Lubański Jarmark Bożonarodzeniowy. Zgłoszenia!

  • 14.11.2018, 11:39
  • ŁCR
Lubański Jarmark Bożonarodzeniowy. Zgłoszenia! ŁCR

Podziel się:

Oceń:

Ruszyła promocja jarmarków! Wystawcy już w gotowości z kalendarzami w dłoniach planują swój udział. Zapraszamy zatem do Lubania!

Na pogranicznej mapie jarmarkowych imprez znajdujemy się w samym centrum świątecznych wydarzeń. Jesteśmy na wyciągnięcie ręki od stolicy Dolnego Śląska, niemieckiej Saksonii czy południowych Czech.

Świąteczny jarmark zaplanowaliśmy na 21 grudnia 2018 r., czyli ostatni piątek przed Wigilią. Startujemy o godz. 12.00 i pozostaniemy na Rynku we wspaniałej scenerii do godzin popołudniowych. Nasz jarmark przyjął się wśród gości i mieszkańców jako najlepsze miejsce zakupu smakołyków, ozdób świątecznych i oryginalnych podarków. Przyciągamy na Rynek także niepowtarzalnym świątecznym klimatem.

Przedsiębiorcy, artyści, stowarzyszenia i grupy, które chcą znaleźć się w gronie wystawców, mają czas na zgłoszenie się do 30 listopada. Wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie luban.pl) na adres poczty elektronicznej [email protected] lub złożyć go osobiście w Informacji Turystycznej w Lubaniu przy ul. Brackiej 12.


Termin: 21 grudnia (piątek) 2018 r., godz. 12.00 - 18:00
Miejsce: lubański Rynek
Koszt udziału: opłata za udział 20,00 zł, udostępnienie namiotu 20,00 zł, podłączenie do prądu 10,00 zł.

Z opłat zwolnione są placówki oświatowe i stowarzyszenia, mające siedzibę w Lubaniu. Pytania proszę kierować na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem 75 722 25 41. Organizatorami wydarzenia są Miasto Lubań, Łużyckie Centrum Rozwoju oraz Miejski Dom Kultury.

Fotogaleria Jarmarku Bożonarodzeniowego 2016.

Załączniki

Załącznik nr 3 - ośw. żywność.pdf

Regulamin-Lubanskiego-Jarmarku-Bozonarodzeniowego-2018.pdf

Karta zgłoszenia-Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubaniu 2018-converted.pdf

ŁCR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe