Co nowego w „kociołku”?

  • 22.07.2019, 09:14
  • ŁCR
Trwają prace porządkowe w parku na Kamiennej Górze. Remont ścieżki wiodącej z „kociołka” na wzgórze, dodatkowe ławki czy energooszczędne oświetlenie, to tylko niektóre z planowanych prac podnoszących atrakcyjność tego miejsca.

Czytaj eLuban.pl bez reklam, wykup subskrypcję.

 

 

Komentarze (13)

Paks
Paks 24.07.2019, 09:22
Proponuje wytyczone alejki mianować nazwiskami lubańskich burmistrzów - przynajmniej tych ze słusznej zmiany: Skowrońskiego, Zielińskiego, Rowińskiego no i Arkadiusza S.
xyz
xyz 24.07.2019, 07:46
Za tymi trzema ławkami też mogliby te krzaki wykarczować, przecież one do końca wakacji dojdą do ławki! A za rok będą na głowach siedzących rosnąć .
Mieszkanka
Mieszkanka 22.07.2019, 22:52
Super że uatrakcujniają park na Kamiennej Górze ale mam pytanie do włodarzy czy o parku na Osiedlu Piast zapomnieli czy jest zbyt daleko od centrum i ich wzrok tam nie sięga? Stare ławki bez oparć, trawa w pół kolan skoszona piewszy raz przed tygodniem, ścieżki wysypane tłuczniem a posusz w koronach drzew woła o pomste. Codziennie w tym parku siedzą mamy z dziećmi, wózkami, seniorzy. Jest tam kurtyna wodna więc w dni upalne jest tam naprawde sporo ludzi. Czy nie pożna pomyślec o rewitalizacji również tego miejaca??
Polo
Polo 03.08.2019, 22:04
Nie ma w Lubaniu Osiedla Piast!
Kinga
Kinga 24.07.2019, 09:18
Oczywiście chodzi o park na Osiedlu PIASTÓW a nie Piast - to znaczy kilku Piastów: Mieszka, Bolesława, Henryka, Kazimierza, Władysława ...
Lubaniak
Lubaniak 22.07.2019, 13:14
Wreszcie się coś ruszyło. Brawo. Gdyby tak jeszcze oczyścić te bajorko w "kociołku".
Wystraszona
Wystraszona 22.07.2019, 16:40
Boję się tego strasznego bajorka... od dzieciństwa czuję w ,,kociołku,, złą energię! Dlatego nie bywam tam wystarczy, że miałam kilka sennych koszmarów związanych z tym miejscem!
Jontek
Jontek 24.07.2019, 09:20
To na seans do egzorcysty - koszmary ponoć zamieniają się w niebiańskie sielanki...
Hubert
Hubert 03.08.2019, 22:08
A jak nie pomoże egzorcysta to do psychiatry - przyjmują nadal na NFZ bez skierowania.
Xyz
Xyz 22.07.2019, 12:08
Ścieżki rowerowe... Te już stworzone przez "kolarzy górskich" między drzewami w parku... ???Estetycznie to wygląda, kiedy kawałek dalej mają poligony i naturalne przeszkody ... No ale to za daleko.... Mało ścieżek w parku panie burmistrzu...???

P.s. kupy psów też mi przeszkadzają, śmieci przy śmietnikach też, śmieci z lasu też, zwłaszcza po ostatnich rowerowych wyścigach (takie taśmy plastikowe zawiązane na gałęziach...)... A po sobie potrafię zabrać śmieci tak jak trzeba.
Pax
Mieszkaniec
Mieszkaniec 22.07.2019, 10:01
Zainstalowane ławki może i wyglądają estetycznie oraz nowocześnie , ale ich ergonomia jest fatalna.
Bardzo „głęboko” się w nich siedzi i nisko ziemi więc osoby starsze będą miały problem z wstaniem z ławki.
Wystraszona
Wystraszona 22.07.2019, 16:32
Niestety starsi ludzie to będą mieli problemy aby się doczłapać na Kamienną Górę więc proszę się nie martwić ławkami...
Wioletta
Wioletta 22.07.2019, 11:31
A pobliskie drzewa szumią. Co za malkontenci mieszkają w Lubaniu.

Pozostałe