×

Łużyce poznały terminarz

  • 09.07.2019, 07:57
  • red.
Łużyce poznały terminarz eLubań
Podziel się:
Oceń:
Nysa Zgorzelec będzie pierwszym rywalem Łużyc Lubań w nadchodzącym sezonie ligi okręgowej. Rozgrywki ruszają 15 sierpnia.

Prezentujemy terminarz rozgrywek pierwszej części sezonu 2019/2020.
 

1. kolejka (15 sierpnia)

Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa
BKS Bolesławiec - Włókniarz Mirsk
Leśnik Osiecznica - Victoria Ruszów
Lechia Piechowice - Olimpia Kamienna Góra
Hutnik Pieńsk - GKS Warta Bolesławiecka
Łużyce Lubań - Nysa Zgorzelec
Włókniarz Leśna - Piast Wykroty
Pogoń Markocice - Stella Lubomierz

2. kolejka (17-18 sierpnia)

Pogoń Świerzawa - Stella Lubomierz
Piast Wykroty - Pogoń Markocice
Nysa Zgorzelec - Włókniarz Leśna
GKS Warta Bolesławiecka - Łużyce Lubań
Olimpia Kamienna Góra - Hutnik Pieńsk
Victoria Ruszów - Lechia Piechowice
Włókniarz Mirsk - Leśnik Osiecznica
Woskar Szklarska Poręba - BKS Bolesławiec

3. kolejka (24-25 sierpnia)

BKS Bolesławiec - Pogoń Świerzawa
Leśnik Osiecznica - Woskar Szklarska Poręba
Lechia Piechowice - Włókniarz Mirsk
Hutnik Pieńsk - Victoria Ruszów
Łużyce Lubań - Olimpia Kamienna Góra
Włókniarz Leśna - GKS Warta Bolesławiecka
Pogoń Markocice - Nysa Zgorzelec
Stella Lubomierz - Piast Wykroty

4. kolejka (31 sierpnia-1 września)

Pogoń Świerzawa - Piast Wykroty
Nysa Zgorzelec - Stella Lubomierz
GKS Warta Bolesławiecka - Pogoń Markocice
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Leśna
Victoria Ruszów - Łużyce Lubań
Włókniarz Mirsk - Hutnik Pieńsk
Woskar Szklarska Poręba - Lechia Piechowice
BKS Bolesławiec - Leśnik Osiecznica

5. kolejka (7-8 września)

Leśnik Osiecznica - Pogoń Świerzawa
Lechia Piechowice - BKS Bolesławiec
Hutnik Pieńsk - Woskar Szklarska Poręba
Łużyce Lubań - Włókniarz Mirsk
Włókniarz Leśna - Victoria Ruszów
Pogoń Markocice - Olimpia Kamienna Góra
Stella Lubomierz - GKS Warta Bolesławiecka
Piast Wykroty - Nysa Zgorzelec

6. kolejka (14-15 września)

Pogoń Świerzawa - Nysa Zgorzelec
GKS Warta Bolesławiecka - Piast Wykroty
Olimpia Kamienna Góra - Stella Lubomierz
Victoria Ruszów - Pogoń Markocice
Włókniarz Mirsk - Włókniarz Leśna
Woskar Szklarska Poręba - Łużyce Lubań
BKS Bolesławiec - Hutnik Pieńsk
Leśnik Osiecznica - Lechia Piechowice

7. kolejka (21-22 września)

Lechia Piechowice - Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk - Leśnik Osiecznica
Łużyce Lubań - BKS Bolesławiec
Włókniarz Leśna - Woskar Szklarska Poręba
Pogoń Markocice - Włókniarz Mirsk
Stella Lubomierz - Victoria Ruszów
Piast Wykroty - Olimpia Kamienna Góra
Nysa Zgorzelec - GKS Warta Bolesławiecka

8. kolejka (28-29 września)

Pogoń Świerzawa - GKS Warta Bolesławiecka
Olimpia Kamienna Góra - Nysa Zgorzelec
Victoria Ruszów - Piast Wykroty
Włókniarz Mirsk - Stella Lubomierz
Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Markocice
BKS Bolesławiec - Włókniarz Leśna
Leśnik Osiecznica - Łużyce Lubań
Lechia Piechowice - Hutnik Pieńsk

9. kolejka (5-6 października)

Hutnik Pieńsk - Pogoń Świerzawa
Łużyce Lubań - Lechia Piechowice
Włókniarz Leśna - Leśnik Osiecznica
Pogoń Markocice - BKS Bolesławiec
Stella Lubomierz - Woskar Szklarska Poręba
Piast Wykroty - Włókniarz Mirsk
Nysa Zgorzelec - Victoria Ruszów
GKS Warta Bolesławiecka - Olimpia Kamienna Góra

10. kolejka (12-13 października)

Pogoń Świerzawa - Olimpia Kamienna Góra
Victoria Ruszów - GKS Warta Bolesławiecka
Włókniarz Mirsk - Nysa Zgorzelec
Woskar Szklarska Poręba - Piast Wykroty
BKS Bolesławiec - Stella Lubomierz
Leśnik Osiecznica - Pogoń Markocice
Lechia Piechowice - Włókniarz Leśna
Hutnik Pieńsk - Łużyce Lubań

11. kolejka (19-20 października)

Łużyce Lubań - Pogoń Świerzawa
Włókniarz Leśna - Hutnik Pieńsk
Pogoń Markocice - Lechia Piechowice
Stella Lubomierz - Leśnik Osiecznica
Piast Wykroty - BKS Bolesławiec
Nysa Zgorzelec - Woskar Szklarska Poręba
GKS Warta Bolesławiecka - Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Góra - Victoria Ruszów

12. kolejka (26-27 października)

Pogoń Świerzawa - Victoria Ruszów
Włókniarz Mirsk - Olimpia Kamienna Góra
Woskar Szklarska Poręba - GKS Warta Bolesławiecka
BKS Bolesławiec - Nysa Zgorzelec
Leśnik Osiecznica - Piast Wykroty
Lechia Piechowice - Stella Lubomierz
Hutnik Pieńsk - Pogoń Markocice
Łużyce Lubań - Włókniarz Leśna

13. kolejka (2-3 listopada)

Włókniarz Leśna - Pogoń Świerzawa
Pogoń Markocice - Łużyce Lubań
Stella Lubomierz - Hutnik Pieńsk
Piast Wykroty - Lechia Piechowice
Nysa Zgorzelec - Leśnik Osiecznica
GKS Warta Bolesławiecka - BKS Bolesławiec
Olimpia Kamienna Góra - Woskar Szklarska Poręba
Victoria Ruszów - Włókniarz Mirsk

14. kolejka (9-10 listopada)

Pogoń Świerzawa - Włókniarz Mirsk
Woskar Szklarska Poręba - Victoria Ruszów
BKS Bolesławiec - Olimpia Kamienna Góra
Leśnik Osiecznica - GKS Warta Bolesławiecka
Lechia Piechowice - Nysa Zgorzelec
Hutnik Pieńsk - Piast Wykroty
Łużyce Lubań - Stella Lubomierz
Włókniarz Leśna - Pogoń Markocice

15. kolejka (16-17 listopada)

Pogoń Markocice - Pogoń Świerzawa
Stella Lubomierz - Włókniarz Leśna
Piast Wykroty - Łużyce Lubań
Nysa Zgorzelec - Hutnik Pieńsk
GKS Warta Bolesławiecka - Lechia Piechowice
Olimpia Kamienna Góra - Leśnik Osiecznica
Victoria Ruszów - BKS Bolesławiec
Włókniarz Mirsk - Woskar Szklarska Poręba

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zako
Zako 09.07.2019, 12:18
Gdzie te czasy? Sparta Lubań... Może ktoś z dziadków przypomni skład na mecz o wejście do II Ligi (?) - Naprzód Lipiny. Żyją chyba jeszcze kibice tego spotkania.

Pozostałe