Siła uderzenia wyrwała z auta silnik

  • 01.09.2019, 13:34 (aktualizacja 01.09.2019, 13:46)
  • eLuban pl
Siła uderzenia wyrwała z auta silnik Czytelnicy eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
Dziś w nocy, na drodze między Biedrzychowicami a Bożkowicami doszło do groźnego wypadku. W wyniku uderzania rozpędzonego Audi w przepust, auto stanęło w pionie i w ten sposób uderzyło w drzewo.

Do wypadku doszło w niedzielę na kilka minut przed godziną 2. w pobliżu zjazdu w kierunku Kałużnej.

Kierujący samochodem Audi A4, jadąc od strony Bożkowic, stracił kontrolę nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w przepust. Siła uderzenia była tak duża, że z auta wyrwała silnik i zniszczyła przepust. Po uderzeniu auto stanęło w pionie, dachowało i przeleciało jeszcze około 10 metrów, by uderzyć w drzewo i upaść na ziemię.

Podróżująca autem para może mówić o wielkim szczęściu, bowiem oboje przeżyli wypadek. Kierowca, 22- letni mieszkaniec gminy Olszyna, nieprzytomny został przetransportowany do lubańskiego szpitala, tam też trafiła 18- letnia pasażerka auta, mieszkanka gminy Lubań, która została poszkodowana w zdarzeniu.

 

eLuban pl

Zdjęcia (6)

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Świadek
Świadek 04.09.2019, 08:08
Dlaczego nie piszecie żeby był pod wpływem alkoholu? Przecież zespół ratownictwa po zbadaniu na miejscu stwierdził obecność alkoholu. Za kratki z nim! Tepic takich
Szok
Szok 04.09.2019, 10:09
W takim razie gdzie rozum tej dziewczyny ona mu pozwoliła prowadzić??!
😡
😡 04.09.2019, 10:00
W takim razie jak widać dziewczyna też bardzo mądra była, że dała mu prowadzić zamiast powstrzymać.
G
G 04.09.2019, 21:17
Dorosly jest i zrobil co chcial.
Ona to mogla nie wsiadac.
👍
👍 04.09.2019, 09:42
Ty też dajesz dobry przykład. Takich jak ty tylko podziwiać. Życzę Ci żeby otaczali cię sami życzliwi ludzie :)))
Świadek
Świadek 04.09.2019, 19:07
Co ty możesz wiedzieć jaki przykład daje, skoro nie wiesz kim jestem.
A
A 03.09.2019, 18:00
Wszyscy maja duzo do powiedzenia, dopóki nie spotka to waszych najbliższych, wtedy też wam nie będzie żal? Ludzka rasa jest najgorsza, szczególnie Ci idioci którzy nie mają w sobie za grosz empatii. Spotka to kogoś z waszej rodziny, albo waszych znajomych to zatkacie mordy, bo wtedy nagle każdy zrozumie.
Jontek
Jontek 04.09.2019, 22:11
Trudno mieć empatię wobec p[pijanego idioty, który popisuje się brakiem mózgu i naraża inną osobę na niebezpieczeństwo kalectwa a nawet utraty życia.
BeCa
BeCa 03.09.2019, 20:40
Nie spotka bo w ich rodzinach takich drogowych wariatów nie ma... Po prostu jeszcze się nie dochowali.
Erwr
Erwr 03.09.2019, 12:36
Ludzie, Ci co bronicie tego chłopaka. Jedno pytanie - ktoś za niego wciskała gaz do dechy?
To dlaczego go bronicie?
Zap..... ł bo chciał popisać się przed ***czką furą tatusia i marnie mu to wyszło. Na miejscu rodziców chłopaka wiadomo - martwił bym się ale gdy tylko gówniarz wrócił by do zdrowia prawo jazdy zabrał bym zaraz po tym jak policja by je oddała. A rodzicom dziewczyny to szczerze nie wiedział bym co powiedzieć.
Do wszystkich smarkaczy za kierownicą zastanówcie się czy warto tak zapiepszać? Obyscie kretyni nie skończyli na wózku inwalidzkim bo wtedy będziecie żałować że nie zwolniliście trochę bo chcieliście się popisać.
Nie jest tak???
Zdrowia życzę obydwojgu i abyś chłopczyku następnym razem zwolnił bo możesz nie mieć tyle szczęścia
L
L 03.09.2019, 17:36
Z tego co wiemy auto było jego :) i nie tylko SMARKACZE jeżdżą szybko powodują wypadki czy łamią zasady. Uwzieliscie się bo napisany jest wiek.. Czepiacie się marki samochodu byle powod żeby tylko moc swoją nienawiść wypuścić na światło dzienne. Wy też byliście młodzi i na pewno popelnialiscie błędy. Większe mniejsze. On niestety popełnił okropny błąd. Ale wasze wypociny nic nie zmienia. Bo tak jak i SMARKACZE jak i STARUCHY robią głupoty za kierownicą... Nic go nie usprawiedliwia ale pewnych komentarzy nie powinno tu być.
Erwr
Erwr 04.09.2019, 00:13
A 22lata to wielki dorosły?
Sam jeżdżę Audi i nie jakąś tam A4 i mam *** dużo koni mechanicznych. Od 17 lat prawo jazdy i tylko jedną stłuczke na koncie. Mimo to wiem kiedy można sobie pozwolić a mógł bym na wiele.
Nie broń chlopaczka bo zapewne twój kolega albo znajomy.
Co byś zrobił gdy TWOJA CÓRKA siedziała w tym samochodzie??? Albo ty byś tam jechał na tej drodze i zamiast w przepust to trafił by Ciebie?
Dalej podtrzymujesz swoje zdanie że młodzi kierowcy są bez winy?
Patrz obiektywnie *******
Malgorzata
Malgorzata 03.09.2019, 08:17
Stalo sie! Nikt czasu nie cofnie.
Zycze im szybkiego powrotu do zdrowia,
a rodzicom sily i spokoju. 💪
A wy beznadziejni komentatorzy.....
...a wlasciwie to brak slow na takich stworow , bo ludzmi nie jestescie skoro zyczycie komus jak najgorzej.
Jeszcze nie wiesz co tobie bedzie dane 💣
T
T 03.09.2019, 06:21
Widzę że tutaj sami stróże prawa, nauczyciele, przykładni obywatele szkoda tylko że nie o to w tym chodzi żeby ktoś uczył jak rodzice mają wychować swoje dziecko albo poprawiać błędy ortograficzne. Po tym co można tu przeczytać myślę że komentowanie powinno być wyłączone. Post publikowany powinien być ku przestrodze a tu ewidentnie są drzwiami otwartymi dla ludzi którzy w życiu realnym (a nie wirtualnym) nie mają pole do popisu bo nikt nie liczy się z ich zdaniem. Brawo Janusze to wasz czas. Szkoda że bliscy tych osób cierpią czytając takie głupoty. Jeżdżę tą drogą dzień w dzień i nigdy nie widziałam KIEROWCY który jechałby tam powoli. Halo gdzie jestes? Tutaj takich pełno a na drodze? Więcej czynow mniej słów. To mógłby być kierowca Passata czy zwykłego Peugeota też byście pisali ze to typowy kierowca? Że rodzice kupili to szaleje? Dajcie już spokój. Co się stało to się nie odstanie.
A
A 02.09.2019, 22:10
Co wy ludzie za głupoty piszecie

Szyszunia
Szyszunia 02.09.2019, 19:57
Rzesza kierowców BMW gratuluje uzyskania takiego wyniku. Lepszy niż ten jaki kierowca BMW uzyskał na łączniku owijając się na drzewo.
Jak tak dalej pójdzie to będzie pokaźna galeria takich wraków.
W sumie kwater na cmentarzu niestety również...
Daje to do myślenia.
Jedźcie bezpiecznie i uważajcie na siebie!
Z krainy waginy
Z krainy waginy 02.09.2019, 17:37
Zamiast wziać dziewuszkę na jakies romantiko potrzymac sobie za nóżke to zafundował jej adrenalinke uszczerbek na zdrowiu cierpienie rodzicow rozpoczecie roku szkolnego i szpital prawdziwy amant 21wieku😁😁😁
Bobas
Bobas 02.09.2019, 21:03
Hahahahaha ale zes powiedzia , dobre to. Fatycznie romeo na niare czasow .
X
X 02.09.2019, 19:29
A ty zamiast pisać bzdury w internecie to swoją potrzymaj za nóżke. Sami mądrzy ludzie w tym internecie widzę.
Dla cymbałka:)
Dla cymbałka:) 04.09.2019, 18:17
Koluniu tt mi nie moe co mam robic i jak zyć ty zamiast teraz odp na moj glupi komentarz tsz moglbys za nozke trzymac a nie pocisz sie szeryfie internetu!trzeba miec fantazje dziadku!!a nie tylko spinasz sie przed klawiaturą a skoro ci przeszkadza moj komentarz to nie czytaj nie odpisuj zablokuj komentowanie zglosc do brukseli!
Zyczliwa
Zyczliwa 02.09.2019, 16:25
Co za brak tolerancji chlopak walczy o zycie a wy co teraz zale macie jak tak szybko jezdzil to czego nikt tego nie zglosil banda samolubow tchurzow chien co za *** wiesniaki w tej olszynie mieszkaja bez wspolczucia dla rodzicow chlopaka to oni cierpia najbardziej a tu co wyrok wydaliscie juz a co bedzie jak twoje dziecko co w wozku wozisz za kilkanascie lat tez bedzie jezdzic jak wariat i spowoduje wypadek i co wtedy powiesz nic bedzieszz sie modlic zeby wyszedl z tego wiec troche pokory kobieto nie oceniaj nikogo jak nie wiesz jak byloi nie wydawaj wyrokow bo od wydawania wyrokow jest kto inny a tobie chieno zycze zeby jezor od mielenia ci tak spuch zebys slowa z siebie juz nie wydobyla
Dla gamoni i bandy polskich dscydentow
Dla gamoni i bandy polskich dscydentow 04.09.2019, 18:23
Ciekawe jakbys spotkala na swojej drodze lub mama ciocia tato dziadek takiego ***a przed ktorym trzeba uciekac z drogi to bys wspolczula ??jakbys miala pochowac bliska ci osobe przez ***a co sie zachowuje jak pan szosy i kierownicy??miezkasz w olszynie nie to sie nie wypowiadaj luban cpu y zabojstwa wypadki gryfow itd tez wiec o czym ty bredzisz ksiezniczko DLB JH... taka byla tablica w tym s********* audi ktoryn gamon ganial jak wscielky oo olszynie
Erwr
Erwr 03.09.2019, 12:39
A tobie dziewczynko odpowiadał styl jazdy owego kierowcy?
Ciekawe co byś napisała gdyby twoje dziecko jechało na miejscu pasażera?
Szyszunia
Szyszunia 02.09.2019, 19:53
Razem 124 wyrazy, mnóstwo błędów ortograficznych (hiena, tchórz, itd). Nie mam pojęcia jakim językiem to jest napisane ale świadczy o potędze umysłu tego kto próbował to napisać. Zapraszam do powtórki gramatyki i formułowania logiczno-skutkowych wypowiedzi.
Kurtyna!
Malina
Malina 02.09.2019, 19:10
To oni nie wiedzieli że wychował im się "wariatuncio" - czyli "szosowy szybki Bill"? Trzeba było charakterek temperować wcześniej....
Y
Y 02.09.2019, 19:00
Na własne życzenie, szkoda że tylko niewinna osoba ucierpiała
M
M 05.09.2019, 11:22
Jaka niewinna !? Widziala , wiedziala trzeba bylo jej nie wsiadac.
Ale swoj blad poznala tyle , ze za pozno.
Pomyslnego leczenia i zdrowia jej zycze .
Do eluban!!!
Do eluban!!! 02.09.2019, 15:09
Zacznijmy od tego po co jest umieszczona możliwość komentowania takiego artykułu??? komuś zależy najwidoczniej na fali głupich komentarzy , może zwiększy się czytelność !!!! Totalny absurd.
Pozdrawiam
Pozdrawiam 02.09.2019, 17:55
Skoro 90% ludzi pisze komentarze typu ze jedzil szybko zagrazajac innym i patrzac na auto po wypadku gdzie tam jest waska droga i nie ma 90-tki wybacz ale jak mozna skomentować tego czlowieka i nie mowa tu o nie nawisici tylko skoro znal ktos styl jazdy tego czlowieka i nie mial na to wpływu widzial mijal go na drodze komentarz takiej osoby sam sie dusi do napisania
🤔🤔
🤔🤔 02.09.2019, 21:41
Tylko powiedz co dają te komentarze???? Ulgę cierpiącym??? 99 procent komentarzy to zwykłe brednie 🤦🤦
Erwr
Erwr 03.09.2019, 12:41
99% prawdę PRĘDKOŚĆ
Irek
Irek 02.09.2019, 09:43
Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi przekonanych, że nie są durniami.
Q
Q 02.09.2019, 09:33
Rozumiem, że osoby które tak bardzo chętne są do pisania tutaj komentarzy wypełnionych nienawiścią i krytyką jeżdżą zawsze przepisowo? Jeśli jedna osoba wylała swój żal to musiało za nią pójść kolejne stado osób które wiedzą wszystko najlepiej bo łatwo jest napisać coś złego, prawda? Czy każdy kto napisał zły i obraźliwy komentarz poczuł się lepiej? Jeśli tak to pozdrawiam serdecznie. Czy każdy kto napisał złe słowo chciałby czytać coś takiego o kimś ze swoich bliskich, znajomych? Podejrzewam, że nie więc skąd tyle nienawiści? Ludzie nie znają umiaru, nie wiedzą kiedy przestać. Mam tylko nadzieję, ze osoby poszkodowane w wypadku szybko dojdą do siebie i tego im z całego serca życzę.
Buziak dla ciebie ode mnie😘
Buziak dla ciebie ode mnie😘 02.09.2019, 18:10
Moze nie przepisowo lecz rozsadnie z umiarem skoro juz przkroczysz ta predkosc to w miare rozsadku poaptrz na zdjecia i powiedz mi czy on tam jechal 70?100? Ile ??zdrowo 140 jak nie lepiej wiec co myslec o takiej osobie??czytajac komentarze ze nie pierwszy raz zdarzylo sie chłopakowi przycisnać inaczej nie można tego skomentowac bo ewidentnie przesadził i robił to wczesniej jezdzac po olszynie jak kretyn swoim i ojca autem bo co *** siedzialy pod totolotkiem na lawce szpan??czym głupotą autem brakiem ograniczen olszyna jest mala kłamie kazdego kojarzy wiec nikt bajek nis pisze
Erwr
Erwr 03.09.2019, 12:43
Dokładnie
Becia
Becia 02.09.2019, 14:24
No ale przecież pospolitego duractwa nie można tolerować a co dopiero usprawiedliwiać.
H
H 02.09.2019, 18:25
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej żebyś nie odzywała się wcale, takie komentarze są tutaj zbędne.
Fuck ***
Fuck *** 02.09.2019, 17:27
Skoro jest wam tski bliski trzsba bylo go uprzedzic czym grozi szy ka jazda:)
Wiechu
Wiechu 02.09.2019, 19:15
No ale przy braku rozumu - żadne przestrogi nie wchodzą pod czaszkę.
Mmmm
Mmmm 02.09.2019, 08:58
Co to znaczy,, szkoda tylko tej młodej"? Obydwoje ucierpili przez swoją głupotę. Winni sa obydwoje. I z pewnością obydwoje będą mieli wyrzuty sumienia. Ona mogła nie wsiadac on mógł nie wsiąść. Wsiedli, stało się niestety. Nie wiecie co przeżywają. Za to każdy ma wiele do powiedzienia.
Kierowca
Kierowca 02.09.2019, 08:24
Oby z tego wyciągnęli wnioski wszyscy "mistrze kierownicy" i ich pasażerowie. Bogu dzięki że w tym wypadku nie ma ofiar śmiertelnych.
BukPam
BukPam 02.09.2019, 09:36
A jaki tam wpływ ma ten ich PamBuk? Jeżeli miałby to do wypadku by w ogóle nie doszło. Nawet św. Krzysztof już nie chroni... Na głupotę nie ma lekarstwa ani błogosławieństwa...
X
X 02.09.2019, 08:15
Ewidentnie ludzie czekają tylko na moment kiedy mogą swoją krytyke wpuścić w internet.
Mam nadzieję że szybko wrócą do zdrowia. Nauczkę z pewnością dostali. A na szczęście nie wy jesteście od wymierzania sprawiedliwości. Zyczcie im zdrowia a swoją nienawiść schowajcie do kieszeni.
???
??? 02.09.2019, 17:33
Zobaczymy na jak dlugo starczy ta nauczka:)moze do czasu kupna kolejnego auta
Miłoszek
Miłoszek 02.09.2019, 14:26
Zdrowia! Ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia psychicznego.
Milka
Milka 02.09.2019, 09:37
A zastanowiłeś się - gdyby ktoś takiemu wariatowi wjechał z przeciwka?
Wwww
Wwww 02.09.2019, 11:14
Ale nie wyskoczyło. Takie komentarze nic nie zmienią. Wydaje mi się, że oni zrozumieli już wystarczająco tak jak ludzie z ich otoczenia.
Ann
Ann 02.09.2019, 07:39
Czytam wasze komentarze i zastanawiam sie co macie w głowach. Nie znam tych ludzi ale jak można tak mówić. Gdzie byliście wcześniej? Czemu nikt nie zgłosił na policję faktu,że on jeździł jak wariat?Czy ktoś rozmawiał z jego rodzicami?Teraz każdy jest mądry i obrzuca go wyzwiskami a może trzeba było zareagowac wczesniej.Mam nadzieje,że z tego wyjdą.
xyz
xyz 04.09.2019, 19:36
Zgłaszanie na policję nic nie daje. Parę razy na mapie zagrożeń zgłaszałem prostą ok. 400 m koło parku w Radostowie. Motocykliści ciepłą porą często popołudniami lub pod wieczór cisną tu grubo ponad 100 km/h. Moje oznaczenia z mapy znikały po jakichś 2 tyg. Policji nigdy tu nie widziałem. Widać mają takie zgłoszenia w d... .
Usia
Usia 02.09.2019, 09:38
Policja nie jest od leczenia wariatów.
M
M 06.09.2019, 13:50
Policja nie musi leczyc ale powinna pilnowac spokoju i zatrzymywac co niektorych. Jezdza szaleja i sa bezkarni chociaz policja wie kti to.
Patriota
Patriota 02.09.2019, 07:20
Dobrze, że *** nie uderzył w innego uczestnka ruchu drogowego ,szkoda tylko tej młodej dziewczyny
M
M 06.09.2019, 13:53
A ona co !? BEZ ROZUMU ,.
Mogla nie wsiadac! A jak mloda to mgli jej rodzice nie pozwalac szalec po nocach.
Aaa
Aaa 02.09.2019, 00:43
Nie jest to przypadkiem samochód E.M.?
M.
M. 03.09.2019, 21:07
K.D.
Mietek
Mietek 02.09.2019, 10:03
To on?
Bogdan
Bogdan 01.09.2019, 22:42
Ja jechałem tamtędy tydzien temu i ot prosze pisze sobie teraz komentarz i auto mam całe hmm ciekawe dlaczego??moze dlatego ze jak się ma sito we łbie i jezdzi sie jak idiota ryzykujac jak widac zdrowiem/życiem to tak z reguly się kończy,ba czasami nawet gorzej sie to kończy bo idiota skrzywdzi kogos niewinnego mam nadzieje ze krew na szybie to z tego pustego baniaka moze chlopak zacznie myslec??...
abc
abc 01.09.2019, 22:24
Mam nadzieję, że jak ten 'kierowca' wygrzebie się ze szpitala, będzie miał zarzut próby zabójstwa pasażerki. A swoją drogą tacy artyści po otrzymaniu wyroku powinni mieć dodatkową 'atrakcję' - policja, na koszt delikwenta, zamyka na, powiedzmy, 10 minut drogę (i dojazdy do niej, aby nikomu przypadkowemu nie stała się krzywda), taką jak choćby z Radkowa do Kudowy, zwaną drogą Stu Zakętów i taki gość ma, np.10 min, na pokonanie tego odcinka jakimś autem jako kierowca. Przeżyje - wyrok skócony o połowę, nie przeżyje - po problemie.

Pozostałe