Obóz językowy uczniów technikum w ramach projektu „Mickiewicz zawodowo”

  • 30.10.2019, 10:40
  • PCE
Obóz językowy uczniów technikum w ramach projektu „Mickiewicz zawodowo” PCE

Podziel się:

Oceń:

Pogoda dopisała, humory również, nie zabrakło też zaangażowania w rozwijaniu umiejętności językowych w dwóch branżach. W dniach 20-26 października 2019 r. 30 uczniów technikum kształcącego w zawodach: technik ekonomista oraz technik informatyk uczestniczyło w obozie językowym w Zagórzu Śląskim.

Grupa 15 ekonomistów poznawała tajniki języka angielskiego branżowego pod kierunkiem pani Bogumiły Chmielewskiej-Jarosz. Grupa 15 informatyków szlifowała język niemiecki z modułem prozawodowym wraz z opiekunem panią Moniką Żudą.

W ramach projektu zostały zakupione pomoce dydaktyczne, które stanowią doskonały element rozwijania umiejętności lingwistycznych. Ponadto sfinansowano koszty dydaktyki, przejazdu oraz pobytu na 7-dniowym obozie dla uczniów i nauczycieli.

Wspólne spacery w pięknych plenerach, gry zespołowe, relaks w jacuzzi, wieczorne pogaduszki, to tylko niektóre elementy integracji uczniów technikum podczas wyjazdu. A wszystko to w języku obcym ;)

Uczniowie wrócili już do codziennych zmagań w szkole, ale bardzo ciepło i pozytywnie oceniają wyjazd w ramach projektu Mickiewicz zawodowo.

Obóz zorganizowano w ramach projektu pn. „Mickiewicz zawodowo”, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WD 2014-2020, którego realizatorem jest Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu we współpracy z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu.

PCE

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe