W Biernej koparka przygniotła mężczyznę

  • 21.08.2019, 12:27
  • zinfo.pl
W Biernej koparka przygniotła mężczyznę zinfo.pl

Podziel się:

Oceń:

37-letni mężczyzna śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala. Do zdarzenia doszło w Biernej.

- Dziś około 9:30 otrzymaliśmy informację o nieszczęśliwym wypadku w Biernej (wieś koło Zawidowa) - informuje portal zinfo.pl. Operator koparki w trakcie jazdy prawdopodobnie wjechał na grząski grunt. Nierówności terenu mogły doprowadzić do przewrócenia się pojazdu, który przygniótł kierującego nim mężczyznę. Na miejsce zostały zadysponowane jednostki straży pożarnej oraz pogotowie. Udało się wyciągnąć mężczyznę spod koparki. Wezwano śmigłowiec LPR, który przetransportował rannego do szpitala. Jak ustalił portal zinfo.pl poszkodowany był przytomny, choć ma zmiażdżone obie nogi.

Jak informuje Justyna Więcek z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, poszkodowany to 37-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Wykonując prace ziemne koparko - ładowarką, najechał na usypaną wcześniej pryzmę ziemi, w wyniku czego koparka się przewróciła i przygniotła go. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

zinfo.pl

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcin
Marcin 22.08.2019, 01:32
"Operator koparki w trakcie jazdy prawdopodobnie wjechał na grząski grunt." Moze sie czepiam, ale to zdanie tez raczej sensu nie ma :)
Marcin
Marcin 22.08.2019, 01:28
Został przetransportowany... chochlik przekręcil literki :)
szkoda_gadać
szkoda_gadać 21.08.2019, 23:59
Do Biernej przyleciał śmigłowiec?! I nie zestrzelili go dzidami?!

Pozostałe