Zderzenie Smarta z Toyotą

  • 11.09.2019, 15:38 (aktualizacja 11.09.2019, 16:02)
  • red.
Zderzenie Smarta z Toyotą
Podziel się:
Oceń:
Około 14:20 na drodze krajowej nr 30 na wysokości Pisarzowic kierujący Smartem najechał na tył Toyoty. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.

Do zderzenia doszło, gdy kierująca Toyotą kobieta zjeżdżała z DK30 na drogę gminną w kierunku Pisarzowic. W tym momencie w tył Toyoty z impetem uderzył maleńki Smart. Siła była na tyle duża, że odrzuciła "malucha" do przydrożnego rowu. Autami w sumie podróżowały trzy osoby, wszyscy pasażerowie samodzielnie opuścili pojazdy biorące udział w zderzeniu.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zdecydował, że oboje kierujący zostaną przewiezieni do szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań. Do czasu określenia jak zostanie zakwalifikowane zdarzenie ruch w tym miejscu odbywał będzie się wahadłowo.

red.

Zdjęcia (10)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marc55
marc55 11.09.2019, 17:52
Kupię felgi z tej toyoty.
😨😨
😨😨 11.09.2019, 19:14
10 tyś i są twoje 😂😂😂
Marc
Marc 11.09.2019, 22:52
😂😂😂
kawa
kawa 11.09.2019, 21:54
niech da 12, dla ciebie 10 i ja przytnę 2 , hejka
🤦🤦
🤦🤦 11.09.2019, 16:13
To już norma !!!!! Czekać tylko na większe nieszczęście przy tych pseudo zjazdach porobionych na dziko!!!! Gdzie jest GDDKiA .Wyjazdy koło megadachu i kwiatkach!!!!!!
Xxx
Xxx 12.09.2019, 06:27
Akurat to jest zjazd na kolonie
xyz
xyz 11.09.2019, 18:17
Od zjazdów ważniejsze jest to aby kierowcy zabierali ze sobą w drogę swoje własne szare komórki. Normalnie myślący kierowca zachowuje bezpieczny odstęp od poprzedzającego auta niezależnie od warunków na drodze. Bezmózgowcy jeżdżą na zderzakach poprzedzających ich aut. W takiej sytuacji jakość zjazdu nie ma większego znaczenia.
Kierowca
Kierowca 11.09.2019, 19:12
Zgodzę się !!!!Ale te pseudo zjazdy też są niebezpieczne....Przykład ...Jadąc z Lubania łuk drogi a na nim wyjazd z firmy A..E.To nie jest normalne.zaznaczam że wyjeżdżają z tamtad ciężarówki i maszyny budowlane.!!!!Z tego co się orientuję to kwestia czasu na zamknięcie tych pseudo zjazdów.Prawdzwe wjazdy znajdują się od strony Pisarzowic.
Xxx
Xxx 12.09.2019, 06:26
Między byłym ogrodnictwem a Ale jest droga dojazdowa do domów. Po 2 wystarczy jechać przepisowo, a tak wszystkie wypadki są tam przez prędkość!!! Widzę, że tak jak niektórzy zwalaja na drzewa przy drogach, tak inni na drogi dojazdowe😂 a jak są drogi do pól, których też nie widać?
Kierowca
Kierowca 12.09.2019, 12:44
Nie chodzi tu o zwalanie winy tylko o sytuacje które powstają w wyniku błędu w infrastrukturze...ja mam na myśli przepisowe poruszanie się po drogach.O Baranach pędzących po DK30 nie wspominam.Tych trzeba bezwzględnie tępić!!!!!
😔
😔 12.09.2019, 11:23
Ale zjazd na łuku drogi to już chyba absurd.To może jeszcze do 20 ograniczyć tam prędkość.Ja mówię o przepisowej jeździe.Jedziesz 90 a na łuku stoją auta bo pan się wynurza z pseudo zjazdu.Dzwon murowany 🤦.

Pozostałe