Chłodny, a jednak cieplutki mikołajkowy ranek w Radostowie

  • 07.12.2018, 10:57 (aktualizacja 07.12.2018, 12:22)
  • eLuban pl
Chłodny, a jednak cieplutki mikołajkowy ranek w Radostowie

Podziel się:

Oceń:

Najukochańszy ze świętych i najpopularniejszy wśród dzieci, tych małych i tych całkiem większych ŚWIĘTY MIKOŁAJ wraz ze świtem, przybył do Radostowa spełniać swoją odwieczną misję, czyli obdarowywać mniej i bardziej grzecznych prezentami.

Przy dźwiękach radosnej muzyki czekał w bramie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radostowie Średnim na autobusy przywożące przedszkolaków, uczniów, nauczycieli i rodziców, aby przywitać ich uśmiechem, dobrym słowem i słodkim podarunkiem w postaci swojego czekoladowego wizerunku. Wszyscy byli miło zaskoczeni i rozradowani tak wspaniałym porankiem. Rzadko zdarza się rozpoczynać dzień tańcami wokół choinki z roześmianym świętym i jego elfami. Mimo mrozu atmosfera była bardzo cieplutka. Tym bardziej, że rozgrzewała wszystkich bliska perspektywa otrzymania tradycyjnej mikołajkowej paczki w aurze migocących, kolorowych lampek na choince i w kominku już wewnątrz szkoły.

Wszędzie panował radosny gwar i zabawa. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w śpiewie, tańcach, grze na fletach, recytowały wierszyki i eksponowały swoje prace plastyczne, czyli najczęściej portrety miłego gościa. Nie zapomniały również o tym, że 6 grudnia są imieniny Mikołaja. Podarowały mu więc prezenty, zaśpiewały ”Sto lat” i poczęstowały pysznym tortem, który upiekła jedna z mam na jego cześć.

Dzieci obiecały nadal być grzeczne i pilnie się uczyć, aby za rok znowu przeżyć tak radosne wspólne chwile.

 

eLuban pl

Zdjęcia (12)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Radostawianka
Radostawianka 09.12.2018, 17:42
Wspaniała zabawa z Mikołajem w szkółce Radostawskiej - dzieci i nauczyciele radośni , tak trzymać !!!

Pozostałe