpiecznych miejscach.
Edyta
Edyta 20.01.2020, 16:35
Gratulacje!

Pozostałe