Uwaga ślisko. Auto uderzyło w dom

  • 14.11.2019, 07:54 (aktualizacja 14.11.2019, 09:59)
  • red.
Uwaga ślisko. Auto uderzyło w dom

Podziel się:

Oceń:

Uwaga oblodzone drogi! Dziś rano przekonał się o tym kierowca BMW, który na oblodzonej drodze wpadł w poślizg i niechcący zaparkował w drzwiach budynku.

Dzisiejszy poranek przywitał kierowców ujemnymi temperaturami, które przy gruncie wynosiły od 0 do -2°C . Po wczorajszym deszczowym dniu efekt mógł być tylko jeden - oblodzone drogi.

Widziałem, że jest ślisko i nie jechałem szybko, w pewnym momencie pociągnęło auto i tyle – usłyszeliśmy od kierowcy BMW. Jak mówił, stało się tak mimo zimowych opon, które założył  kilka dni temu.

Tym razem skończyło się na zniszczonym mieniu, nikt nie odniósł obrażeń jednak uważajcie, bo asfalt jest zmarznięty i jeszcze przez jakiś czas drogi będą oblodzone.

Do zdarzenia doszło przed 7 w Uniegoszczy na ul. 1 Maja.

red.

Zdjęcia (11)

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 15.11.2019, 07:00
Czyli sprawa jest jasna 10% może 20% kierowców marki Bmw jest normalna a 80% niestety chyba do końca nie jest normalna
Dz Kris
Dz Kris 15.11.2019, 05:10
Cyk nowy plot na koszt Piotrusia. I cyk ubezpieczenie przekroczy koszt tego trupa
Jozek z porsche
Jozek z porsche 14.11.2019, 21:05
To tylko kierowca BMW kogoś to dziwi?
xxx
xxx 14.11.2019, 19:06
Dlaczego jak clio ma wypadek i jest tekst o wypadku to w komentarzach jest ze wszyscy winni ale nie kierowca, a jak BMW to odrazu kierowca bmw nke potrafi jezdzic i jego wina. Kompleks mniejszosci lidzi ktorych nie stac na itrzymanie BMW czy o co chodzi?
Jjj
Jjj 14.11.2019, 21:10
Człowieku w lubaniu są 3,4 nowe BMW reszta to szroty 10 letnie jakoś nie widzę rozbitych mercedes ów tylko betonki niepsz o utrzymaniu bo nawet nowych mało kto serwisuje a co dopiero złomy
xxx
xxx 15.11.2019, 10:42
Ja mam 20 letnie BMW w stanie idealnyn. Jak doprowadzisz do takiego idealnego stanu swoje auto to pogadamy
obserwator1
obserwator1 14.11.2019, 12:21
BMW- Będziesz Miał Wypadki .Dziś Lubań i pieszy potrącony na przejściu w Lwówku też BMW nic dodać nic ująć czekać na następnych.
kierowca
kierowca 14.11.2019, 10:12
Znów kierowca starego złomu marki BMW. Ślisko na drodze? Hmm…? Włącz myślenie, ono nie boli...!
Janusz Nosacz
Janusz Nosacz 14.11.2019, 09:35
Kojarzę tego kierowcę i ten samochod i smiem mieć wątpliwości ze dostosował się do prędkości , pozatym tył napęd trzeba potrafić tym jeździć
Teo
Teo 14.11.2019, 09:22
Żaden się nie domyślił że po tych wczorajszych deszczach przyszedł przymrozek i na drogach będzie szklanka i trzeba posypać drogi solą???!! Co roku to samo ! Niedorozwinięci umysłowo ,czy co ?
Czesław
Czesław 14.11.2019, 09:16
Szkoda, że nikt nie wpadł na to że przy temp. poniżej zera trzeba posypać drogę
Frog
Frog 14.11.2019, 09:12
Czy ktoś widział piaskarkę? Drogowcy zaskoczeni, jak zwykle
gofr
gofr 14.11.2019, 11:52
Zatrudnij sie w drogówce -tam ludzi brakuje ( tak jak wszędzie), będziesz posypywał!
Fan BMW
Fan BMW 14.11.2019, 09:01
Widać że porządny Uber! Pod samiutkie drzwi podjeżdża ? to się ceni!
Ciekawski
Ciekawski 14.11.2019, 08:57
A w jakiej miejscowości,na jakiej drodze to zdarzenie miało miejsce?.
Rumun
Rumun 14.11.2019, 18:29
to Rumunia
Ciekawy
Ciekawy 14.11.2019, 13:41
Radostów uniegoszcz ?
eLuban.pl
eLuban.pl 14.11.2019, 10:00
Fakt, umknęło. Dziękujemy za czujność :)
X
X 14.11.2019, 08:44
i jak zwykle bawara :D co innego mogłbym się spodziewać
arab