Zabójstwo na Zawidowskiej

  • 28.06.2019, 22:52
  • red.
Zabójstwo na Zawidowskiej Czytelnicy
Podziel się:
Oceń:
Dziś około 20. w jednej z kamienic na ulicy Zawidowskiej w Lubaniu doszło do zabójstwa młodej kobiety.

Z niepotwierdzonych źródeł wiemy, że doszło do rodzinnej tragedii. Od ciosów ostrym narzędziem zginąć miała młoda matka. Poszkodowany ma być również jeden z członków rodziny.

Policja dla dobra śledztwa nie udziela żadnych informacji. Otrzymaliśmy jedynie potwierdzenie, że domniemany sprawca zabójstwa został zatrzymany.

red.

Komentarze (118)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwatorkaaa
Obserwatorkaaa 02.07.2019, 23:35
Dlaczego administrator strony eluban nie zablokuje komentarzy???!!Stała się ogromną tragedia, wielkie cierpienie dla rodziny i bliskich Ani. Prosze o zablokowanie komentarzy!!!
Ramka
Ramka 03.07.2019, 12:13
Wolność słowa , zresztą jak widać rodzina zamardowanej również pisze kom więc w czym problem ?
Znajomi
Znajomi 01.07.2019, 19:36
Ludzie co wy piszecie matka ani cierpi piszę komentarze bo ludzie głupoty piszą
Max
Max 01.07.2019, 10:40
Tak działa Polska policja !!!! Oni są zawsze tylko po tragedii !! Dla nich najważniejsze są podwyżki i francowata pasozytnicza wcześniejsza emerytura !!! Gdyby wykonywali tylko swoje statutowe obowiązki do tej tragedii nigdy by nie doszło !!!
Inga
Inga 09.07.2019, 09:08
Max-iu! Nawet parafialny ksiądz proboszcz mimo że ma obcowanie z duchem świętym tego nie przewidział - a ty byś chciał aby policja miała zdolności prorokowania? Przecież tam nie ma jasnowidzów!
...
... 01.07.2019, 15:12
Jaką wine Policji tutaj widzisz ? Ale konkretnie prosze o przykłady.
gizmo
gizmo 01.07.2019, 14:00
A weź się puknij w czoło. Tylko mocno.
Zaplakana mama
Zaplakana mama 01.07.2019, 07:43
Co była winna moja córka co mu zrobiła że musiała zginąć i zostawiając malutkie dziecko miał problemy z bratem a nie zniom chciał zabić Dawida a za atakował moją biednom córkę boże jak ja będę z tym żyć daniel dzwonił na policję nikt nie przyjechał i doszło do tragedii moja kochana córeczka on posiedzi a ja nie zobaczę córki a była taka szczęśliwa
Obserwator
Obserwator 01.07.2019, 14:03
Nie rozumiem Pani. Czyta Pani te gówno wpisy, to w niczym Pani nie pomoże a pogorszy Pani tylko swoją sytuację psychiczną. miesza Pani ludzia w głowach mylac imiona. Bo nie chciał zabić Dawida a Daniela. Dawida nie ma jest w szpitalu.. Skoro widziała co się dzieje i słyszała dlaczego nie zamknęła się w domu wiedząc że razem z nią jest małe dziecko? Nie rozumiem tego i nie zrozumiem. Niech Pani po prostu wyjdzie z tego eluban. Zamiast w otoczeniu najbliższej rodziny przechodzi ta tragedię Pani siedzi na e Lubań i wchodzi w niepotrzebne dyskusje...
Onaonaonaona
Onaonaonaona 02.07.2019, 16:45
Chcesz posiedzieć, że Ty bys nie czytał artykułów gdyby dotyczyly Twojego zmarłego dziecka? Ja jako kobieta rowniez bym zamknela dziecko w domu i próbowała bym ratować ojca dziecka, nie mogla przewidziec ze to sie tak skończy. Mamie i Danielowi życzę duzo sily, bo coezkie chwile przed Wami. Daniel nie jest niczemu winien, oby doszedl do siebie i szybko byl w stanke zająć soe dzieciątkiem, bo to wlasnie jego teraz syn potrzebuje najbardziej.
Mama
Mama 01.07.2019, 07:25
Była unas tv z TVN będzie wszystko w programie uwaga
frt
frt 01.07.2019, 14:03
Ciekiwi mnie,jak ma pani chęć i czas na sledzenie tych wpisów. Wydarzyła się tragedia,za pani pisze i pisze
Ps
Ps 01.07.2019, 21:10
Clowieku a co ma robic czyta te wasze ***one komentarze te co ***icie co ona ma zrobic jej dziecko nie żyje wiec sie nie udzielaj
lekarz
lekarz 01.07.2019, 03:55
ciekawe co mają do powiedzenia lekarze czemu ten *** nie był zamkniety na odziale u czubków Polska norma waryjać i ćpuny po ulicach latają po tem tragedia wnioski i znowu to samo stop dla narkomani
Człowiek bezstronny
Człowiek bezstronny 30.06.2019, 20:50
Ten chłopak jak zostanie skazany będzie miał tam tak przerabanie że nawet sobie nie wyobrażacie myślę że sznur go czeka... Kondolencje dla rodziny zamordowanej nawet sobie nie wyobrażamy co przechodzi matka tej dziewczyny. Proszę się nie załamywać musi się pani zająć niemowlakiem trzymam kciuki za pania
