Koncert Wigilijny w MDK

  • 23.12.2019, 12:07 (aktualizacja 23.12.2019, 12:25)
  • MDK Lubań
Koncert Wigilijny w MDK MDK Lubań

Podziel się:

Oceń:

W Sali Lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu odbył się niecodzienny koncert kolęd, pastorałek oraz piosenek świątecznych.

Bogaty repertuar utrzymany w wigilijnym klimacie zaprezentowali młodzi wokaliści z Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, pod kierunkiem instruktora Krzysztofa Kucharczyka. Na wielu twarzach pojawiło się wzruszenie, szczególnie wtedy gdy na scenie prezentowali się debiutanci. Wspólny śpiew kolęd wprowadził licznie zgromadzoną publiczność w magiczną atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie koncertu wiceburmistrz Lubania Mateusz Zajdel wraz z dyrektorem MDK Bartoszem Kuświkiem złożyli wszystkim zebranym świąteczne życzenia oraz wręczyli młodym wykonawcom słodkie upominki.

MDK Lubań

Zdjęcia (30)

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szympanides Makakikopulos
Szympanides Makakikopulos 24.12.2019, 21:43
Przykre to, i gorszące że osoby dorosłe-zdawałoby się z natury i doświadczenia życiowego wyrosłe już z bajek wieku dziecięcego, in gremio wciągają dzieci w świat bajek wieku dorosłego i o zgrozjo rozumu korozjo! - jeszcze mają to sobie za zaszczyt i powód do dumy...
Redemptor
Redemptor 26.12.2019, 16:47
Usprawiedliwiają ten zabobon tak zwaną tradycją i dorobkiem chrześcijańskiej kultury która ponoć stanowi korzenie. Tylko że ta obłuda i hipokryzja zapomniała że to tak zwane chrześcijaństwo te narodowe korzenie skutecznie wyplewiło - zamiast słowiańszczyzny wprowadzając okupanta-pasożyta w postaci pana na Watykanie.
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 24.12.2019, 15:30
Umiłowani Siostry i Bracia!
Uczestnicząc w tym koncercie taka mnie myśl naszła i w ramach życzeń noworocznych posyłam do naszego świętobliwego pis-parlamentu wniosek o nałożenie obowiązku ustawowego w następującej sprawie.
Wszystkie te tak zwane singielki, których nikt nie chce, albo same nie chcą i są bezdzietne z lenistwa urzędowo pokrywać czyli zapładniać i otaczać opieką aż do porodu.
Chodzi o to abyśmy nie musieli narażać się na obniżone emerytury albowiem z powodu takich leni nie będzie miał kto na nie (i na nas) pracować. Ludzie ciężko pracują aby utrzymać przy 500+ rodzinę a takie lenie singlują.



Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 23.12.2019, 21:31
Oglądam na Discovery historię chrześcijaństwa, ziemia święta, wojny krzyżowe, inkwizycja, konkwista... I tak się zastanawiam , jak to się stało, że ta zaraza światowa tak się rozpleniła.
Już Publiusz Korneliusz Tacyt (55-120 n.e.) historyk i konsul w azjatyckich prowincjach cesarstwa rzymskiego, obserwując szybki rozwój chrześcijaństwa określił nową religię mianem „tragicznego w skutkach zabobonu”.
W liście do Herdera z maja 1775 roku Goethe nazywa „całą naukę o Chrystusie... złudną". Później, 4 września 1788 roku, pisze on do Herdera: „Za sprawą baśni o Chrystusie świat może istnieć jeszcze dziesięć tysięcy lat i nikt przez ten czas nie nabierze rozumu, bo potrzeba tyleż wiedzy, rozsądku, zdolności pojmowania, do obrony owej baśni, ile do jej podważenia".
Teresa
Teresa 23.12.2019, 18:15
Byłam, widziałam i bardzo mi się podobało. Panie dyrektorze proszę o więcej takich koncertów. Jak się po raz kolejny okazło mamy w Lubaniu zdolne dzieci i młodzież.
Lubań razem
Lubań razem 23.12.2019, 16:39
Podobno MDK jest w bardzo fatalnym stanie dlaczego występują tam dzieci? Jak coś się stanie to kto odpowie zajdel czy słowiński
Klimont
Klimont 23.12.2019, 21:24
Nie martw się - każde ma swojego Anioła Stróża.
"Aniele boży stróżu mój, ty zawsze przy mnie stój - rano, wieczór, we dnie w nocy....

Pozostałe