Rodzinny turniej tenisa stołowego w Pisarzowicach

  • 16.11.2019, 12:13
  • Informacja Prasowa
Rodzinny turniej tenisa stołowego w Pisarzowicach

Podziel się:

Oceń:

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału Rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 21.11, o godzinie 14:00 w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich, Pisarzowice 285 B. Turniej odbędzie się w ramach programu Pingpongowe Marzenia z PSE, który rozwija talenty sportowe młodych tenisistów stołowych.

Rodzinny Turniej będzie okazją do rodzinnej rywalizacji sportowej. Każdy z uczestników będzie mógł stanąć przy stole do tenisa stołowego i spróbować tej formy aktywności.

Udział w Turnieju mogą wziąć dzieci ze szkół podstawowych oraz ich opiekunowie. Na wydarzeniu obecni będą przedstawiciele Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego, którzy opowiedzą o założeniach i dotychczasowych sukcesach realizowanego Programu.

Zapisy do Turnieju prowadzone będą na miejscu w dniu wydarzenia. Turniej rozpocznie się o godzinie 15:00. Zaplanowano rywalizację w trzech kategoriach: dziewczęta, chłopcy oraz deble dziecko+rodzic. Dla zdobywców miejsc I – IV przewidziano nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników dyplomy za uczestnictwo w Turnieju.

Serdecznie zapraszamy do spotkania przy stole.

Program prowadzony jest przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dzięki Partnerowi Programu, Polskim Sieciom Elektroenergetycznym, operatorowi systemu przesyłowego energii elektrycznej w Polsce.

Informacja Prasowa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe