Podsumowanie kampanii wyborczej kandydata na Wójta Gminy Lubań – Zbigniewa Hercunia

  • 02.11.2018, 08:08 (aktualizacja 04.11.2018, 22:54)
  • materiały wyborcze KWW Zbigniewa Hercunia
Podsumowanie kampanii wyborczej kandydata na Wójta Gminy Lubań – Zbigniewa…

Podziel się:

Szanowni Państwo! Mieszkańcy Gminy Lubań! Kampania wyborcza dobiega końca. Przysporzyła ona wielu emocji i wrażeń. Był to niestety bardzo trudny czas dla nas wszystkich.

Drodzy Państwo! Jak wiecie, przed pierwszą turą wyborów nie prowadziłem kampanii. Uznałem bowiem, że była nią 8 – letnia służba Naszej Gminie. Tak licznie oddane głosy na moją osobę utwierdziły mnie w przekonaniu, że darzycie mnie Państwo zaufaniem, a także doceniacie i dostrzegacie wszystko to, co udało się przez te ostatnie lata zrobić. Jednakże, równie licznie oddane głosy na moich kontrkandydatów - to sygnał, że oczekujecie Państwo więcej. Postanowiłem więc spotkać się z Państwem w Waszych domach.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za ciepłe przyjęcie mojej osoby. Dziękuję za każdą rozmowę, uwagi, wskazówki, propozycje oraz za wsparcie. Dziś wiem, że Nasza Gmina zasługuje na więcej, że Naszą Gminę stać na więcej!

Odbyłem setki rozmów, podczas których miałem okazję wysłuchać Państwa uwag i propozycji dotyczących kierunku, w którym powinna podążać Nasza Gmina. Pozyskana dzięki Państwu wiedza jest dla mnie bezcenna. Dlatego też dołożę wielu starań aby zaowocowała w przyszłości.

Już w niedzielę dokonamy wyboru. Głosując na mnie, zagwarantujecie Państwo szansę kontynuacji rozwoju Gminy Lubań na miarę naszego potencjału i możliwości. Program, który stworzyłem jest ambitny, ale przede wszystkim realistyczny. Dlatego też zamierzam go realizować w stałym dialogu z Mieszkańcami.

Mamy jeszcze wiele do zrobienia i wiele problemów do rozwiązania. Mam nadzieję, że po raz kolejny obdarzycie mnie Państwo zaufaniem i umożliwicie kontynuację rozpoczętych zadań oraz podejmowanie nowych wyzwań zgodnie z Waszą wolą. Zobowiązuję się do ciężkiej i sumiennej pracy na rzecz Naszej Gminy, a wszystkie krytyczne głosy które pojawiły się w różnych miejscach jeszcze bardziej mnie do tego zmobilizują!

Pragnę kontynuować zrównoważony rozwój gminy oraz realizację potrzeb zarówno dzieci, młodzieży, jak i seniorów. Mam wiele gotowych rozwiązań, w tym przede wszystkich rozwój infrastruktury drogowej, oświetleniowej, wodociągowej oraz dbanie o jakość powietrza - poprzez stosowanie nowoczesnych rozwiązań ekologicznych.

Drodzy Mieszkańcy, przed nami decydujący moment - druga tura wyborów. Niezwykle kluczowa będzie frekwencja, dlatego też gorąco zachęcam Wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu. To ostatnia szansa, aby oddać głos na preferowanego przez siebie kandydata. Wierzę, że to właśnie ja nim jestem, także w opinii ludzi młodych, którzy mają potencjał. Młodzi, pokażcie, że i Wy decydujecie!

W niedzielę 4 listopada 2018 r. zapraszam Wszystkich Państwa na wybory. Pójdźmy do nich razem i zadecydujmy o przyszłości Naszej Małej Ojczyzny. Bardzo Was proszę oddajcie głos zgodnie z własnym sumieniem!

Na zakończenie, pragnę serdecznie podziękować Sołtysom, Radnym oraz Pracownikom Urzędu Gminy Lubań, za trud i ciężką pracę. To dzięki Wam udało się zrobić tak wiele!

Z WAMI – DLA WAS

Zbigniew Hercuń

materiały wyborcze KWW Zbigniewa Hercunia

Pozostałe