W Leśnej druga tura

  • 22.10.2018, 03:14 (aktualizacja 23.10.2018, 14:20)
  • red.
W Leśnej druga tura eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji 4 listopada mieszkańcy Gminy Leśna po raz kolejny spotkają się przy urnach wyborczych.

W Leśnej o fotel burmistrza ubiegało się aż czterech kandydatów. Do drugiej tury staną Szymon Surmacz i Karol Kusibab.

Pierwszy z panów zdobył 1588 głosów, drugi zgromadził ich 1205. Obecna wiceburmistrz Gabriela Pijanowska z 1033 głosami odpadła z wyborczej gry. Według wciąż niepotwierdzonych danych czwarty z kandydatów Stanisław Marczyński zebrał jedynie 218 głosów.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji KWW Karola Kusibab wprowadziło do 15 osobowej rady miejskiej w Leśnej 6 radnych. KWW Gmina Plus Szymona Surmacza 5, jednego radnego wprowadziła Gabriela Pijanowska, jedna radna weszła z listy PSL oraz 2 radnych weszło do rady z własnych komitetów.

red.

Komentarze (493)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Plazik
Plazik 01.12.2018, 07:52
Surmacz dyplomu ukonczenia filozofii bie ma wiec nie rozumiem po co o tym kierubku studiow w ogole wspomina
Architektury tez nie skonczyl bo przepil...
Lex
Lex 02.11.2018, 19:23
Proszę o zachowanie ostrożności w formułowaniu takich informacji. Zbadanie legalności zatrudnienia jest dostępne dla wszystkich. Publiczne stawianie bezpodstawnych zarzutów może rodzić poważne konsekwencje.
kupagnoju
kupagnoju 30.10.2018, 13:56
wciąż nie jasne jest dla mnie
W jaki sposób Karol Kusibab znalazł się na obecnym stanowisku?
Rekrutacja była? Jakie miał w tamtym czasie doświadczenia? Na jakiej podstawie został zatrudniony? Czy nikt inny oprócz niego nie starał się wtedy o pracę na tym stanowisku? hehe xD xD xD
wyborca
wyborca 01.11.2018, 00:06
A czy wazne jest doswiadczenie? Najwazniejsze ze sa ukladziki a reszta sie nie liczy. Mnie tez to bardzo dziwi bo wg moich obliczen majac 21 lat KK ukonczywszy studium pomaturalne na kierunku artystycznym dostaje taka posadke. MASZ PLECY TO I MASZ DOBRA PRACE!
anonim
anonim 31.10.2018, 19:42
Dokladnie...ukladziki i ukladziki.
tff
tff 26.10.2018, 23:31
Karol nie sprzeda swojej rodziny nie jest zdesperowany panie Szymonie pzd
yyt
yyt 26.10.2018, 07:26
moze jescze 5 debat bedzie Lesna to super miasto wszyscy sie o nie bija jak o jakas Metropolie dajcie spokoj idzcie glosujcie w miescie gdzie nie ma prEmyslu nikt nic nie wyczaruje
ggff
ggff 25.10.2018, 21:56
I WTEDY POWIEDZIAL JAM Jest Ten co motlochowi wyjasni jak wziasc kase bo motloch nie wie jak mozna zarobic przy pisaniu dotacji pozyskiwanie pieniedzy. Dotacje najczesciej koncza sie zadluzeniem gminy pamietajmy o tym. A dodatkowo gmina Lesna nie jest jakims parkiem czy skansenem wiec cieszmy sie ile mamy z tej kopalni bo z agroturystyki do gminy nic nie wplynie tak jak z warsztatu teatrYku lalkowego.
anonim
anonim 25.10.2018, 17:15
WOW.w jak miagiczny sposob znikaj komentarze? jeszcze niedawno 459 a juz 458!!!!
Telewidz
Telewidz 25.10.2018, 15:17
Gdzie mozna zobaczyc dyplom pana Surmacza ?
Przyniesie go ze soba na debate ?
kupagnoju
kupagnoju 30.10.2018, 14:05
a GDZIE był i jaki
Dyplom Karola Kusibaba gdy dostawał posadkę lata temu w urzędzie??
Na jakiej podstawie został wtedy zatrudniony na stanowisku Rzecznika!? Policzyłeś ILE miał w tamtym okresie LAT???
ze świecia
ze świecia 31.10.2018, 06:16
Ale predyspozycje jakie posiada?czy posiada?jego styl wypowiedzi wow!masakra
Kasia
Kasia 02.11.2018, 15:01
Erudytka ze Świecia hahaha
Gość
Gość 28.10.2018, 07:53
W internecie .
!!!!
!!!! 25.10.2018, 15:03
Nie wierze, wczoraj jeszcze widzialam kilkanascie komentarzy odnosnie lektury ,,Karol Kusibab - 10 prawd"?. A dzisiaj zostaly tylko 3. Czy pan K. je skasowal? Dlaczego? przeciez to byly komentarze przychylnych mu wyborcow.? Chyba kandydat nie wstydzi sie modlacych za nim wyborcow
Kit
Kit 25.10.2018, 14:49
Proszę o więcej obietnic szymona.
Kit
Kit 25.10.2018, 14:46
To już przesada ludzie ze Złotniki mówilą że Szymon odnowi budynek w centrum Złotnik. Panie szymonie ten budynek jest własnością prywatną!!!!!. Proszę ludzią nie robić nadziej, gmina nawet nie może tego zrobić.
Mieszkanka Złotnik
Mieszkanka Złotnik 25.10.2018, 16:04
Byłam na spodkaniu z panem Szymonem. Spewnością nie mówił nic o wyremontowaniu budynku w centrum. Ciekawa jestem czy wszystko co tu piszecie o panu Szymonie, jest taką samą prawdą jak ta o tym budynku?
Popytajcie gdzie trzeba
Popytajcie gdzie trzeba 25.10.2018, 23:05
