II Festiwal Kobiecości

  • 22.10.2019, 11:49 (aktualizacja 23.10.2019, 08:10)
  • MiPBP w Lubaniu
II Festiwal Kobiecości MiPBP w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

17 i 18 października Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprosiła mieszkanki naszego miasta i okolic do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

W lubańskim Ratuszu odbył się II Festiwal Kobiecości pod hasłem „Warto być kobietą” zorganizowany w ramach projektu „Biblioteka dla każdego” – odsłona druga – finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem wydarzenia było zachęcenie Pań do zadbania o urodę, zdrowie i dobrą kondycję psychiczną, a przede wszystkim utwierdzenie je w swojej wyjątkowości.

W czwartek odwiedzające nas kobiety ćwiczyły jogę, wzięły udział w warsztatach tworzenia ekobiżuterii, uczyły się grać na bębnach, poznały ofertę marki kosmetycznej Avon oraz dowiedziały się jak osiągać, to czego chcą. W piątek odbyło się spotkanie z podologiem, wykłady o seksualności kobiety dojrzałej i o tym, jak odnieść sukces. Można było wziąć udział w warsztatach tworzenia bukietów, odkryć tajniki diety jesiennej, a także zakupić naczynia Tupperware. Przez cały czas trwania festiwalu prowadzona była ponadto rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

Oba dni obfitowały w moc atrakcji, wśród których każdy mógł odnaleźć coś dla siebie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ekspertom, konsultantom i ludziom z pasją za chęć podzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami. Lubańska biblioteka otwarta jest na współpracę z lokalnymi twórcami, pasjonatami. Jeżeli ktoś chciałby przyłączyć się do przygotowań do przyszłorocznego Festiwalu prosimy o kontakt.

 

MiPBP w Lubaniu

Zdjęcia (15)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe