Dzielnicowi zatrzymali kierującego pojazdem którego obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

  • 21.08.2019, 13:31
  • asp. szt. Grzegorz Szewczyk
Dzielnicowi zatrzymali kierującego pojazdem którego obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji z Lubania wczoraj (20 sierpnia) zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego, który kierował samochodem pomimo obowiązującego go zakazu sądowego. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu w trakcie służby obchodowej 20 sierpnia na jednej z ulic miasta zauważali mężczyznę przemieszczającego się samochodem osobowym, którego obowiązywał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Po chwili zatrzymali samochód osobowy do kontroli w którym znajdował się 34-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych Policji okazało się, że obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Teraz kierujący za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Grzegorz Szewczyk

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Świadek
Świadek 25.08.2019, 16:55
Znam gosgościa. Przytoczę pewną historię z nim związaną. Sadowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów jest efektem zemsty bylej i psychiczne chorej dziewczyny, ktorktóra to po rozstaniu z tym chłopakiem związała się na krótko z jedynym z funkcjonariuszy z lubańskiej komendy. Ten zaś postanowił, ulegając nowej partnerce Pani ****** *., zniszczyć mu życie wykorzystując do tego celu " mundur". Na pomoc dla tego funkcjonariusza ruszyli koledzy z pracy w tym Panowie dzielnicowi i skutecznie krok po kroku bez żadnych skrupułów pozbawili chlopaka prawa jazdy, pracy w której pracował jako kierowca wozu strażackiego przez 12 lat, środków do życia aż po dzisiejszy dzień. Chłopak się załamał i nie może się pozbierać po tych zdarzeniach a Ci panowie z komendy nadal go prześladują i każdego wieczora czają się na tego chłopaka koło jego domu. To ma być Policja?!
Świadek koronny
Świadek koronny 26.08.2019, 10:54
Przeciesz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów dostał za jazdę po piko. Sugerujesz, że policja coś zamieszała?
Gryps
Gryps 21.08.2019, 18:01
Halina
Gość
Gość 21.08.2019, 17:19
Ale wydarzenie.
Babka z bloku
Babka z bloku 21.08.2019, 15:43
Ciekawe kto to?? :)

Pozostałe