Chłodny, a jednak cieplutki mikołajkowy ranek w Radostowie

  • 7.12.2018, 10:57 (aktualizacja 07.12.2018 12:22)
  • eLuban pl
Chłodny, a jednak cieplutki mikołajkowy ranek w Radostowie
Najukochańszy ze świętych i najpopularniejszy wśród dzieci, tych małych i tych całkiem większych ŚWIĘTY MIKOŁAJ wraz ze świtem, przybył do Radostowa spełniać swoją odwieczną misję, czyli obdarowywać mniej i bardziej grzecznych prezentami.

Przy dźwiękach radosnej muzyki czekał w bramie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radostowie Średnim na autobusy przywożące przedszkolaków, uczniów, nauczycieli i rodziców, aby przywitać ich uśmiechem, dobrym słowem i słodkim podarunkiem w postaci swojego czekoladowego wizerunku. Wszyscy byli miło zaskoczeni i rozradowani tak wspaniałym porankiem. Rzadko zdarza się rozpoczynać dzień tańcami wokół choinki z roześmianym świętym i jego elfami. Mimo mrozu atmosfera była bardzo cieplutka. Tym bardziej, że rozgrzewała wszystkich bliska perspektywa otrzymania tradycyjnej mikołajkowej paczki w aurze migocących, kolorowych lampek na choince i w kominku już wewnątrz szkoły.

Wszędzie panował radosny gwar i zabawa. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w śpiewie, tańcach, grze na fletach, recytowały wierszyki i eksponowały swoje prace plastyczne, czyli najczęściej portrety miłego gościa. Nie zapomniały również o tym, że 6 grudnia są imieniny Mikołaja. Podarowały mu więc prezenty, zaśpiewały ”Sto lat” i poczęstowały pysznym tortem, który upiekła jedna z mam na jego cześć.

Dzieci obiecały nadal być grzeczne i pilnie się uczyć, aby za rok znowu przeżyć tak radosne wspólne chwile.

 

eLuban pl

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Radostawianka
Radostawianka 9.12.2018, 17:42
Wspaniała zabawa z Mikołajem w szkółce Radostawskiej - dzieci i nauczyciele radośni , tak trzymać !!!

Pozostałe