×

Rozpoznajesz go? Złodziej paliwa poszukiwany

  • 08.10.2019, 13:56 (aktualizacja 08.10.2019, 14:36)
  • KPP Zgorzelec
Rozpoznajesz go? Złodziej paliwa poszukiwany
Podziel się:
Oceń:
Policja poszukuje mężczyzny. Jest podejrzany o kradzież paliwa na jednej ze stacji w powiecie zgorzeleckim.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numer telefonu 75 64 94 255 lub 75 64 94 200 lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G.

KPP Zgorzelec

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mapaka
Mapaka 10.10.2019, 20:41
Z tymi BMW coś jest na rzeczy. W Rosji też przodują idioci.
==============
Mandat bez pokwitowania. Próbował szczęścia przed kamerą. Kierowca poruszający się BMW na rosyjskich tablicach rejestracyjnych najwyraźniej zapomniał, że nie jest u siebie. Podjął się dość ambitnej próby żartu...
https://moto.wp.pl/mandat-bez-…
Makapaka
Makapaka 09.10.2019, 21:55
Pewnie mieszka w powiecie lwóweckim, w mirsku czy lubomierzu dużo takich
Rasista
Rasista 09.10.2019, 09:37
Ręce w drzwi i zamykać aż odpadną
kaczyński
kaczyński 09.10.2019, 08:24
Ja pi....le wstydu nie ma stać było na furę a na bajurę już nie masakra
Joanitka
Joanitka 08.10.2019, 19:56
W tych BMW to jak nie pirat-idiota drogowy to złodziej... Co za czasy?
Sąsiad
Sąsiad 08.10.2019, 19:39
Złapać i połamać ręce, a napewno oduczy się kraść.
obserwator1
obserwator1 08.10.2019, 17:41
Pewnie był roztargniony i zapomniał zapłacić? Tak jak niejaki Pan sędzia co ukradł 50 zł na stacji paliw i został uniewinniony. Proponuję taką linię obrony i powołać się na ten wyrok.Ponoć jesteśmy równi wobec prawa.
Marcin
Marcin 08.10.2019, 17:05
Od tego jest policja żeby szukać a nie na gotowca iść.
Lubań
Lubań 08.10.2019, 19:16
Ciekawe czy jak ktoś Ci się włamie do domu i ukradnie co się da, to też będziesz taki cwany.
Bronek
Bronek 09.10.2019, 10:13
Wtedy też na gotowca lecą. Nie chce im się szukać. Ile już mieszkań okradzionych a oni i tak sprawy umażają.
Ja
Ja 08.10.2019, 16:02
BMW drogie w utrzymaniu to trzeba sobie jakoś radzić chcąc się lansować
Andrzdj