„Złote gody” w Gminie Siekierczyn

  • 23.11.2019, 11:31
  • Źródło: Urząd Gminy Siekierczyn
„Złote gody” w Gminie Siekierczyn Urząd Gminy Siekierczyn

Podziel się:

Oceń:

Trzy pary małżeńskie: Małgorzata i Teofil Grudniewscy, Elżbieta i Benedykt Drozdek oraz Teresa i Kazimierz Kowalscy świętowały jubileusz złotych godów. Z tej okazji Jubilaci zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które nadał Prezydent RP.

Słowa uznania, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia wraz z życzeniami kolejnych, platynowych godów skierował do par małżeńskich Dariusz Furdykoń , Wójt Gminy Siekierczyn:

Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego, któremu na imię rodzina. Zakochać się może każdy, ale przejść przez miłość potrafią tylko najlepsi. Idźcie dalej przez życie, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, pewni swoich uczuć.

Serdecznie gratulujemy Jubilatom!

Źródło: Urząd Gminy Siekierczyn

Zdjęcia (4)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 24.11.2019, 15:40
Bo kiedys były morowe dziewczyny ,takie markowe a teraz to tylko same chinskie padrobki . Chinskie podrobki do papierowych godow nie doczekaja . Dzisiaj miłosc sie nie liczy ,tylko zasobnosc portfela .???
Abc
Abc 23.11.2019, 22:55
Fajnie.. szkoda że nikomu się nie chciało pofatygować na kamienne gody czyli 70 lat.. w Lubaniu w zeszłym roku..bo nikt nie miał czasu...
emeryt
emeryt 23.11.2019, 19:42
Nie wiem na jakich zasadach organizowane sa takie uroczystosci ja bralen slub w Siekierczynie w 1968r obecnie mieszkam w Lubaniu i nie spotkalem sie z propozycja organizowanie sie takiej imprezy ,
Ja
Ja 25.11.2019, 13:51
Chęć świętowania złotych godów i otrzymania medalu należy zgłosić do Urzędu Stanu Cywilnego.

Pozostałe