Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Bezpłatne porady dla osób niepełnosprawnych i ich najbliższych.

Od sierpnia działa Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, które służy pomocą zarówno osobom z niepełnosprawnym jak i osobom z ich najbliższego otoczenia.
Bezpłatne porady dla osób niepełnosprawnych i ich najbliższych.

Pod bezpłatnym numerem telefonu, poprzez formularze on-line na stronie www.kson.pl jak i w Regionalnych Punktach Informacyjnych osoby niepełnosprawne, ich rodzice, opiekunowie lub inne osoby, które na co dzień mają styczność z problematyką osób niepełnosprawnych mogą korzystać z bezpłatnych porad doradców, prawników i psychologów.

Każdy potrzebujący pomocy może wybrać najbardziej komfortową dla siebie formę kontaktu i otrzymać bezpłatną poradę:
- prawną,
- psychologiczną wraz ze wsparciem psychospołecznym,
- Społecznego Rzecznika Interesów Osób Niepełnosprawnych,
- dotyczące ulg oraz uprawień osób niepełnosprawnych.

W ramach projektu, oprócz ogólnopolskiej infolinii (pod nr tel. 800-700-025) do końca roku, w Cieszynie, Gorzowie Wielkopolskim, Bydgoszczy, Łodzi i Jeleniej Górze, będą działały regionalne punkty informacji. Harmonogram ich dyżurów można znaleźć na stronie: www.kson.pl/centrum-informacji.

Region Dolnego Śląska swoją opieką objął Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze, w którym porady udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00 we wszystkich formach kontaktu:
- pod numerem bezpłatnej ogólnopolskiej infolinii: 800-700-025
- osobiście w siedzibie Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze przy ulicy Osiedle Robotnicze 47a
- online za pomocą strony internetowej www.kson.pl lub maila [email protected]

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnościami lub osobą z jej otoczenia i potrzebujesz pomocy, porady skontaktuj się z nami, a otrzymasz w 100% bezpłatną poradę od pełniącego dyżur doradcy, psychologa lub prawnika, którzy gwarantują: poufność, bezstronność, otwartość, rzetelność oraz aktualność przekazywanych informacji.

Zadanie pod nazwą „Działalność Międzyregionalnego Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami” jest współfinansowane ze środków PFRON.


Bezpłatne porady dla osób niepełnosprawnych i ich najbliższych.

Bezpłatne porady dla osób niepełnosprawnych i ich najbliższych.

Bezpłatne porady dla osób niepełnosprawnych i ich najbliższych.

Bezpłatne porady dla osób niepełnosprawnych i ich najbliższych.

Bezpłatne porady dla osób niepełnosprawnych i ich najbliższych.

Bezpłatne porady dla osób niepełnosprawnych i ich najbliższych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Izerbejdżan
zbiórka
Poradnia
powstanie
trio jaz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obserwator1Treść komentarza: Do,, Temida,, Jednak nie ma refleksji.Komentarze dalej nie na temat, jakieś polityczne wywody.Wygląda na to że sposób myślenia o sobie nie zmienił się.Naprawdę zadufanie w sobie jest pychą która zawsze kroczy przed upadkiem.Data dodania komentarza: 28.07.2025, 19:32Źródło komentarza: Trzy osoby oszukane "na BLIKa". Policja ostrzega mieszkańcówAutor komentarza: Oskar_WTreść komentarza: Ludzie! Rodacy! Nie dajcie się ogłupiać kościelnymi niby argumentami i przywoływaniem na to Konstytucji. Religia nie jest nauką a więc nie może wchodzić w obowiązek państwa w zakresie nauczania dzieci i młodzieży a zatem nie powinna być traktowania jako odrębny przedmiot w szkołach..Data dodania komentarza: 28.07.2025, 18:47Źródło komentarza: Lubomierz zmienia się w bajkową scenę. Rusza PixelMania 2k25Autor komentarza: GargamelloTreść komentarza: A jakim to prawem chroniona jest twarz a właściwie postać policjanta podczas publicznego wykonywania obowiązków służbowych. Widać że już Wam to RODO zamuliło te szarą substancję pod czaszką i nie możecie się z tego obłędu wyzwolić.Data dodania komentarza: 28.07.2025, 17:30Źródło komentarza: Passat przebił ogrodzenia i uszkodził sześć aut. Kierowca trafił do szpitalaAutor komentarza: Wanda_GTreść komentarza: Sprawdziliśmy! W żadnym kraju świata sutener nie był prezydentem kraju. Gratulacje wyborcom PiS-uaru i Konfederacji. Sutenerska Polska przejdzie do historii Świata. Historia oceni te część upadłych moralne Polaków. Na to wszystko patrzy polska młodzież i polskie dzieci – tak dorastają w tym politycznym szambie. Co im można teraz a co za jakiś czas powiedzieć?.Data dodania komentarza: 28.07.2025, 17:27Źródło komentarza: Seniorka straciła 90 tysięcy złotych. Trzech podejrzanych w areszcie
ReklamaPowiat Lubań
Reklama