Fotorelacja. Baw się z Mikołajem

  • 07.12.2018, 17:41 (aktualizacja 07.12.2018, 17:55)
  • red.
Fotorelacja. Baw się z Mikołajem

Podziel się:

Oceń:

Jak co roku Mikołajki organizowane przez Miasto Lubań cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, hala MOSiR wypełniona została niemal po brzegi.

Miejskie Mikołajki ponownie przyciągnęły tłumy dzieci. Na najmłodszych czekała moc atrakcji i ufundowane przez magistrat paczki. W ubiegłym roku przygotowano ich 600 i organizatorzy obawiali się, że zabraknie prezentów. W związku z tym, w tym roku przygotowano 700 paczek i jak się dowiadujemy też były pewne obawy czy Mikołaj nie pozostanie z pustymi rękami. Na szczęście prezentów starczyło dla wszystkich, a dzieci i organizatorzy mieli dużo radości.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Impreza „Baw się z Mikołajem” została ufundowana przez magistrat, a przygotowana przez jego jednostki organizacyjne.

red.

Zdjęcia (62)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jacek
Jacek 09.12.2018, 09:51
Ja również jestem za tym, aby wrócić do Mikołajek w Domu Kultury. Wydarzenie tam zorganizowane było na wysokim poziomie. To co się dzieje w MOSiR to jakaś porażka.
Greg
Greg 07.12.2018, 23:18
Racja co napisała Pani "Mieszkanka Lubania",moja żona była i się nastała,naprzepychała i żałuje, że tam poszła.Zrobiła to dla dzieci ale za rok raczej nie pójdzie.
Mieszkanka Lubania
Mieszkanka Lubania 07.12.2018, 19:48
Odkąd Mikołaj jest tylko na hali MOSiR, jest to poraża. W MDK było o wiele lepiej - rodzic miał gdzie usiąść, dzieci się bawiły, występy były na scenie i każdy wszystko widział. Niestety na hali ścisk, mamusie z wózkami się wszędzie przepychały, dzieci łatwo się gubiły, a w człowieku rósł jedynie poziom irytacji.
Patrząc po tym, że w tym roku na koniec rozdawali choineczki, które dzieci miały zdobywać, by dostać paczkę, ludzi było o wiele mniej i pewnie w kolejnym roku również pojawi się mniej dzieci.

Pozostałe