...
... 01.07.2019, 15:16
Tak przechodzi tą tragedie ze od dwóch dni siedzi na eluban i komentuje wpisy... jeszcze nie slyszalem o tak głębokim przeżywaniu rodzinnej tragedii
Daria
Daria 14.07.2019, 17:45
A ty się zamknij i zajmij się swoim życiem bo widzę że bardzo interesuje cię ta tragedia. Cwaniaku anonimowy
eMMM
eMMM 01.07.2019, 23:23
Pytanie tylko skąd wiesz, że to na pewno mama Ani siedzi po drugiej stronie i pisze te komentarze? To jest tylko internet typie. Jak ktoś się podpisze "Andrzej Duda" to też uwierzysz? Pozdrawiam cieplutko.
Obserwator
Obserwator 01.07.2019, 14:05
Myślę że się grubo myślisz. Chyba nie wiesz jak jest za kratami. Tacy jak on maja taka ochronę że się w głowie nie mieści.. Poza tym nie on pierwszy nie ostatni będzie siedział za głowę
Onaonaonaona
Onaonaonaona 02.07.2019, 16:47
Każdy klawisz ma rodzinę, nie martw sie sprawa ucichnie troszke to mu sie szybko dobiorą do ***.
Załamana mama
Załamana mama 30.06.2019, 20:50
Adrian przyznał się do wszystkiego czeka go areszt ja chcę dożywocia dla niego za moją biednom córkę boże musiało dojść do tragedii policja wcześniej wiedziała bo daniel zglasz nikt nie przyjechał sprawdzić tego będzie wszystko w programie uwaga w piątek
stop narkotykom
stop narkotykom 30.06.2019, 16:20
To, że zabójca leczył się psychiatrycznie, absolutnie nie powinno być okolicznością zmniejszającą jego odpowiedzialność za zbrodnię, a już broń Boże uznać go za niepoczytalnego i uniewinnić!!! On nie był psychicznie chory. Był zdrowy dopóki nie uzależnił się od narkotyków i dopalaczy. Czas najwyższy ustanowić odpowiedni paragraf, który będzie karał zabójców uzależnionych od narkotyków i dopalaczy. Już za samo zażywanie tego świństwa powinni odpowiadać. Posiadanie jest karalne a zażywanie już nie? Trzeba zmienić prawo.
Daria
Daria 14.07.2019, 17:48
Dokładnie. Mówią że w tym dniu nie był sobą że to przez narkotyki. Kuźwa a gdy je bydlak brał to też nie był sobą? Jestem za dożywociem. Szkoda że nie ma kary śmierć za śmierć. Wtedy by się może trochę O pamiętali
mieszkaniec L
mieszkaniec L 30.06.2019, 13:34
Dlaczego Pani czyta?To tylko bedzie potęgować Pani smutek.Wyrazy wpółczucia.Życzę siły by przetrwać ten koszmar i żyć dalej.Problem dotyczy całej społeczności.(dostępne dragi i mało informacji o skutkach ich brania)Też jestem rodzicem i boję się o swoje dzieci.
Ani mama
Ani mama 30.06.2019, 10:57
Nie życzę takich przykrych komentarzy na temat mojej córki jak możecie tak pisać o niej to wina tego mordercy ludzie opanujcie się ja cierpię jestem na tabletkach uspakajacych dziecko będzie umnie
Ps
Ps 01.07.2019, 21:12
Pani mariolu zawsze beda tak ***ic. Nie wiedza co to znaczy stracic wlasne dziecko
Setka
Setka 30.06.2019, 18:19
Po co pani je czyta?
W obliczu takiej tragedii, skupilabym się na wnuku, rodzinie a ostatnią rzeczą bylo by pisanie czegokolwiek w Internecie lub fb...
Pretensje do ludzi że jej nie pomogli?
Sami mogli zginąć, ich dzieci również.Traumę będą przeżywać bardzo dlugo.
Reszty nie będę komentować i zostawię dla siebie.
Białkowski
Białkowski 30.06.2019, 10:51
I jak zawsze winny chłopak a służby,które wypuściły wariata pozostaną chronione w cieniu.Dane tych osób powinny być podane z imienia i nazwiska i dożywocie
Barbara
Barbara 30.06.2019, 10:28
Nie wierzę Ania! A jeszcze dwa tygodnie temu rozmawiałyśmy bardzo mi przykro wyrazy współczucia 😭😭😭😭
Milicjonier
Milicjonier 30.06.2019, 09:48
Jak można się domyślać wielu tu po komentarzach tęskni za skutecznością Milicji zwanej Obywatelską i początkami (kilku lat) tej formacji po przejściu w Policję. Kto zdegenerował tę formację? Czy nie aby "dobra zmiana"? Przecież priorytetem jest u nich kapelan, poranna modlitwa, święcenie radiowozów i komisariatów, obstawa religijnych imprez... udział w pielgrzymkach i coroczna spowiedź wielkanocna...
BylaSąsiadka
BylaSąsiadka 30.06.2019, 08:39
A ty A.S ? Co ty o tym myślisz? Zastanawialam sie co cie sklonilo do posta na fb. Ale juz wiem. Uderz w stol a norzyce sie odezwa.
Ilu widzisz winnych? Tylko najmłodszego zawiasa? W koncu i w twoich oczach ktos tez zobaczy demony i nie ucieknie jak ja.