Mowil nawet fotke sobie zrobil przy tej ruderze . Biedacy slyszycie tylko to co chcecie uslyszec. Nawet obiecywal ze palace bedzie w okolicy remontowac zreszta tez prywatne ,najpierw je wykupi za gminne pieniadze w roku 2321.
Ze Złotnik
Ze Złotnik 25.10.2018, 15:51
Kit piszesz bzdury. Byłem na spotkaniu z panem Szymonem i z pewnością nic takiego nie obiecywał.
Kit
Kit 25.10.2018, 18:30
To chyba że tylko mi obiecał
Mieszkaniec
Mieszkaniec 25.10.2018, 20:25
Kit najpierw napisałeś,że ludzie w Złotnikach mówią, że im obiecywał a teraz twierdzsz, że obiecywał tobie. Bierzesz coś, czy się nie wyspałeś?
Look
Look 25.10.2018, 19:04
Niezły kit panie Kit.
Złotniki
Złotniki 25.10.2018, 18:19
i ja też byłam na spotkaniu i mogę potwierdzić że nic takiego nie obiecywał
Ale jaja
Ale jaja 25.10.2018, 10:08
Proszę sprawdzać ile w ostatnim czasie przybyło mieszkańców w gminie nie długo bedziemy województwem a Wolimierz miastem.
Daleko
Daleko 25.10.2018, 07:34
Dla mnie prosty wybór Karola rodzine znam
leśniak
leśniak 28.10.2018, 08:06
gratuluję argument aby zostać burmistrzem bo znam rodzinę szok!!!!!!!
Iza
Iza 25.10.2018, 07:30
Jeżeli P .S nie chce likwidować kopalni to nie będzie czystej gminy ,zastanówcie się krzykacze, entuzjaści ,zwolennicy P S
Beata
Beata 25.10.2018, 07:28
Ale jaja poznaj rodzinę Szymona, co to ma być ?bo całkiem nie rozumiem. Żarty z wyborów jeb... m na plecy jak zobaczyłem tydzień przed wyborami poznajmy go ha ha ha ma fajną rodzinę napewno będzie dobrym burmistrzem.Fuj fuj
lesniak
lesniak 28.10.2018, 08:07
odniesienie do komentarza "Pan /pani daleko"przeczytaj powyżej komentarz
Hobbit
Hobbit 25.10.2018, 15:06
Beata odłóż ten alkohol bo na glowe siada
Karola
Karola 25.10.2018, 09:25
Beata myślę że to odpowiedz na klamstwa odnoznie niego, jego zycia i rodziny. Tak zdeptaliscie wy hejterzy czlowieka nie patrzac nawet na to że ma dzieci na ktorych to sie moze odbić. Fujjjjjjj
kupagnoju
kupagnoju 28.10.2018, 12:38
nie do końca jestem przekonany,że
"to (same) kłamstwa"...
Wyborca z gminy
Wyborca z gminy 25.10.2018, 07:07
Panie Karolu dlaczego boi się Pan wyborców? Debata w studio. To chyba jak zostanie Pan wybrany to tak jak JS nie będzie pan przyjmował ludzi! No tak przecież wyborcy mogą zadać niewygodne pytania na debacie publicznej i jak wybrnąć?
wybieram karola
wybieram karola 26.10.2018, 11:21
Na spotkanie z Panem Karolem można się wybrać we wtorek z tego co czytałem. Wygląda na to, że jednak się nie boi rozmow publiznych i zadawania pytań. No i następny zonk. A już polała się fala hejtu bo debata nie taka.
bax
bax 25.10.2018, 08:58
To na pewno decyzja obu stron ,nikt nikomu nie narzucał .
urząd
urząd 25.10.2018, 05:37
Poznajmy rodzinę Szymona , to jakiś żart ? Panie Szymonie to nie konkurs piękności, może zaprosi Pan nas do swojego domu .HA HA HA HA HA HA
Wyborca
Wyborca 26.10.2018, 18:09
napisałeś swoje o godz. 5:37 , ciekaw jestem czy przed pójściem do pracy, czy w czasie pracy to napisałeś, jeśli napisałeś to w czasie pracy to musisz wiedzieć, że my podatnicy ciebie utrzymujemy i żądamy abyś za nasze podatki należycie wywiązywał się ze swoich obowiązków
IPja
IPja 26.10.2018, 11:11
urząd!
Mamy RODO i pan Surmacz NIE MUSI wykorzystywać członków sojej Rodziny do swojej kampanii wyborczej w walce o stanowisko BURMISTRZA!
Dane szczególnie chronione bo dane wrażliwe i wizerunek żony i dzieci w mediach...
Wyborca
Wyborca 26.10.2018, 07:43
jak czytam twoje pyskówki to wywołujesz u mnie odruch wymiotny, wiem kim jesteś odczytałem twoje IP
IP ja
IP ja 26.10.2018, 11:07
Szanowny "Wyborco"!
Nie bardzo rozumiem pana irytację co do komentarzy;każdy ma prawo do własnych opinii; jeżeli Szymon postanowił wykorzystać swoją Rodzinę w kampanii wyborczej to jest jego osobista decyzja.Jednakże musi on się liczyć z konsekwencjami swoich działań.Zgadzam się z cynicznym komentarzem co do tego że "nie jest to konkurs piękności";nie jest to też konkurs "kto ma fajniejszą rodzinę". To nie są wybory do rady starszych czy na Pastora w kościele protestanckim gdzie rodzina i relacje rodzinne jak i kwestie etyczno-moralne rzutują na stanowisko!
To wybory osoby jak najbardziej doświadczonej i kompetentnej do roli Burmistrza! To nie żona czy dzieci pana Szymona startuja w wyborach na ten urząd a On Sam!
poza tym jeśli już chce "przedstawiać "swoją rodzinę i pokazać jak buduje relacje to dobrze by było by był szczery i wspomniał również o najstarszym dziecku i o relacjach z nim i wywiązywaniu sie z roli rodzica wobec dziecka z 1 małżeństwa albo niech zrezygnuje z podpierania się "wizerunkiem Rodziny w wyborach...Co ciekawe! Jego córka z uwagą śledzi wybory i cały hejt w necie...Może nawet sama komentuje? ;)))

