Szansa dla naszych piękności

  • 10.01.2019, 08:49 (aktualizacja 10.01.2019, 11:23)
  • red.
Szansa dla naszych piękności misspoloniadolnegoslaska.com.pl

Podziel się:

Oceń:

Nie jest tajemnicą, że w Lubaniu i okolicach nie brakuje urodziwych dziewczyn. Czy kolejny raz doczekamy się tej jedynej - najpiękniejszej z najpiękniejszych? Na Dolnym Śląsk wracają konkursy piękności - Miss Polonia oraz Miss Polski.

Miss Polonia w tym roku obchodzi 90-lecie istnienia. Ostatni raz na Dolnym Śląsku konkurs gościł cztery lata temu. Castingi do dolnośląskiego etapu ruszą niebawem. Organizatorzy planują zorganizować castingi między innymi w Bolesławcu, Jeleniej Górze, Legnicy, Lubinie, Wałbrzychu oraz Kłodzku. Kandydatki będą mogły również zgłosić się poprzez formularz na stronie misspoloniadolnegoslaska.com.pl lub przez oficjalne konto na Facebooku.

Finał imprezy planowany jest na przełomie maja i czerwca. Patronat nad imprezą objął marszałek Cezary Przybylski. Przypomnijmy, że w 2008 roku z korony Miss Polonia cieszyła się Angelika Jakubowska z Pisarzowic.

Swoją laureatkę mamy także w konkursie Miss Polski, który na Dolny Śląsk wraca po dwóch latach przerwy. W 2001 roku tytuł zdobyła lubanianka - Ewa Wiertel.

Zgłoszenia online do dolnośląskiej Miss Polski już się rozpoczęły (missdolnegoslaska.pl, zakładka Zostań Miss). Pierwsze castingi zaplanowane są jeszcze w styczniu. Odbędą się w Bolesławcu, Legnicy, Lubinie, Jeleniej Górze, Kłodzku, Wrocławiu oraz Wałbrzychu. Finał imprezy planowany jest na koniec maja w sercu naszego województwa.

Liczymy, że w konkursach nie zabraknie przedstawicielek z naszego najbliższego regionu. Trzymamy kciuki!

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

anonim
anonim 10.01.2019, 17:51
Ewa Wiertel była tez Miss Polski, nie tylko Miss Dolnego Sląska.

Pozostałe