Posprzątają "Dziką Plażę"

  • 04.09.2019, 12:19
  • red.
Posprzątają "Dziką Plażę"
Podziel się:
Oceń:
Wędkarze z koła PZW Leśna kolejny raz organizują akcję sprzątania tzw. Dzikiej Plaży nad Zbiornikiem Leśniańskim.

Społeczna akcja zorganizowana zostanie 14 września o godzinie 14. Zarząd koła zaprasza do udziału nie tylko wędkarzy ale także wszystkich chętnych, którym zależy na czystym otoczeniu i ochronie środowiska.

red.

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nic
Nic 07.09.2019, 10:30
Burmistrz zapowiadał takie porządki i co?
Robe...
Robe... 07.09.2019, 05:20
zasada Burmistrza- nie można sobie poradzić to likwidacja
zadowolony
zadowolony 07.09.2019, 02:49
tak sezon wakacjny to śmieci są zostawione przez plażowiczów a w pozostałym czasie kto tam śmieci na jezior przyjedzą na ryby z całej Polski nasi sprzątają po innych.Tablczki po robić nie śmieci i cenik kar nie 100zł a 9 tyś i zobaczymy kto będzie śmiecił szambo lał do jeziora itp
Robe..
Robe.. 06.09.2019, 10:46
Ciekawe czy radny powiatowy będzie na akcji, czy już po wyborach nie trzeba????
do Robe
do Robe 06.09.2019, 19:45
Masz chłopie ochotę, to dołącz do nas, zachęć innych, a nie rób idiotycznych wpisów
Rob...
Rob... 06.09.2019, 20:47
Będę na 100% a ty
Ewa
Ewa 06.09.2019, 08:47
A ja mam pytanie?Czy na dzikiej plazy sa w okresie letnim (wakacyjnym)kosze lub pojemniki na smieci?Dobry pomysl ze sprzataniem.
lika
lika 04.09.2019, 23:11
super
Ja
Ja 04.09.2019, 20:34
Worki rozerwą zwierzęta, a wiatr zrobi resztę i znowu będzie tak samo. Kulturę wynosi się z domu, a właściciel terenu powinien dbać o to żeby był porządek i powinien dążyć do wyciągnięcia konsekwencji od zaśmiecających.
Małpy nie ludzie
Małpy nie ludzie 04.09.2019, 19:37
Ja sie tam przyczaje kto smieci zostawia. Pojade za tym kims i wyp****** mu te smieci na środku podworka. Takze strzezcie sie pajace !
Nie śmiecący
Nie śmiecący 04.09.2019, 18:24
Takie akcje tylko rozzuchwalają śmiecących. Po co mam targać pustą butelkę z sobą,skoro za jakiś czas i tak ją zabiorą.
Tam powinny być worki na śmieci,to może przynajmniej część śmiecących tam wrzuciłaby te śmieci. Ponadto za śmiecenie powinny być bardzo wysokie kary finansowe (kilka tysięcy zł). Zamontować ukryte kamery na drzewach i namierzać "śmieciarzy",może uda się któregoś złapać. Obecnie w akcję sprzątania najlepiej zaangażować uczniów to może oni na przyszłość nie będą śmiecić,może coś do nich dotrze.
Jolanta
Jolanta 06.09.2019, 17:18
Przynosimy pelne zabieramy puste. To przecież nie problem. Dlaczego uczniowie mają ciągle sprzątać nasze śmieci?
samuraj
samuraj 04.09.2019, 21:50
takiej osobie albo dla całego towarzystwa co te smieci pozostawiają jedna kara pozprzątać odcinek od zatoki rumuna do tamy i będzie ok
Kasia
Kasia 06.09.2019, 08:50
Kara jak kara ale jak by tak dopierdzielili mandat 1000 zl.to moze by sie w konicu nauczyli zasrani turyści. Bo jak inaczej mozna nazwac takich brudasow.
Rybak
Rybak 04.09.2019, 14:38
Ciekawi mnie kto poniesie koszty tych śmieci

Pozostałe