Kradli metalowe elementy i wpadli

  • 11.09.2018, 16:08 (aktualizacja 12.09.2018, 01:33)
  • eLuban pl
Kradli metalowe elementy i wpadli

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży metalowych elementów o wadze ok. 220 kilogramów z terenu jednej z firm w Pisarzowicach. Skradzione mienie zostało odzyskane, a sprawcy usłyszeli zarzuty.

W sobotni poranek funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu otrzymali informację, iż na terenie Lubania widziany był pojazd, którym mogą poruszać się osoby dokonujące kradzieży elementów metalowych.

W związku z tym policjanci ogniwa patrolowego udali się w miejsce wskazane i zatrzymali kobietę i mężczyznę, mieszkańców innego powiatu.

W trakcie wykonanych czynności ustalono, iż wspomniana dwójka ok. 6:00 rano z terenu jednej z firm w Pisarzowicach ukradła 3 wałki stalowe o łącznej wadze ok. 220 kilogramów i wartości ok. 1100 złotych, a następnie udali się do skupu złomu i chcieli sprzedać skradzioną stal.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna usłyszeli już zarzuty kradzieży metalowych elementów, natomiast mężczyzna, który był osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Zgorzelcu w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 8 miesięcy, został doprowadzony do aresztu śledczego.

eLuban pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe