Sprawca podpalenia wiaty zatrzymany przez policjantów

  • 19.06.2019, 09:45
  • st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rozeń
Sprawca podpalenia wiaty zatrzymany przez policjantów

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komisariatu Policji w Leśnej zatrzymali podejrzanego o zniszczenie mienia. 32- letni mężczyzna mieszkaniec powiatu lubańskiego przyznał się do podpalenia drewnianej wiaty znajdującą się przy sklepie w miejscowości Leśna. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem, gdzie może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Do Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu 16 czerwca br. w godzinach rannych wpłynęło zgłoszenie o palącej się drewnianej wiacie znajdującej się w pobliżu sklepu w miejscowości Leśna. Spaleniu uległa drewniana konstrukcja oraz znajdujące się w niej krzesła i stoliki.

Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli monitoring z pobliskich sąsiedztw. Jednocześnie rozpoczęto poszukiwanie sprawcy. Kilka godzin po zdarzeniu na podstawie własnych ustaleń operacyjnych policjanci z Leśnej zatrzymali 32- letniego mężczyznę mieszkańca powiatu lubańskiego.

Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz stanie przed sądem, gdzie odpowie za zniszczenie mienia, za co grozi kara do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

O sprawie pisaliśmy TUTAJ 

st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rozeń

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

heniek
heniek 24.06.2019, 21:01
Ja to bym mu jeszcze flachę postawił za oczyszczanie Leśnej z tego dziadostwa, które właściciel sklepu mika nam tu sponsoruje. Dziadostwo, pijaństwo i nic więcej, pod dom nam sprowadza a sam mieszka w innej części i ma gdzieś to lumpowe towarzystwo, na którym zarabia. Panie właścicielu, dlaczego pan nie zbudujesz takiej 'wiaty' dla chlejusów pod swoim domem? PATOLOGIA!!!
T
T 20.06.2019, 08:11
Ryj powinni pokazać jak taki kozak
krata
krata 20.06.2019, 04:08
ćpuny tam jest wasze miejsce cela
Dulski
Dulski 19.06.2019, 11:57
No ale chyba ma na sumieniu jeszcze samochód.
??
?? 19.06.2019, 10:04
Kto to?

Pozostałe