Dachował i uciekł z miejsca zdarzenia

  • 31.12.2019, 09:46
  • Żródło: zinfo.pl
Dachował i uciekł z miejsca zdarzenia zinfo.pl

Podziel się:

Oceń:

Do groźnie wyglądającego incydentu doszło wczoraj w pobliżu Wrociszowa Dolnego (pow. zgorzelecki). Kierowca dachował, ale zanim przyjechały służby, oddalił się z miejsca zdarzenia.

O zdarzeniu poinformował Czytelnik „Wypadek, Wrociszów Dolny. Sprawca uciekł".

Jak się okazuje, przybyli na miejsce funkcjonariusze, w przydrożnym rowie znaleźli samochód osobowy, który "dachował". W pojeździe nikogo nie było. Nic nie wskazuje również na to, aby doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierowca, który doprowadził do zdarzenia, oddalił się. Policja ustala wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: zinfo.pl

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysiek
Krzysiek 01.01.2020, 12:28
Zdarzenie nie było z pewnością zaplanowane i uciekinier nie miał specjalnych środków, aby myśleć o zatarciu za sobą śladów. W związku z tym powstaje pytanie. Jakimi środkami w takim wypadku dysponuje Policja? Czy liczy na to, że ktoś przyniesie dane sprawcy na tacy? Czy też podejmuje działania na szerszą skalę i poza ustaleniem właściciela pojazdu, w celu wykrycia zbiega wspomaga się np. psem tropiącym? Stawiam na to, że organ ścigania ma w takich wypadkach odgórnie związane ręce a jeśli jest inaczej, to proszę o przedstawienie aktualnego stanu rzeczy.
Jak
Jak 31.12.2019, 18:17
Wytrzeźwieje to zgłosi kradzież.
ORP-czuwa
ORP-czuwa 31.12.2019, 12:40
A może by tak podać dalsze szczegóły - marka p[pojazdu, numer rejestracyjny, czy jechał "do" czy "z" - ktoś może coś pokojarzyć i pomóc bezsilnej często policji w ustaleniu dalszych okoliczności i kierującego.
Hans
Hans 31.12.2019, 11:13
99% ćpun albo pijany !!!!!
Rysiek
Rysiek 31.12.2019, 11:00
Oj oj tam poszedł po Pomoc Drogową.

Pozostałe