Ukrył się w kominie

  • 05.07.2019, 12:25
  • KPP Zgorzelec /zinfo.pl
Ukrył się w kominie Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez Wymiar Sprawiedliwości celem odbycia ponad 300 dni kary pozbawienia wolności.

Policjanci ze zgorzeleckiej komendy na podstawie posiadanych informacji udali się do jednej z miejscowości w powiecie, gdzie w budynku jednorodzinnym miał ukrywać się poszukiwany przez Wymiar Sprawiedliwości 40-letni mężczyzna. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych w ukrytej części strychu w nieczynnym kominie znaleziono ukrywającego się poszukiwanego. 40-latek został zatrzymany i przewieziony do zgorzeleckiej komendy. Mężczyzna był bardzo zdziwiony, że policjanci go znaleźli, ponieważ jak twierdził była to dobra kryjówka.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu udowodnili zatrzymanemu kilka kradzieży paliwa i artykułów spożywczych o łącznej wartości niemal 9,5 tys. zł oraz kierowanie pojazdem pomimo prawomocnego zakazu sądowego.

Podejrzany trafił już do aresztu, a za swoje czyny odpowie przed Sądem.

KPP Zgorzelec /zinfo.pl

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Felicjan
Felicjan 05.07.2019, 17:21
Kto w tym KPP Zgorzelec takie "bamburyły" wypisuje. Nie uczyli w szkole policyjnej - o gimnazjum nie wspominając?
===================
Policjanci ze zgorzeleckiej komendy na podstawie posiadanych informacji udali się do "jednej" z miejscowości w powiecie, gdzie w "pewnym" budynku jednorodzinnym (ukrywał się) miał ukrywać się poszukiwany przez Wymiar Sprawiedliwości (wielkimi literami? - a co to za urząd ten Wymiar?) 40-letni - 40- latek. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych w "ukrytej" części strychu w nieczynnym kominie znaleziono "ukrywającego" się poszukiwanego. 40-latek został zatrzymany i przewieziony do zgorzeleckiej komendy. Mężczyzna był bardzo zdziwiony, że policjanci go znaleźli, ponieważ jak twierdził była to dobra kryjówka.
============
Kryjówka była może i dobra - ale jak został zadenuncjowany - to już wtedy żadna kryjówka nie mogła być dobra.
Elf
Elf 05.07.2019, 15:04
Mikołaj czy coś?

Pozostałe