Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 04:21
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Kolizja koło Kauflandu

Do kolejnej kolizji na DK30 biegnącej przez Lubań doszło o 17.45. Tym razem zderzyły się auta na skrzyżowaniu koło Kauflandu.
Kolizja koło Kauflandu
Oceń

O tym, że przejazd przez skrzyżowanie ulic Papieża Jana Pawła z Kopernika wymaga zwiększonej uwagi przekonało się już wielu kierowców. Dziś po raz kolejny doszło tam do wymuszenia pierwszeństwa przejazdu.

Wszystkie zdarzenia na tym skrzyżowaniu mają niemal jednakowy przebieg. Ktoś chce przeskoczyć ruchliwą DK30 i nie dostrzega jadącego główną drogą auta.

Tym razem pierwszeństwo wymusił kierowca Audi, który wyjeżdżając z ulicy Cmentarnej chciał wjechać w ulicę Kopernika. Niestety wykonując manewr zajechał drogę jadącemu od strony Pisarzowic Renault.

Bez dwóch zdań to moja wina. Wjeżdżałem na skrzyżowanie od strony działek i oślepiło mnie słońce. W ogóle nie widziałem tego auta. – mówił nam kierowca Audi.

W kolizji lekkie obrażenia odniosły trzy osoby - pasażer Audi oraz kierowca i pasażer Renault.



Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama