Zagrali dla Zygmunta

  • 13.01.2020, 11:54 (aktualizacja 13.01.2020, 12:42)
  • red.
Zagrali dla Zygmunta

Podziel się:

Oceń:

W sobotę rozegrano XVI edycję turnieju halowej piłki nożnej. Głównym celem zawodów było upamiętnienie Zygmunta Duziaka - wieloletniego pracownika lubańskiego ośrodka sportu i rekreacji.

W rywalizacji wzięło udział 10 zespołów. W pierwszym etapie drużyny rywalizowały w dwóch grupach. Grano systemem każdy z każdym. Po rozgrywkach grupowych rozegrano półfinały oraz mecze o piąte, trzecie i pierwsze miejsce. W sumie odbyło się 25 spotkań. Rywalizacja w sumie trwała blisko 7 godzin. Ostatecznie triumfował Dream Team, który w większości był złożony z zawodników Łużyc Lubań. W składzie zespołu znaleźli się Kamil Młynarski, Mikołaj Kuriata, Kamil Sitek, Oskar Rymer, Michał Trzajna, Konrad Starczewski i Rafał Stoń. W finale zwycięzcy po serii rzutów karnych zwyciężyli FC Tartak z Jeleniej Góry. W regulaminowym czasie gry nie padła żadna bramka.

W meczu o trzecie miejsce Drink Team z Lubania pokonał Masmix z Bogatyni. Królem strzelców imprezy został Dawid Więckiewicz (Masmix), najlepszym bramkarzem wybrano Michała Trzajnę (Dream Team), a najlepszym zawodnikiem został Sebastian Wyka z FC Tartak. Zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami, pucharami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi. - Bardzo wszystkim dziękuję za grę na wysokim poziomie i stworzenie świetnej atmosfery - powiedziała Małgorzata Garula, dyrektor lubańskiego MOSiR. Zawody wzorowo sędziowali Krzysztof Sadowski oraz Kacper Kizyma. Zygmunt Duziak był wieloletnim pracownikiem lubańskiego  ośrodka sportu i rekreacji, społecznikiem, radnym, organizatorem i animatorem życia sportowego w Lubaniu.

Organizatorem cyklicznego wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ibra
Ibra 13.01.2020, 14:05
Mlynek najprzystojniejszy😉.

Pozostałe