Wokalistka z Leśnej ponownie w The Voice of Poland

  • 01.10.2018, 09:35 (aktualizacja 01.10.2018, 10:35)
  • eLuban pl
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przed rokiem w programie The Voice of Poland mogliśmy śledzić występy Agaty Hylińskiej z Leśnej. W ubiegłą sobotę w ślady matki poszła córka, Dominika Kuręda, która perfekcyjnie wykonała utwór Manamu - Krakowski Spleen.

Z początkiem września w Telewizyjnej Dwójce wystartowała 9 edycja programu The Voice of Poland. W sobotę 29 września w Przesłuchaniach w Ciemno ponownie mogliśmy zobaczyć wokalistkę z Leśnej. Dominika Kuręda, córka Agaty Hylińskiej, która w ubiegłym roku próbowała swoich sił w programie postanowiła pójść w ślady matki.

- W ubiegłym roku miałam tą przyjemność, że mogłam tu być i wspierać moją mamę, a dzisiaj mama jest ze mną. - mówiła w programie Dominika. - Muzyka nigdy nie była u nas gościem, ale raczej traktowałyśmy ją z mamą i siostrą jako członka rodziny.

Występem potwierdziła swe słowa. Perfekcyjne wykonała utwór Manamu Krakowski Spleen i zachwyciła dwójkę jurorów. Jako pierwsza swój fotel odwróciła Patrycja Markowska chwilę później zrobił to Grzegorz Hyży.

Każdy z jurorów nie szczędził pochwał i starał się przekonać Dominikę, aby to właśnie jego wybrała na trenera. Ostatecznie wybór Dominiki padł na Grzegorza Hyżego i to z nim pracowała będzie w trakcie przygotowań do kolejnych odcinków programu.

eLuban pl

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mania
Mania 08.10.2018, 11:47
Świetny występ. Trzymam kciuki.
...
... 06.10.2018, 03:28
Tylko dwóch się odwróciło? To chyba nie było rewelacji? Oby córka nie zapomniała tekstu jak mamusia.
Jas
Jas 02.10.2018, 06:13
O nie, masakra.

Pozostałe