D.d
D.d 26.10.2018, 14:13
Ja myślę że to spotkanie z jego rodziną i WSPÓŁPRACOWNIKAMI jest głównie związane z falą hejtu i pomówień. Tyle.
urząd
urząd 25.10.2018, 12:30
musiałby najpierw właściciela domu o zgodę zapytać;)
ytff
ytff 24.10.2018, 22:22
Juz Pan Szymon nie chce likqidowac kopalni abi zwalniac ludzi z Urzedu ani likwidowac Synergi ktora stworzyl jego mentor zwalniajac ludzi on wszystko zalatwi z dotacji brawo geniusz po prostu Golden boy. A zdolnosci koalicyjnej ma zerowa
urząd
urząd 25.10.2018, 05:43
Ludzie wreszcie zrozumcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! że czysta lesna i pan S to wielka ściema .To tylko armia pan J .S która kłucie ludzi w mieście widać to na każdym kroku.Pan Szymon jeździ i szuka swojego miejsca na ziemi , może gdzieś mu się uda oby nie unas.
Wyborca
Wyborca 27.10.2018, 12:39
Panie Marku proszę nie wpadać w panikę wszystko się nie długo ustabilizuje.
Barbara z krainy czarów
Barbara z krainy czarów 25.10.2018, 15:11
Naucz się języka ojczystego, a później bierz się za głosowanie.
IPja
IPja 26.10.2018, 11:29
Barbaro!
Zamij Ty się może edukacją dalszą a nie Czarowaniem TU wymądrzaniem się!
Może podczas przebywania w *Krainie wiedzy* natkniesz się na termin **DYSORTOGRAFIA**!
Wyborca
Wyborca 25.10.2018, 09:23
Leśnianski Stan Tymiński. Pamiętamy wszyscy.
hh
hh 24.10.2018, 22:15
Lesnianskie panie ktore tak zagorzale promuja SS prYpominaja krzykaczki z Nowoczesnej duzo krzyku a wszyscy wiedza jak jest zakompleksione osoby myslace ze przyjdzie ich jedyny Bog lewicy i wszystkich slabych umyslowo straci a one jedne beda uradowane . Potem sie po kloca rozwioda sluch zaginie.
Stach
Stach 24.10.2018, 22:10
Pan Karol fajny gość, ale jest jeszcze młody. Teraz dajmy szansę Panu Szymonowi.

Pozostałe