Emka
Emka 30.06.2019, 18:57
nożyce*
Mama ani
Mama ani 30.06.2019, 08:38
Tak to prawda sąsiedzi mogli pomóż ale każdy się pozamykal pomoc sąsiadów to Ania by żyła boże czemu ani nikt nie pomógł zostawiła malutkie dziecko nikt nie pomyślał zrobili ani pozlosci nikt jej nie lubial tam
asd
asd 01.07.2019, 23:22
proszę nie obwiniać sąsiadów, co mogli zrobić poza telefon na policję? walczyć ze świrem z siekierą?
xyz
xyz 30.06.2019, 15:20
Ludzie sie po prostu boją, boją sie zadzwonic na policję, mimo ze mogą zrobic to anonimowo. Nie chodzi o to czy sie kogos lubi czy nie, ludzie ze strachu nie reaguja, raczej nikt nie wyjdzie na przeciw swirowi z siekierą. Gdy tylko uslyszalam krzyki odrazu zadzwonilam na policję. Sąsiedzi bardzo to przeżyli. To co sie stało to wielka tragedia i wciąż ciężko w to uwierzyć. Bardzo pani współczuję, wiem ze zadne słowa nie ukoja pani bólu. Proszę sie nie przejmować tym co mowia ludzie. Życzę duzo zdrowia dla maluszka ważne ze ma kochającą rodzinę
g
g 30.06.2019, 07:46
widziałem reportaże tv z tego zdarzenia,poszkodowany schował się u sąsiada ,sprawca wrócił po siekierą ,rąbał drzwi -przecież to wszystko nie trwało 30 sekund ,nikt nie zadzwonił po policję ? ,to ok 1 km-mogli go odstrze..ć i może dziewczyna by żyła,choć z drugiej strony przyjechaliby ?,jeden ojciec takiego narkomana wzywał policję na syna ,że nad rodziną się znęca,a teraz jest oskarżycielem posiłkowym w sądzie.W lewo czy w prawo ?
xyz
xyz 30.06.2019, 09:54
Moj telefon na policje w tej sprawie trwal poltorej minuty, nie wiem czy ktos dzwonil wczesniej, od mojego telefonu byli na miejscu doslownie w 2 minuty... niestety policja nie ma cudownych mocy teleportacji...
4a
4a 30.06.2019, 08:44
To może trzeba zadać inne pytanie. Po jakim czasie przyjechała policja od otrzymania pierwszego zgłoszenia?
Aaa
Aaa 01.07.2019, 10:41
A moze trzeba zadac pytanie ile minęło czasu od pierwszego zgłoszenia do drugiego ?
ssssss
ssssss 30.06.2019, 02:16
To Ania boże!!! kondolencje dla rodziny Ani i wyrazy współczucia. [*]
Były Mieszkaniec Leśnej
Były Mieszkaniec Leśnej 29.06.2019, 22:34
Współczuję matce tej dziewczyny i temu dziecku które straciło matkę, oby dostał sprawiedliwy wyrok choć to nie zwróci życia tej dziewczynie, bezprawie w tym kraju mojego ojca zabito we własnym domu w leśnej Łukasz S******* morderca dalej chodzi po wolności bo sprawa się ciągnie już 3 rok i śmieje się mojej matce prosto w twarz a bratu zniszczył samochód i dalej prokuratura nic z nim nie robi nawet pisma do ministerstwa sprawiedliwości nie pomogły.. Świat coraz bardziej zszedł na psy a będzie coraz gorzej
Monia
Monia 29.06.2019, 22:20
Trzeba powiedziwc prawde ,ja osobiscie nie mam zaufania do policji . Tyle zlego pisza o poilcjantach, ze gdyby przyszlo mi wracac noca do domu ,to i od polcjanta bym uciekala .Kto wie jakiej pomocy moglabym sie od tych panow spodziewac .Lepiej dmuchac na zimne .

Pozostałe